Seria Age of Empires

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W grze Age of Empires kierujemy wybraną nacją, możemy sterować każdym mieszkańcem a nawet owcami :D
Awansujemy do różnych epok poprzez badania, walczymy z wrogiem o dostęp do surowców i relikwie...
Gra oferuje szeroką gamę trybów rozgrywki, od obrony króla poprzez wyścig ekonomiczny, na zwykłym deatchmatch kończąc (przeciętna rozgrywka trwa około 1-2h)
Gra oferuje tryb multiplayer - znam ludzi którzy dalej w to grają :)

http://www.youtube.com/watch?v=_rS_n3JVTPE

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Odp: Seria Age of Empires

W grze Age of Empires kierujemy wybraną nacją, możemy sterować każdym mieszkańcem a nawet owcami :D
Awansujemy do różnych epok poprzez badania, walczymy z wrogiem o dostęp do surowców i relikwie...
Gra oferuje szeroką gamę trybów rozgrywki, od obrony króla poprzez wyścig ekonomiczny, na zwykłym deatchmatch kończąc (przeciętna rozgrywka trwa około 1-2h)
Gra oferuje tryb multiplayer - znam ludzi którzy dalej w to grają :)

http://www.youtube.com/watch?v=_rS_n3JVTPE

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)

Ja tez znam - siebie:) choć niestety jedynie w rozgrywce z komputerem. Gra jest naprawdę fajna.
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Seria Age of Empires

zabawne ;) po 2 dniach tej gry nie wiadomo czemu zacząłem downloadować AoE I ;) dziwne że tak nagle mi się przypomniała
;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Seria Age of Empires

Bo tam też były 4 epoki do rozwinięcia :D (no tu jest 5 .. ale w 1 jest tylko 1 badanie więc właściwie są 4 :D)
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Seria Age of Empires

wydaje mi się że gra bardziej przypomina cywilizacje a mimo wszystko pierwsze skojażenie to Age of empires ;) ŁEzka się w oku kręci kiedy sobie przypomne że lata temu jak w to grałem czytałę nazwe tak jak się pisze ;)
 

DeletedUser2849

Guest
Jedna z moich ulubionych.
Ta gra to godziny spędzone przy kolejnych częściach. AoE to miłość na lata.
 

DeletedUser3072

Guest
Grałem we wszystkie części. jeżeli podoba ci się Forge of Empires to warto zagrać w AoE każda część dobra :)
 

DeletedUser2383

Guest
Mi pierwsza, czułem ten klimat historii (interesujące opisy tego co się dzieję) i ilość misji (5-6 kampanii w zwykłym wydaniu i 5 w dodatku po 6-8 misji,) dawało frajdę...
 

DeletedUser

Guest
W medievalu fajne były cytaty i autorzy pomiędzy ładowaniami :)

W CoD też mi się to bardzo podobało.
 

DeletedUser9456

Guest
Postanowiłem odkopać temat, dzieląc się z wami pewnymi perełkami co do AoE2.

http://www.moddb.com/mods/age-of-chivalry-hegemony

Polecam serdecznie zagrać w tą modyfikacje! Wprowadza bardzo wiele zmian do gry, między innymi opcje wyboru polityki nacji jaką gramy np. Jeśli gramy Wales, możemy wybrać opcje sprzyjania anglikom co odblokowuje kamienne mury, albo wolność a wtedy dostajemy unikatowe jednostki dla tej nacji.

Serdecznie polecam dla tych, co mają jeszcze AoE2 i kurzy się po kątach. ;)
 

DeletedUser11758

Guest
Dokładnie popieram twoje zdanie.

Btw. która część gry się wam najbardziej podobała?
3 część i dodatek dynastie Azjatyckie. 3 części nację się różnią . Najlepsze jest to że można dostać od stolicy pomoc i to bardzo pomaga przejść misję a szczególnie pomaga to jeśli grasz Indianami. . Kampania tej części prezentuje poziom. Azjatyckie Dynastie kampanie bardzo ciekawe i postacie w kampanii bardzo ciekawe i mają też ciekawe umiejętności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry