sąsiedzi

  • Rozpoczynający wątek szczunek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
co jest grane. na początku gry miałem 70osób do atakowania w poniedziałek rano ta liczba zmniejszyła się do 40 we wtorek miałem już tylko 20 osób a teraz tylko 14 co jest jak tu bić pkt pvp?? jeśli chodzi o mapę to ledwie do epoki żelaza weszłem a mam już jednostki średniowiecza do pokonania...
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o malejącą się liczbę sąsiadów, to jest to spowodowane kasacją ich kont, ze względu na brak aktywności, bo raczej mało osób samemu kasuje konto :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o malejącą się liczbę sąsiadów, to jest to spowodowane kasacją ich kont, ze względu na brak aktywności, bo raczej mało osób samemu kasuje konto :)

powinni coś z tym zrobić;/ bo gra fajna ale staje się nudna i wojsko roznosi mi wiosko z nudów a tawerny aż huczą...
 

DeletedUser1598

Guest
Ależ jest zrobione. Co poniedziałek łączą się te mniejsze grupy i znów jest ok. 80 osób.
 

DeletedUser2007

Guest
Widocznie wszystkich tak wystraszyłeś że pouciekali ;)
 

DeletedUser738

Guest
mam 4 gości na pasku sąsiadów i to których wcześniej nie było a reszta zniknęła, nawet ci co byli przede mną WTF??????? Nawet mnie nie widać <BigLOL>
 

DeletedUser

Guest
Proponuję odwiedzić dział błędy.
Klik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
moim zdaniem powinni udostępnić możliwość atakowania innych graczy, a nie tylko sąsiadów. Też mam ten problem zaatakowałem wszystkich i trzeba 24h czekać.
 

DeletedUser1234

Guest
moim zdaniem powinni udostępnić możliwość atakowania innych graczy, a nie tylko sąsiadów. Też mam ten problem zaatakowałem wszystkich i trzeba 24h czekać.

i z dużych miast zrobić krowy dojne,co z resztą już się stało...ostatnio odwiedził mnie gracz ponad 32 tyś pkt różnicy...gdybym mógł w rewanżu splądrować wszystkie jego budynki produkujące monety,to i tak nie wyrównałbym strat...troszkę,źle zostało ustawione łączenie sąsiedztw...a co do chcących napisać o wstawieniu obrony...10bersków,10 łuków,5 katapult...mocno dostały w kość od wojsk z jesieni śr...nie było co wstawić do obrony a amatorzy cudzego właśnie odwiedzają miasto...taki urok tej gry choć mało uroczy ;< chyba,że ktoś lubi być krową dojną.
 
Do góry