Samowolka Poddanych

  • Rozpoczynający wątek LaManche
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
SAMOWOLKA W MOJEJ WSI.jpg

A mianowicie parę dni temu odkryłem że jakiś ludzie mi zaczynają łazić po ratuszu i po koszarach łuczników dalekosiężnych. :D

Nie wiedziałem czy mam założyć ten temat w dziale "Pytania" ale pomyślałem że może offtop się tam zrobić. Pytanie brzmi: Czy to jest normalne czy to jest jakiś bug gry? Ktoś też się spotkał z taką "samowolką" gdzie zwykły poddany zabawia się w batmana chcącego zdobyć Buckingham Palace?
 

DeletedUser3220

Guest
to jest tak, że on idzie po tej drodze, którą masz za budynkiem, tylko czasem grafika budynku pojawia się później ^^
 

DeletedUser

Guest
Z ratusza jest ładny widok na miasto, więc może postanowił się troszkę rozejrzeć ;)
 

DeletedUser

Guest
ci dwaj ewidentnie podglądają kąpiących się w łaźni publicznej 8>
 

DeletedUser

Guest
to jest tak, że on idzie po tej drodze, którą masz za budynkiem, tylko czasem grafika budynku pojawia się później ^^

No to wszystko jasne, dzięki. :D

Jakakolwiek była motywacja tego pana to mam nadzieję że w przyszłości nie będzie podglądał ludzi z dachu ratusza. :D
 

DeletedUser314

Guest
Ktoś też się spotkał z taką "samowolką" gdzie zwykły poddany zabawia się w batmana chcącego zdobyć Buckingham Palace?

Właśnie oglądałem batmana :)

A ludki są tu strasznie zbugowane i na ogół ich nie widać, dlatego może włażą CI na ratusz bo chcą strajkować ;D
 

DeletedUser

Guest
Właśnie oglądałem batmana :)

A ludki są tu strasznie zbugowane i na ogół ich nie widać, dlatego może włażą CI na ratusz bo chcą strajkować ;D

Ja ich karmie a oni mi strajkują :D czarna niewdzięczność.
Dark Knight (z Jokerem) jest najlepszą częścią :D
 

DeletedUser314

Guest
Ja ich karmie a oni mi strajkują :D czarna niewdzięczność.
Dark Knight (z Jokerem) jest najlepszą częścią :D

Oglądałem Dark Knight Rise z Bane'em i jak dla mnie był lepszy ;>

Postać Jokera oczywiście lepsza od Bane'a ale całościowo Rise wygrywa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry