s2domin, czyli ja :)

Nimod

Baronet
Ex-Team
Witam :) Długo się wstrzymywałem przed zabieraniem głosu na tym forum, ale w końcu uznałem, że czas się przełamać.
Tak jak podpowiada Wam mój niezbyt udany pseudonim, noszę imię Dominik. Urodziłem się pewnej równonocy marcowej, już albo dopiero dwadzieścia lat temu. Od tamtej pory wiodę sobie żywot spokojny, choć i czasem bywa nerwowy. Szkoły trzy ukończyłem, a z zerówką nawet cztery. Teraz chodzę do kolejnej, lecz już niedługo, i znów przed wyborem następnej stanę.
Gdy w szkole nie siedzę, i czasu wolnego trochę mam, na FoE wtedy wchodzę, bo lubię tu przebywać. Gdy trzy lata temu tu przybyłem, nawet nie myślałem że zostanę aż do dzisiaj. Czasem jednak oczy od ekranu bolą, a wtedy z chęcią po książki sięgam. Najbardziej lubię takie, gdzie magowie w wspaniałych szatach zaklęcia rzucają, choć i ciekawą podróżą po postapokaliptycznym świecie nie pogardzę. Bywa i tak, że coś swojego chcę wyskrobać, a wtedy całą noc zarywam, by pismem pokryć jedną stronę. A gdy robi się zbyt cicho, w dłoń gitarę chwytam, i gram aż mnie palce boleć zaczną.
Hm, mógłbym coś jeszcze napisać, lecz zgłodniałem, czas więc sprawdzić co w lodówce :)
 

DeletedUser16790

Guest
A więc to Dominik ze mną spamował wiadomo gdzie :). Teraz znamy się BARDZIEJ. 8>
 
Do góry