Rozwój technologii a perły.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20677
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20677

Guest
Cześć,

Przeszukałem forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na pytanie. Jestem obecnie w epoce żelaza i posiadam perły: Zeus na 4 poziomie i laternie z Faros na 3. Czy powinienem dalej ładować PR w perły czy rozwinąć trochę drzewko technologii? Mam wrażenie, że już się trochę "duszę" w tej epoce, ale słyszałem głosy, że nie warto piąć się szybko w górę z technologią. Jakie jest Wasze zdanie?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie ma żadnych racjonalnych powodów by być na stałe w epoce niższej niż współczesność, we współczesności najłatwiej się walczy głównie dzięki pojazdowi przeciwlotniczemu, ale i tak kiedyś na głównym świecie będzie trzeba ruszyć dalej. Oczywiście jak zawsze pośpiech nie jest wskazany.

A tempo rozwoju trzeba dostosować do swojego stylu gry, zwłaszcza możliwości zdobywania towarów.

W mojej opinii, nie ma żadnego znaczenia, jak będziesz grał i co będziesz robił, bo w tej grze nie chodzi o zdobycie czegokolwiek, ale o dobrą zabawę przy graniu, ale nie wykluczone, że inni gracze mogą mieć inną opinię.
 
Ostatnia edycja:

astrotaurus

Hrabia
Na pewno pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.

Na pewno Zeus 4 i Latarnia 3 to nie jest jakiś szczyt osiągnięć gwarantujący sukces w Żelazie, można tu jeszcze zrobić wiele by czuć się pewnie, a nie dusić. ;)

Generalnie przy grze w FoE warto jechać statecznie, by mieć czas okrzepnąć na każdym etapie gry, nie prowadzic gospodarki niedoboru, nie borykać się z podstawowymi brakami, poza brakiem terenu - ale to jest bolączka nieunikniona do samego końca.
I moja najogólniejsza recepta to: drzewko powoli. Mapy, Perły, zadania itp. wszystko można szybko, a drzewko powoli.
 

DeletedUser16598

Guest
Pozwolę się podczepić pod temat , ja ciut z innej beczki chodzi o stołowanie kont na pobocznych światach w celu WG po diaxy otóż chce porobić farmy diaxy/konta wymiankowe na pobocznych i nwm w jakiej epoce stopować w celu jak najłatwiejszego finiszowania WG lv4 przy pomocy woja czy zostać w żelazie czy pójść w któraś z epok średniowiecza tj łów/mód/high ??
Chodzi o jakaś kox jednostkę która wszystko gromi coś Ala współczesność lub czołg w przyszłości kojarzy ktoś takie op/imba rozwiązanie w niższej epoce pamietam coś ze balista w żelazie jest spoko i po części luki/legionista czy jaki wy na to patent macie ?
 

Markiz.

Książę
Ja mam 3 światy poboczne: jesień,wczesne i żelazo. Na wszystkich robię 64/48 - w każdej są inne upatrzone jednostki, gram tym co mam i połowę robię walcząc, a połowę negocjacjami.
 

DeletedUser20269

Guest
Jeśli epoka ci się nudzi epoka chcesz wejść w nową to mam sposób fla ciebie.
Wewalasz PR tylko to technologi które są potrzebne do wyjścia z nich. Brnij pierw do technologi dających domy z dużą liczbą ludzi i hajsu i małą liczbą zbiorów dziennie. Wojskowe jak nie są potrzebne to nie rób, nie zdążysz ich wykorzystać. Wojsko zbierasz z wypraw gildyjnych.
Dopóki nie zdołasz spłacić technologi do których trzeba np. drewno, to wewalaj w Zeusa , bo wtedy masz zdcydowanie łatwiej na mapie z surowcami.
Tak moja rada. 8>
 
Status
Zamknięty.
Do góry