Rozwiązanie a opuszczenie gildi, różnica.

Status
Zamknięty.

Adamson.

Szlachcic zagrodowy
Szukałem ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi więc pytam. Mam gildię jednoosobową, a chciałbym wstąpić do innej. Czy po rozwiązaniu mojej muszę przed wstąpieniem do innej odczekać karencję? Chyba 7dni jest, o ile się nie mylę. I jeszcze temat gpc. Po wejściu do gildii w trakcie sezonu mogę tam od razu działać czy muszę czekać do następnego?
 

dawid17612

Hrabia
jeżęli wejdziesz przed rozpoczęciem GPC to zagrasz z wszystkimi, a jeżeli po rozpoczęciu to musisz czekać do ponownego startu GPC, a co do Gildi to chyba możesz dołączyć odrazu.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Ograniczenie czasowe, o którym mówisz, dotyczy jedynie gildii, którą opuściłeś. Innymi słowy - jedynie powrót do niej wymaga odczekania 7 dni, do innych gildii możesz dołączyć od razu. :] Natomiast odnośnie Gildyjnych Pól Chwały to jest dokładnie tak, jak napisał przedmówca.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ograniczenie czasowe, o którym mówisz, dotyczy jedynie gildii, którą opuściłeś.
Opuszczenie gildii jednoosobowej (takiej dotyczy pytanie) jest możliwe, a raczej równoznaczne z jej rozwiązaniem. Czy to ograniczenie czasowe dotyczy też możliwości utworzenia nowej, jednoosobowej gildii?
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Opuszczenie gildii jednoosobowej (takiej dotyczy pytanie) jest możliwe, a raczej równoznaczne z jej rozwiązaniem. Czy to ograniczenie czasowe dotyczy też możliwości utworzenia nowej, jednoosobowej gildii?

Jak wspomniałem - ograniczenie czasowe dotyczy tylko i wyłącznie powrotu do konkretnej gildii. Zatem nieważne, czy odszedłeś z kilkuosobowej gildii, czy ją rozwiązałeś, możesz bez ograniczeń dołączać do innych gildii / zakładać nowe gildie. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry