Rozszerzenie/uzupełnienie możliwości "Przechowaj budynek"

Czy jesteś za rozszerzeniem opcji "Przechowaj budynek" na wszystkie budynki ewentowe/nie do kupienia

  • Oczywiście, brakuje mi takich opcji.

  • Tak, było by to sprawiedliwe.

  • Nie widze przeciwskazań

  • Nie, nie ma takiej potrzeby/ Jestem przeciw


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

ZjemCię

Wójt
Cześć
Pisze taki temat bo doskwiera mi niedokładne zaprogramowanie opcji "przechowaj budynek" która została niedawno dodana a była do zdobycia a propos chyba ewentu zbierania jabłek. Podstawową i jedyna opcja tegoż przedmiotu miała być możliwość schowania budynków specjalnych postawionych już w mieście znów do inwentarza. Świetny pomysł ale niestety niedopracowany. Nie wszystko co ewentowe można schować. To czego nie można a co mnie strasznie boli bo chciałbym to poskładać to
  • Studnia życzeń (tak - są tacy którzy chcą ją schować)
  • Klasztor (Budynek specjalny, można zdobyć tylko raz)
  • Słomiana chatka (również ewentówka)
Zapewne są jeszcze inne które nie zostały dodane do opcji tego dobrodziejstwa ale te zauważyłem. Rozszerzenie tych możliwości nie jest większym kłopotem, wystarczy dopisać odpowiednie atrybuty w wartościach przedmiotów.
Proszę o wypowiadanie się w tym temacie. Sądzę że nawet jeśli Wam uzupełnienie możliwości nie jest potrzebne, to powinniście się opowiedzieć za tym dla oddania sprawiedliwości i uznania zasad normalnej gry.
Pozdrawiam
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie ma się co martwić, nie każdy komentuje. Co do Klasztora to on nie był dodany, bo to nie budynek eventowy.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze powinna być super turbo przechowalnia do chowania pereł ;) powiedzmy na czas określony do 24 godzin , dlaczego określony ? przytatne do zrobienia remontu kapitalnego miasta , wiadomo że perły w większości to największe obiekty i gracze mogliby bezstresowo po chwilowym schowaniu perły / pereł "umeblować " wioskę jak należy ;)

gdyby gracz nie wyrobił się z przestawianiem budynków w czasie do 24 godzin to automatycznie wszystkie ustawienia budynków wróciłyby do poprzedniego stanu
 

ZjemCię

Wójt
Perłe możesz skasować i wybudować znów - wolny wybór. budynku z ewentu nie więc nie szydź głupimi komentarzami super turbo Stańczyku ;)
Klasztor niby nie ewentowy a można zdobyć tylko z zadań jak wiele innych budynków a propos ewentów. Zresztą chodzi o budynki specjalne nie ewentowe ;)
 

ZjemCię

Wójt
jeszcze powinna być super turbo przechowalnia do chowania pereł ;) powiedzmy na czas określony do 24 godzin , dlaczego określony ? przytatne do zrobienia remontu kapitalnego miasta , wiadomo że perły w większości to największe obiekty i gracze mogliby bezstresowo po chwilowym schowaniu perły / pereł "umeblować " wioskę jak należy ;)

gdyby gracz nie wyrobił się z przestawianiem budynków w czasie do 24 godzin to automatycznie wszystkie ustawienia budynków wróciłyby do poprzedniego stanu
Prorok czy jak? No zobacz wprowadzili tryb przebudowy Nie taki jak sobie wymyśliłeś ale jednak :D
 
Do góry