Rozszerzenie pola

  • Rozpoczynający wątek Beaufort
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zauważyłem nonsens. Jesień średniowiecza. Jeżeli zbadasz zbiorniki wodne to w nagrodę dostajesz rozszerzenie pola które kosztuje 30000 młotków. I tu lipa bo musisz za nie zapłacić drugi raz w moim przypadku 63000 młotków. Więc sie pytam co to za nagroda?

Temat również poruszony w dziele pomysły.


Przepraszam oczywiscie nagroda nie kosztuje 63000 młotków tylko złota
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
No sam widzisz nawet 40000 młotków. Skoro nagroda to czemu trzeba za nią płacić aż dwukrotnie? 63000 młotków tyle płace za następne rozszerzenie pola. Czyli dwa dni zbieram punkty , płacę za nagrodę 40000 młotków i żeby ją odebrać płacę jeszcze 63000 młotków.
To jest rozczarowanie jak wspomniał przedmówca połączone z pomysłem.
Wylosowałeś w nagrodę samochód za który musisz zapłacić.
Przytaczam Twój post z tamtego tematu.

Kolego ale dlaczego akurat teraz Ci to przeszkadza ??? Bowiem przecież wcześniej też musiałeś płacić za każdym razem za rozszerzenie terenu odblokowane w Technologi. Jak wiemy rozszerzenia terenu są cenną zdobyczą dla gracza i jego dalszego (szybszego) rozwoju lecz po to są te utrudnienia by zbyt łatwo nam nie poszło :) A tutaj Twoja wrogość spowodowana jest tym iż to Cię sporo kosztuje lecz chyba nie masz się co obawiać o klęskę żywiołową i braki młotków skoro już tak daleko zaszedłeś :)
 

DeletedUser

Guest
Przytaczam Twój post z tamtego tematu.

Kolego ale dlaczego akurat teraz Ci to przeszkadza ??? Bowiem przecież wcześniej też musiałeś płacić za każdym razem za rozszerzenie terenu odblokowane w Technologi. Jak wiemy rozszerzenia terenu są cenną zdobyczą dla gracza i jego dalszego (szybszego) rozwoju lecz po to są te utrudnienia by zbyt łatwo nam nie poszło :) A tutaj Twoja wrogość spowodowana jest tym iż to Cię sporo kosztuje lecz chyba nie masz się co obawiać o klęskę żywiołową i braki młotków skoro już tak daleko zaszedłeś :)

Jasne , utrudnienia utrudnieniami ale skoro mam dostać nagrodę to czemu mam za nia płacić? Gdybym wiedział że za nagrodę muszę jeszcze wybulić to nie odkrywałbym tego pola bo juz i tak mam 5 rozszerzeń do wykupienia tylko cos sobie zbudował.

- - - Zaktualizowano - - -

Jasne , utrudnienia utrudnieniami ale skoro mam dostać nagrodę to czemu mam za nia płacić? Gdybym wiedział że za nagrodę muszę jeszcze wybulić to nie odkrywałbym tego pola bo juz i tak mam 5 rozszerzeń do wykupienia tylko cos sobie zbudował.

Przepraszam oczywiscie nagroda nie kosztuje 63000 młotków tylko złota
 

DeletedUser1724

Guest
Jeżeli nie odblokujesz tej technologi to dalszy rozwój też masz uniemożliwiony. A po drugie przecież nikt Ci nie każę tego rozszerzenia wykupywać z okna budowy więc w czym widzisz problem ???

Zresztą uczepiłeś się tylko tego rozszerzenia, a przecież w innych technologiach też musisz płacić za budynki, które według Ciebie są nagrodą bo je odblokowałeś..... Ojj kolego coś dzisiaj nie w humorze chyba jesteś :p
 

DeletedUser

Guest
a ja wogole nie wiem skad wziela ci sie jakas nagroda
odkrywasz badanie placisz za nie mlotkami a potem mozesz za zloto wykupic rozszerzenie i raczej nigdzie nie ma mowy o nagrodzie
 

DeletedUser1724

Guest
a ja wogole nie wiem skad wziela ci sie jakas nagroda
odkrywasz badanie placisz za nie mlotkami a potem mozesz za zloto wykupic rozszerzenie i raczej nigdzie nie ma mowy o nagrodzie

To oczywista sprawa iż to nie jest nagroda bo nagrody to my mamy w zadaniach :) Tylko mnie dziwi fakt taki dlaczego akurat teraz tego problemu się uczepił będąc już w połowie Epoki Jesieni Średniowiecza :D Przebrnął przez 4 Epoki bez problemu i na ostatniej się uczepił łotr jeden hehe :p Bez urazy za tego łotra :D
 

DeletedUser

Guest
Proponuje sprawdzić jak ktoś jeszcze nie odkrył - jesięń średniowiecza - zbiorniki wodne - jak wól jest napisane nagroda :) Ale może sie czepiam bezsensownie jak to łotr :)
 

DeletedUser

Guest
Proponuje sprawdzić jak ktoś jeszcze nie odkrył - jesięń średniowiecza - zbiorniki wodne - jak wól jest napisane nagroda :) Ale może sie czepiam bezsensownie jak to łotr :)

Nawiązując w tej grze chodzi o to, by z tym polem do zabudowy za łatwo nie mieć. Stąd rozszerzenia robią się takie drogie :)
 

DeletedUser

Guest
ale przeciez to normalne ze wszystko staje sie drozsze w pozniejszych etapach gry czy to jest rozszerzenie terenu czy dom
jesli chodzi o slowo nagroda a dokladnie o zwrot - koszt odblokowania nagrody - to jest on przy kazdym badaniu i problem wynika raczej z tlumaczenia niz z faktu ze chca nam cos dac
 

DeletedUser

Guest
ale przeciez to normalne ze wszystko staje sie drozsze w pozniejszych etapach gry czy to jest rozszerzenie terenu czy dom
jesli chodzi o slowo nagroda a dokladnie o zwrot - koszt odblokowania nagrody - to jest on przy kazdym badaniu i problem wynika raczej z tlumaczenia niz z faktu ze chca nam cos dac

Niektórzy jak widać, biorą zbyt poważnie wszystko co pisze.
 

DeletedUser1724

Guest
Niektórzy jak widać, biorą zbyt poważnie wszystko co pisze.
No coś Ty... ja tam tego nie zauważyłem :p

Jak bym miał grać w grę gdzie przechodząc runda za rundą z tym samym wysiłkiem to bym to olał i poszukał czegoś innego więc tutaj jak najbardziej powinno się jeszcze podnieść nie które technologie cenowo ^^
 

DeletedUser8

Guest
To prawda, że ta technologia po najechaniu na przycisk odblokowania pokazuje komunikat "Koszt odblokowania nagrody", ale... taki komunikat mają wszystkie technologie, więc nie rozumiem zdziwienia dopiero w ostatniej epoce : )
 

DeletedUser1724

Guest
To prawda, że ta technologia po najechaniu na przycisk odblokowania pokazuje komunikat "Koszt odblokowania nagrody", ale... taki komunikat mają wszystkie technologie, więc nie rozumiem zdziwienia dopiero w ostatniej epoce : )

Więc stosownym dla takich przypadków byłoby wykreślenie z tego zdania słowa "nagroda" tylko po co jak to w niczym nie przeszkadza :p
 

DeletedUser

Guest
ale po tym przypadku widac ze niektorym "przeszkadza" wiec lepiej byloby zamimic slowo nagrody na badania i byloby po problemie
 

DeletedUser1724

Guest
"Zmienić" nie jest tak prosto bo tego muszą dokonać programiści, a pierw musi to do nich dotrzeć, muszą przeanalizować za i przeciw i dopiero coś robią :D 100 lat to mało :p
 
Do góry