[Inne] Rozszerzenia za plany

Rozszerzenia za plany


  • W sumie głosujących
    19

LEGI

Wicehrabia
Na pewno macie jakieś zalegające plany jakieś perły , za to na pewno potrzebujecie rozszerzeń .Pomysł jest taki żeby za odpowiednią ilość planów np. za 10 można było wymienić za rozszerzenie . Zapraszam do głosowania i dyskutowania :)
 

DeletedUser16730

Guest
Niektórzy by mieli planszę wielkości boiska piłkarskiego. Oczywiście, że nie.
 

DeletedUser16730

Guest
Ty nie masz nigdy problemu z miejscem ?

Oczywiście, że mam, non stop. Tyle, że są dwie rzeczy.
Po pierwsze problem będzie zawsze, nawet jak będzie pole wielkości placu defilad, a fizycznie nie jest to możliwe żeby dać nieograniczoną wielkość miasta.
Po drugie ograniczona wielkość dla epoki to jedyna rzecz która trzyma erzac balansu w tej grze. Dzisiaj chcesz rozszerzeń za plany, za srebrniki, za relikty, czy za coś tam jeszcze. Jutro sobie powymieniasz, odkryjesz 15 rozszerzeń i będziesz zadowolony. A pojutrze szlag Cię trafi jak zobaczysz u innych, że sobie zrobili takich 150 i będziesz chciał ograniczeń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Pomysł zły ale można by go zmodyfikować i zamiast na teren to wymieniać nadmiar planów naprzykład na pr.
 

DeletedUser19146

Guest
Ja jestem na tak pod warunkiem że byłoby to zrobione z głową. Przykładowo tak jak rozszerzenia za diamenty czy medale. Każde kolejne droższe od poprzedniego i ograniczona ich liczba dla każdego gracza.
Pomysł z zamianą planów na PR też nie jest głupi. Wiele osób posiada plany pereł których nawet nie budują bo bonusy nie odpowiadają ich strategii rozgrywki albo po prostu się nie opłaca a tak dzięki tym dwóm sposobom plany zostały by spożytkowane bo nic innego się z nimi i tak zrobić nie da a wpadają przy okazji motywek.
 

DeletedUser13672

Guest
Pomysl fajny ale jestem na nie,poniewaz planow zbednych typu koloseum noter dam itp mam pelno a gracze z topki maja ich tysiace. Ja czy inny dostanie tych rozszen dajmy 10 a taki z topki z 100 I gdzie tu logika gry zaglosowalem na nie
 
Do góry