Rozszerzenia Terenu za medale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14461
  • Data rozpoczęcia

Dodać możliwość dalszego kupowania rozszerzeń za medale czy nie?

  • Tak

    Głosy: 6 54,5%
  • Nie

    Głosy: 5 45,5%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14461

Guest
Nie.
Akurat wielkość miasta to rarytas na który trzeba zasłużyć ;)

Dlatego medale powinny być wykorzystane do innych celów, czekam aż ktoś sie w końcu podrapie po głowie i przypomni sobie ze taki surowiec jest i leży obłogiem.

Dlatego Nie.

Nie Bardzo wiem co to znaczy "zasłużyć na wielkość miasta". Przecież te medale same nie wpadają tylko trzeba się na nie dobrze napracować. A skoro rozszerzenia terenu można było kupować za medale to dlaczego nie można dalej? Było po 2 na epokę to niech tak będzie dalej. Uważasz ze większą zasługą jest kupowanie za diamenty??
 

DeletedUser6174

Guest
Nie Bardzo wiem co to znaczy "zasłużyć na wielkość miasta". Przecież te medale same nie wpadają tylko trzeba się na nie dobrze napracować.
Pewnie chodzi o to żeby nie było za łatwo. Wbrew temu co piszesz zdobywanie medali jest banalnie proste, więc co niektórzy w ciągu 1 dnia mogliby odblokować CAŁE dostępne miejsce w mieście gdyby nie było ograniczeń co do ilości rozszerzeń za medale.
A skoro rozszerzenia terenu można było kupować za medale to dlaczego nie można dalej? Było po 2 na epokę to niech tak będzie dalej.
:?A co sprawie że myślisz że tak nie jest? No chyba że już teraz chciałabyś mieć medalowe rozszerzenia z epok których jeszcze nie ma…
Uważasz ze większą zasługą jest kupowanie za diamenty??
A kto Ci powiedział że na rozszerzenia diamentowe nie ma limitu? Każdy rodzaj rozszerzeń ma swój limit, więc nie rozumiem dlaczego chcesz znieść limit rozszerzeń medalowych? Równie dobrze mogliby znieść limit rozszerzeń za złoto.

Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze posty, bo było powiedziane że ilość dostępnego terenu jest niemal idealnie dostosowana do ilości rozszerzeń jakie możemy posiadać, jest tylko 1 mały szkopuł: przed nami są jeszcze 2 epoki więc nie licz na to że ktoś zawczasu da Ci dostęp do rozszerzeń z epok których jeszcze NIE MA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry