Rozszerzenia terenu za Diamenty.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20928
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20928

Guest
Chciałbym się zapytać jak to jest z rozszerzeniami terenu za diamenty... Chodzi mi o to że kiedy chce kupić teren za diamenty to pokazuje mi np: 200 diamentów i 4 dostępne rozszerzenia terenu prawda ? Czyli co gdy wydam te 200 diamentów to dostane 4 rozszerzenia terenu czy tylko jeden z 4 dostępnych za diamenty ? Wiadomo chciałbym w szybki sposób sobie teren powiękrzyć ale czy warto za diamenty jest to zrobić ? Było by fajnie gdyby za te jak wspomniałem 4 rozszerzenia zapłacić 200 diamentów i cieszyć się wolnym polem ale jeżeli jest to cena za jeden wolny teren to (siema wiktor)...
 

DeletedUser20928

Guest
;/Dzięki za podesłany link... Niestety zaspokoiłeś moją ciekawość ale uświadomiłeś mnie o przykrej prawdze zarazem haha :D. Kurcze gdyby można było nawet za złoto w 4 opcji dobywania terenu kupywać je to bym jeszcze się na to zgodził :D. Powinno być to prostrze...

Pozdrawiam...
 

DomLuk

Wójt
Diamenty według mnie tylko teren reszta to tylko marnotrawienie epokę zmienisz i budynki nic nie warte (wyprawy 4 poziom i diamentów nie brakuje)
Medale też łatwo uzbierać wystarczy inwestować w dość nowe perły na wysokich poziomach ostatnie miejsca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry