Rozpoczęcie turnieju PvP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10695
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10695

Guest
Witam, mam takie pytanie otóż odblokowałam nową wieżę PvP, przy której aktualnie TRWA turniej ale lista graczy jest pusta i brak aktualnego mistrza ... jak mogę taki turniej zacząć?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Musisz kogoś zaatakować jednostkami ( chociaż jedną ) odpowiadającą epoce turnieju. Może masz sąsiedztwo, w którym tylko ty odblokowałeś tą wieżę, dlatego nikogo tam nie ma :p
 

DeletedUser10695

Guest
no właśnie sąsiedzi też są we wczesnym średniowieczu , tylko jeden z sąsiadów jest wyżej ode mnie i nawet jak go atakuję wciąż zmienia się tylko lista z poprzedniej wieży... :/
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale jak z poprzedniej ? Turniej się kończy przeważnie w niedzielę około 16-17 ( za niedługo około 21 ) a rozpoczyna w poniedziałek rano.
 

DeletedUser10695

Guest
z poprzedniej wieży, czyli tej w epoce żelaza. Ok, zacznie się jutro to zobaczę jeszcze raz ale skoro jest napisane,że ten turniej trwa to chyba jakoś da się dołączyć?
 

DeletedUser10695

Guest
No ok, zobaczę jeszcze jutro może już się uda wejść z czymś nowym ;) dzięki.
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy użyć jednej jednostki wojskowej z epoki , w której jest wieża PvP. Np: 7 jednostek z żelaza plus jedna z wczesnego średniowiecza i punkty lecą w wieże z wczesnego średniowiecza:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry