Rozgrywka 1 tablicy Wildlife 2023

wSCIEKLY23

Wicehrabia
no i świadczy to o tym, że miałeś szczęście, bo robiąc zejście dla pierwszych dwóch łapek pojawiały się kolejne i odpowiednio układały Ci się klocki pod ściąganie łapek, ale niestety nie każda plansza tak wygląda
 
Racja, to była dobra tablica, ale można było ją rozegrać tak, by dostać z niej od 0 do 5 łapek i o to mi cały czas chodzi.
Jak trafię pustą, porobię screeny jak mi się uda z niej "wyjść".
Nigdy nie sugerowałem że grasz źle, czy że masz jakieś braki, tylko że można grać lepiej lub gorzej i ostateczny wynik właśnie od tego zależy.

Teoretycznie jest możliwe żeby dostać 91 pustych tablic, albo z 1 łapką, ale jakie są na to praktyczne szanse?

Zobacz też że na tej tablicy grałem tylko prawo i środek, nawet bardziej tylko środek a lewa strona jest nie ruszona (3 kolumny).
Jak mi się wydaje, grając tylko część tablicy wypada więcej łapek. Statystyk nie robiłem, ale na to wygląda.
 
Nie robię, ale przyznasz że da się? Choć trzeba by się naprawdę "postarać"... :haha:
Zdecydowana większość graczy zgarnęłaby 4 lub 5, o tym jestem przekonany.
Niektórzy może nawet więcej, bo każdy gra inaczej, więc jest szansa że dostaliby 6 albo 7.
 
Mała poprawka do powyższej tablicy - wynik to było 6 łapek.
Między 14 a 10 ruchów dwie łapki spadają, na tablicy zostają 4 (1 nowa).
Pierwsze 2 łapki można było 3 kliknięciami zrzucić: zielone / żółte, 2 kliknięcie żółte / zielone i wtedy czerwone.
Szkoda że nie można dokupować ruchów pojedynczo, na koniec zabrakło mi 2 kliki a kupowanie 10 było nieopłacalne.
 
Do góry