[Tawerna znajomych] Rozbudowa Tawerny

Czy warto rozbudowywać tawernę.

  • Tak

    Głosy: 20 90,9%
  • Nie

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22

Gomozalez88

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy do tej pory była taka propozycja. Ale może warto rozbudować tawernę o dodatkowe krzesła przy stole. Może do 24 osób.
Oraz wraz ze wzrostem liczby krzeseł powiększyć możliwość wysyłania zaproszenia do graczy z 80 do 100. I powiększyć maksymalną ilość znajomych ze 140 do 160-180.

Proste pomysły.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13672

Guest
Co do powiekszenia ilosci znajomych jest to zgloszone ,co do rozbudowy tawerny dobra opcja bynajmniej srebrniki by nie zalegaly.Popieram pomysl
 

DeletedUser

Guest
arowna 1sza jak i2ga czesc pomyslu byly juz powielane pierdyliard razy i nie dalo to efektu.
 

DeletedUser20139

Guest
.. może warto rozbudować tawernę o dodatkowe krzesła przy stole. Może do 24 osób...
Wzrost liczby krzesel to dluzsze czekanie na jej zapelnienie. Wzrost liczby znajomych to wzrost czasu na klikanie "wspacie" i zagladanie do tawerny. Juz i tak na moim kompie trwa to 15 minut. Wazniejsze jest by dodac wskaznik na gornej listwie ilosci gosci w mojej tawernie zamiast przewijania planszy, by to zobaczyc
 

DeletedUser19532

Guest
Można nawet zamiast rozbudowy tawerny stworzyć nowy budynek z innymi możliwościami, w którym walutą też będą srebrniki. Pomysł rzuciłem kilka miesięcy temu i chyba systematycznie się taki pojawia. Może któryś zadziała...
 
Do góry