Rosmertis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser698
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser698

Guest
mam na imie Manka to juz moja kolejna gra przegladarkowa mam nadzieje ze zostane tu na dluzej inne gierki jakos szybko mi sie nudzily byc moze z ta bedzie inaczej hmm... co tu jeszcze dodac mam juz 20 na karku kocham muzyke kiedys troche probowalam na akustyku ale nie mozna powiedziec ze jest ze mnie wirtuoz gitary:p w nastepnej kolejnosci albo nawet w pierwszej uwielbiam malarstwo mam badzieje ze w przyszlosci bede mogla mowiac kolokwialnie z tego wyzyc he he he moze jestem niepoprawna optymistka czasem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Tak trzymaj z tym optymizmem! Co ostatnio namalowałaś? I w ogóle, to czym malujesz, jaką techniką?
O co pokłóciłam się z przecinkiem, że teraz się w ogóle nie widujecie? To na pewno przecinek zawinił, ale z ciekawości pytam :)
I tak na marginesie, to click.
 

DeletedUser

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Chyba zła nazwa tematu. Co malujesz, czego słuchasz ?
Wgl to cześć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Cześć ;] Co najbardziej lubisz malować i jaką technika? :) Chodziłaś do szkoły plastycznej czy to po prostu twoje hobby?


Łoo powtórzyłam pytanie... Moja wina :(
 

DeletedUser698

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Na wstępie sorki za nazwę tematu czasem moje nie ogarnięcie przewyższa nade mną :D Maluję głownie farbami olejnymi choć zdarza się mi też coś ,,malnąc'' temperą, głownie tematem moich prac są dworce kolejowe opuszczone dawno zapomniane budynki tudzież fabryki,uwielbiam chodzić po takich miejscach przyznam ,że maja nie powtarzalny klimat:) Tak tak szkółkę plastyczna skończyłam w Nałęczowie.Słucham hmm... różnie,głownie punka, cold-wave
 

DeletedUser

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Opuszczone miejsca mają ten klimat i dają dreszczyk emocji ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Próbowałam kiedyś malować olejami ale dałam sobie z tym spokój. Dla mnie mógłby istnieć tylko ołówek :) no i okazyjnie kredki ;]
 

DeletedUser9

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Nazwa tematu została zmieniona na prawidłową nazwę.

Skąd pomysł nick ?
 

DeletedUser698

Guest
Odp: :) Witam wszystkich

Dzięki za zmianę:] Nick to zupełnie przypadkowa sprawa,byłam w tedy w trakcie czytania mitologii celtyckiej i właśnie od bogini celtyckiej Rosmerty powstała Rosmertis takie małe przekształcenie:D
 
Do góry