Rising Generals

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9461

Guest
Dzisiaj Bryfft napisał o nowej grze IG, kto się skusił i zarejestrował?
 

DeletedUser4259

Guest
ktoś się skusił, zarejestrował i już w toto gra

ale na wrażenia zbyt wcześnie, mogę na razie powiedzieć tylko tak: jeszcze mnie nie wciągnęło...
czyli resztę można sobie dopowiedzieć
 

DeletedUser4428

Guest
jak grać?! to dlaczego ja nie mogę jeszcze grać? ja też chcę :(
 

DeletedUser4428

Guest
zarejestrowałem się, ale nie wiedziałem, że już dostaje się klucze do bety :o
myślalem, że będzie trzeba czekać jeszcze ze miesiąc
 

DeletedUser625

Guest
Czyli RG umarł zanim w ogóle stał się grywalny? Tak jak Kartuga czy Lagoonia? Szkoda, bo ciekawie się zapowiadał. Pewnie nie podołali w tworzeniu gry w czasie rzeczywistym. :)
 

DeletedUser11123

Guest
może zainteresowanie było mniejsze, niż się spodziewali. w końcu "parę" RTSów jest na rynku, w tym kilka wywodzących się z kultowych gier pudełkowych.
 

DeletedUser625

Guest
Na przykład Heroes Online czy Drakensang Online czy C&C Tiberium Wars. :)
 

Mikekun

Książę
witajcie

Uważam że powody zamknięcia są jeszcze inne, aniżeli zbyt mała liczba rejestracji. Najważniejszym powodem był taki że nie zależnie jaki posiadało się komputer, gra masakrycznie potrafiła się zacinań. Był problem z wczytywaniem się pola bitew, już sam sposób ładowania gry zbyt wiele za dobrze o niej nie świadczył. Wymagała bowiem pobierania dodatkowych danych. Mam wrażenie że gra była bardzo zaawansowana technicznie i niestety przeglądarki nie mogły spełnić owych wymogów. Co prowadziło do konkluzji, że projekt niestety należałoby zamknąć. Dodatkowo trwały szlifowanie właśnie Elvenaru więc zdecydowano się z czegoś zrezygnować. Szkoda że padło właśnie na Rising Generlas, bowiem rozgrywka zapowiadała się interesująco. Choć w tym wypadku Elvenar jest znacząco lepszy i ma bardzo znajome korzenie

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Firma Innogames ma wysokie wymagania i nie wydają złych gier. Rising Generals nie zdał egzaminu i projekt został zamknięty.
Ja i tak czekam na kolejne gry od IG, bo sam jestem ciekaw, co nowego, ciekawego wymyślą :)
 

DeletedUser625

Guest
Firma Innogames ma wysokie wymagania i nie wydają złych gier

Ja bym to ujął inaczej. O tak:

Firma InnoGames ma wysokie wymagania, które przed sobą stawia, ale nie zawsze potrafią je wszystkie zrealizować albo zrealizować raz a dobrze. Nie muszę chyba poprzedzać to przykładami, bo takowe mamy w prawie każdej kolejnej aktualizacji. :) Po prostu ktosie z działu finansowego (zapewne zarząd z prezesem na czele) stwierdzili, że to się nie sprzeda. :) We wszystkim zawsze chodzi o pieniądze. :)
 
Do góry