RISE OF CULTURES?

Hej dostałem niedawno info na Gmaila o jakiejś nowej grze inno: RISE OF CULTURES

Ma ktoś może jakieś wiadomości na ten temat? Chętnie o tym pogadam może nawet spróbuję zagrać?
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Taki zabijacz czasu, rozwinięty standardowo, jak na gry mobilne, a do tego przyjazny graficznie. Przechodzisz przez kolejne epoki, takie jak era minojska, Starożytna Grecja, Wczesny Rzym, Bizancjum, aktualnie na epoce Franków kończąc. Rozbudowujesz budynki, coś jak w Elvenarze, podbijasz mapę, spotykasz historyczne postacie, rozbudowujesz manufaktury, produkujesz towary, a potem je sprzedajesz za żetony, za które kupujesz inne, potrzebne ci produkty. Do tego masz cywilizacje gościnne - Egipt, Chiny i chyba Majów, każda ciągnie się przez 2 epoki podstawowe.


Pobawić się można, ale szybko męczy brak większych możliwości, ograniczona ilość wojska, słaby system handlowy, itp. I ranking tworzony w oparciu o ilość wydanych punktów badań, a nie realny postęp. Gra typu: zainstaluj, zagraj, zapłać, daj twórcy zarobić, znudź się, odinstaluj.
 

Marcin 111

Szlachcic zagrodowy
Gram w tą grę od około miesiąca, jak dla mnie gra dużo lepsza niż FoE. Ale co kto lubi. Warto spróbować i samemu się przekonać.
Na pewno walki są dużo lepsze i bardziej wymagające niż w FoE czasami trzeba mocno pogłówkować żeby podbić prowincję na mapie świata.
Da się grać na komputerze nie tylko na telefonie wystarczy zainstalować na PC program BlueStacks5. Przy czym opcja współdzielenia konta dla telefonu i PC dotyczy tylko posiadaczy telefonów z Androidem, dla posiadaczy Iphonów też ma być taka możliwość (twórcy gry pracują nad nią) ale jeszcze nie jest dostępna.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wypowiedziałem się już na temat tej gry, jednak okazuje się że niepochlebne opinie o tej grze są kasowane. Więc zostawmy to forum botom i moderatorom. Są miejsca gdzie można wyrażać swoje opinie bez cenzury.
Gra słaba, i tak nie ma sensu pisać, bo znów usuną.
W tym temacie?
Bo nawet ja śladu nie widzę, co może znaczyć tyle że nie było usunięte.
Chyba że w innym temacie ale z ciekawości przejrzałam nawet ostatnie wpisy twoje na forum i tam też nawet w tych usuniętych nie ma nic o tej grze.
 
Do góry