Rewolucja w GvG

  • Rozpoczynający wątek abebe
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za fundamentalnymi zmianami w GvG?

  • Tak, należy zmienić zasady GvG

    Głosy: 3 15,8%
  • POdboba ni sie tak jak jest bo nikt mi nie podskoczy ;)

    Głosy: 7 36,8%
  • wisi mi to i powiewa ;)

    Głosy: 9 47,4%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No to sobie pofolguję;)

Proponuję:

zmianę w zasadach GvG polegającą na:

wprowadzeniu okresowego podsumowania wyników w GvG (wzorem wieży PvP),
po miesiącu następowałby reset sektorów, wszystkie byłyby od nowa dostępne dla wszystkich gildii,
zwycięzcy miesiąca, pozycje od 1 do 10, otrzymaliby stosowne nagrody (np. pakiety PR, kwoty monet, pewne ilości narzędzi, pierwsze trzy miejsca honorowane koronami w kolorach medali),
wraz z nowym miesiącem, gildie bogatsze o doświadczenia, rozpoczynałyby batalie o sektory.

Ranking GvG byłby odrębnym miejscem dokumentującym osiagnięcia graczy w GvG (tylko i wyłącznie wyniki GvG)


No tak, uprzedzę sugetstie... za mocny joint ;)

Druga opcja odpowiedzi: Podoba mi się tak jak jest bo nikt mi nie podskoczy;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
świetnie, że dałeś taką możliwość, więc zagłosuję: wisi mi to i powiewa
 

DeletedUser4428

Guest
Raczej ta druga opcja "Podoba mi się tak jak jest bo nikt mi nie podskoczy ;)"
A tak na serio - nie wiem po co zmieniać, dla mnie jest dobrze tak jak jest. Poza tym trochę słabo by stracić wszystkie sektory, na jakie tak ciężko pracowaliśmy i tak dużo daliśmy towarów. Nie
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Sam nie wiem, co powiedzieć...
Z jednej strony nowe Gildie teraz nie mają jak się wbić zacząć zdobywać nowe sektory. Z drugiej - niezadowolenie Graczy, którzy przez miesiąc pocili się, bronili i walczyli by wszystko przepadło i batalia rozpoczęła się od nowa. Dodatkowo, gdy tracą sektory to i nie mają prawie żadnego przyrostu potencjału do nowego poziomu... Pozostanę przy opcji zamaskowanej jako nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł z gatunku fiction cos tam:)
Chociaż... dziś GvG przypomina wojnę okopową czyli Francja contra Niemcy... albo mozna opisac słowami Zagłoby.. on mnie a ja go bukłaczkiem...

Niedługo gildie topowe na GvG okopią się bonusami i wszelkie próby zmiany status quo beda kwitowane rechotem...

Hejterom napiszę, mogę byc w kazdej liczącej się gildii... nie sa to żale czy płacze ;)
NIe podoba mi się obecny kształt GvG stąd ten poroniony według niektórych graczy, pomysł :)
 

DeletedUser4614

Guest
świetny pomysł... oczywiscie zwrot towarów za wszystkie oblężenia ze wszystkich epok... pach do skarbca hehe :)) jak sajens fikszyn to sajens fikszyn :)
opcja 3 spektakularna... wisi i powiewa... najlepsze wiec klikam :)
 

DeletedUser

Guest
Już pisałem, obecny kształt GvG odpowiada okopanym w sektorach gildiom. To kontynuacja filozofii niezbyt trafionej "stwórz bunkier i śmiej się z konkurentów". Mam miasto zamienione w twierdzę, będzie tak do czasu aż nadejdzie uwolnienie leveli pereł. Wtedy znowu podniesie się płacz, że 300% nie wystarcza i aleq (na przykład) wchodzi do miasta jak w masełko ...

Mój osobisty Wrogu ;) tak naprawdę nie wierzę, że wystarczy Ci wojna podjazdowa i życie w okopach ;)
Domniemam, że bardziej odpowiadałoby Ci aktywne konkurowanie w zmieniającym się dynamicznie virtualnym świecie FoE. Takie łubudu raz na kilka dni to oklepany schemat. Za dwa dni zabiorę Ci plażę o 4:30 a Ty odbijesz ją następnego dnia:)
Taka zabawa w piaskownicy. Równy start na poczatku miesiąca i walka o Koronę Zwycięzcy to misiowi podobało by się bardziej, he he.

A Towary? niebawem będzie ich pod sufit ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11740

Guest
I nastąpiła totalna nuda w GVG :/ oraz grze
Topowe gildie nie do przejścia aby zabrać im sektor.
Gildie słupy ehhh aż się nie chce na mapę wchodzić.
Zmiany zmiany są potrzebne koniecznie aby rozruszać grę i GVG.
Odwiedziny militarne sąsiadów stały się bezsensowne przez zmiany bonusów pereł ofensywnych i defensywnych oraz wież.
Ale to tylko moje odczucia :) być może czyjeś jeszcze.
 

DeletedUser3876

Guest
A jak tak się wczytując (na trzeźwo) dostrzegłem potencjał w tym pomyśle... Dlaczego? Bo w obecnym stadium (czyli tak jak jest) prędzej czy później GvG stanie w miejscu. O ile już powoli do tego nie dochodzi. 3-4 gildie na mapie epoki i po zawodach... A tak, ciągle było by co robić na mapie (nawet jeżeli byłyby to te same walczące gildie).
 

Mikekun

Książę
Każda z stron ma troszkę racji proponując coś takiego, jednakże ja uważam że powinien zostać zachowany znaczący odstęp między sezonami np 3 miesiące albo nawet pół roku przed kolejnymi starciami. Fakt faktem został wprowadzony błędny system liczenia kolejnych sektorów dla gildii mającej więcej aniżeli 50 osób w składzie przez co im liczniejsza gildia jest tym bardziej nieopłacalne staje się oblężenie kolejnych sektorów. Jeśli by ta propozycja weszłaby musiałby się zmienić i system liczenia nowych oblężeń. Dzięki czemu wszyscy praktycznie skorzystają na tym. Jak pisałem wyżej propozycja odważna, przydałoby się jej dopracowanie. Jednakże skoro nie umieściłeś odpowiedzi negatywnej w swojej ankiecie, dla mnie opcja "wisi i mi to powiewa" jest bardzo atrakcyjna :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3

Guest
Obecnie za pomysły do GvG dziękujemy. Planowane są zmiany w GvG, a dopiero po nich będzie miało sens zgłaszanie pomysłów, gdyż muszą być dostosowane do wprowadzonych zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry