[Inne] RESET miasta (czytaj przebudowa)

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

tak?

  • opcja 1.

    Głosy: 4 21,1%
  • opcja 2.

    Głosy: 5 26,3%
  • inaczej (opis w poscie)

    Głosy: 1 5,3%
  • Nie

    Głosy: 9 47,4%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser

Guest
opcja byłaby dostępna w 2 wariantach:

1. całkowita przebudowa miasta (dostępne co X miesiącu, nie kumuluje się, X określony przez Designer'ów, nie podaje ilości bo dla jednych będzie za krótko a dla drugich za długo)
Gracz włączając tą opcje zachowuje swoje budynki w specjalnym inwentarzu, dostępnym tylko podczas przebudowy.
Inwentarz można zamknąć, za potwierdzeniem z budynkami w środku (wtedy budynki, w tym za diamenty jak i perły ulegną auto-sprzedaży,czyli dokładnie tak jakby samemu je sprzedać, dlatego potwierdzenie)
dodatkowo wszystkie ułożone rozszerzenia także zostają umieszczone w owym inwentarzu a gracz ma prawo do ich ponownego rozmieszczenia

2. Opcja przebudowy częściowej (dostępne co miesiąc)
w przeciwieństwie do opcji 1 tutaj w inwentarzu lądują wszystkie budynki oraz perły, rozszerzenia pozostają na swoim miejscu wcześniej ułożonym

a własnie - dlaczego w opcji 1 chcę dać opcje przemieszczenia rozszerzeń terenu? Proste.
W oceani ma się już naprawde duże miasto z ogromem rozszerzeń w tym diamentowych.
dodatkowo teren niedawno uległ powiększeniu, a co za tym idzie we wcześniejszej opcji dawało się rozszerzenia nie tam gdzie się chciało, ale tam gdzie sie dało, bo teren był mniejszy.

Zatem teraz przy wielki m terenie można inaczej ustawiać rozszerzenia dla jeszcze efetowniejszego miasta.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na "tak" co do 2 opcji :D
Akurat taki "specjalny inwentarz" to by mi się przydał ;)

Ale wątpie, że pomysł przejdzie, a co dopiero, że bd zrealizowany...
 

DeletedUser7795

Guest
Załóżmy, że zostanie wprowadzona drugie rozwiązanie. Co ze stanem dodanych PR do pereł po przeniesieniu ich do inwentarza?
 

MacKayla*

Wójt
Byłabym na tak, ale tylko dla takiego specjalnego inwentarza:
*dla każdego gracza - jeden raz w ciągu całej gry (w dowolnej, wybranej epoce)
*określoną ilość budynków z wszystkich oprócz pereł (10? 20?)
*przeniesione na określony czas (doba? dwie?)
czyli np. w epoce przemysłowej chcę "przemeblować" miasto - wrzucam do schowka 20 budynków mieszkalnych, towarowych itp.(łącznie 20), więcej nie muszę, bo zrobi się wystarczająco miejsca do przenoszenia pozostałych, mam na to określony czas - po ustalonym czasie "schowek" znika razem z budynkami, które w nim zostały - nie odzyskuję z nich nic (jeśli nie są potrzebne mogłam przecież pozbyć się ich normalna drogą - przez usunięcie)
 

DeletedUser

Guest
To nie jest ulatwienie. to jest rzecz jaka powinna byc dostepna.
Jak ktos chce przebudowac to i tak przebuduje.
a oprocz tego zobaczcie ze w oceani ma sie tyle kasy i mlotkow ze nawet jaksie wyburzy wszystko to mozna to miec w 3- 5h spowrotem dzieki bonusowi do konstrukcji z tawerny.
Wiec to nie jest ulatwienie a funkcja ktora polepszy warunki gry,
dokladnie na tej samej zasadzie co pomysl z ograniczeniem ilosci klikniec
 
Do góry