Rekrutacja do Zespołu Forge of Empires

Zostaw II

Szlachcic zagrodowy
siedzialem cicho ale musze zareagowac :: ujme to tak, napisac, ze Cie poniosla ulanska fantazja to nic nie napisac :))) za push ? przeciez 99 % ofert dam tu za tam to push :))) 99 % .. do wyjatkowo incydentalnych przypadkow trzeba zaliczyc wymiane miedzy swiatami, ktora spelnia wymogi regulaminu
Mi za coś takiego pousuwali niedawno miasta, 90% serwera bawi się w wymiany i nikomu nie usuwają miast. Oczywiście suport nie widzi w niczym problemu nawet mi nie napisali za co usunęli miasto.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Mi za coś takiego pousuwali niedawno miasta, 90% serwera bawi się w wymiany i nikomu nie usuwają miast. Oczywiście suport nie widzi w niczym problemu nawet mi nie napisali za co usunęli miasto.
Nie usuwamy miast ani kont przy wykryciu naruszeń. Być może Twoje miasto zostało usunięte automatycznie przez system z powodu nieaktywności. Forum gry nie jest jednak odpowiednim miejscem, gdzie powinna być ta sytuacja analizowana. Napisz proszę do nas przez system Supportu (https://support.innogames.com/connect/ForgeOfEmpires/unknown/pl_PL) - przyjrzymy się wówczas sytuacji i wyjaśnimy jej przyczyny.
 

Gozur

Wójt
Chętnie się dowiem jak to wygląda w praktyce,
W praktyce wygląda to tak, jak na każdym innym forum. Ty odwalasz robotę, za którą firma bierze kasę, a ty masz z tego... (nie będę się wyrażał co). Wiem z doświadczenia, bo moderowałem dłuższy czas pewne forum, którego nazwy nie wymienię., a dokładnie do momentu, kiedy małe, rozwijające się forum sprzedali dużej firmie, a ta zaczęła trzepać z niego kasę.
 

Zostaw II

Szlachcic zagrodowy
Nie usuwamy miast ani kont przy wykryciu naruszeń. Być może Twoje miasto zostało usunięte automatycznie przez system z powodu nieaktywności. Forum gry nie jest jednak odpowiednim miejscem, gdzie powinna być ta sytuacja analizowana. Napisz proszę do nas przez system Supportu (https://support.innogames.com/connect/ForgeOfEmpires/unknown/pl_PL) - przyjrzymy się wówczas sytuacji i wyjaśnimy jej przyczyny.
Sprawa została zgłoszona i olaliście to. Obecnie próbuję załatwić to bezpośrednio przez innogames
 

..TymeK..

Szlachcic zagrodowy
Dołączając do polskiego zespołu Forge of Empires, przede wszystkim można pomóc w rozwoju polskiej wersji gry. Można to zrobić chociażby poprzez pomoc w tłumaczeniach. Ponadto, nasza gra to nie tylko pusty kod - domki, Perły Architektury, Osady Kulturowe, walki, negocjacje. Nasza gra, to przede wszystkim społeczność i w tym aspekcie, dołączając do naszego zespołu, można znacznie przyczynić się do rozwoju tejże społeczności poprzez pomoc w zgłaszanych problemach czy pytaniach, a także dbając o to, by nie dochodziło do konfliktów wewnątrz tej społeczności i by gra toczyła się na zasadach Fair Play.



Jak najbardziej. Niemniej, jest to również uzależnione od użytkowników. Ale upominając Gracza o jego niewłaściwym zachowaniu, edukujesz go tym samym, że takie zachowanie nie jest mile widziane w naszej grze. Tym samym możesz nauczyć taką osobę, by więcej takich rzeczy nie robiła.



Nie wszystkie efekty są widoczne natychmiastowo, natomiast jak najbardziej wpływ taki jest. Chociażby poprzez zgłaszanie mniej popularnych, acz interesujących pomysłów z działu Pomysłów. Ponadto, mowa tu o projekcie, nie tylko jako samej gry, ale również jej obsługi. I tu, jako członek zespołu supportu, który jest jednym z trybików tejże obsługi, ma możliwość zabierania głosu w kwestiach związanych z obsługą gry.



Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się zgłosił. Wówczas, jak przejdziesz proces rekrutacji, dowiesz się, jak to wygląda w praktyce.
dlatego z źródeł zewnętrznych widomo iż bot są mile widziane a jedynie konsekwencje które wyciągnęliście wobec gracza przez poł roku zgłaszania jest upomnienie :) gratulacje

Czy olanie, znaczy że nie było żadnej odpowiedzi, czy chodzi o brak możliwości pomocy?
olewanie to znaczy formułka
Dziękujemy za zgłoszenie, sprawdzimy to.
Nie możemy poinformować o wyniku naszych działań - w razie potrzeby w stosunku do Gracza łamiącego Zasady Gry zostaną wyciągnięte konsekwencje.
i nic nie robienie jakim cudem wy nie wykrywacie botów jak macie lepszy system od graczy i zamiast coś robić to my musimy wam podać wszystkie dane ale i tak nic z tym nie zrobicie. max waszych możliwości upomnienie

Nie usuwamy miast ani kont przy wykryciu naruszeń. Być może Twoje miasto zostało usunięte automatycznie przez system z powodu nieaktywności. Forum gry nie jest jednak odpowiednim miejscem, gdzie powinna być ta sytuacja analizowana. Napisz proszę do nas przez system Supportu (https://support.innogames.com/connect/ForgeOfEmpires/unknown/pl_PL) - przyjrzymy się wówczas sytuacji i wyjaśnimy jej przyczyny.
No tak tak przykład gracza ze świata g po przeładowaniu gry znikł mu Alcatraz na ponad 100 poziomie
( według was to on skasował i oddaliście mu tylko 10 poziomów) ps gracz odszedł z gry

Nie jest tak źle jak to malują, nie jest tak pięknie jak by się chciało.
Jednak na pewno dodatkowo jest to doświadczenie i zdobywanie umiejętności w obsłudze programu jak i zobaczenie jak to wygląda od wewnątrz. Przeniesienie tego co ma się na ekranie w grze na to jak to jest zrobione. Ja nie miałam za dużo do czynienia z informatykami, a jednak jest to dla mnie fajne doświadczenie.
Dodatkowo z korzyści można dodać że firma potrafi dać certyfikaty jeżeli zrobi jakieś szkolenie. Nie jest to jakaś specjalizacja ale jak ktoś lubi zbierać papierki i chce kontynuować pracę w powiązaniu z cyber grami czy też cyber aplikacjami to może być to dobry start.
Z innych dodatkowych doświadczeń jakie oferujemy to sporo wiedzy jako zespół, wiele osób z nas już wiele lat jest w takich projektach i można się sporo nauczyć choćby jak udzielać odpowiedzi przy kontakcie z klientem.
Tak żeby jeszcze dodać coś na co mamy wpływ jako support. Posiadamy kontakt z firmą na pewno bardziej bezpośredni niż gracz. Są osoby które zaczynały od supportu a teraz pracują w samej siedzibie. Co do wpływu na rozwój są problemy które może wykryć supporter i szukać rozwiązań, poinformować że jest taki problem, działać razem z programistami. Jak najbardziej można samemu działać i zmieniać niekiedy grę na lepsze.

Oczywiście jeszcze dostajemy często kubłem zimnej wody od graczy, żebyśmy nie wpadli w samozachwyt. Ale mimo wszystko dalej sądzę że jest to fajne doświadczenie i w moim przypadku był to następny krok bo sama gra już mi nie wystarczała. (I tak teraz mnie wywalić nie chcą z tego teamu)
gotowe formułki każdy potrafi skopiować i wkleić
akurat pani jest chyba jedynym wyjątkiem który potrafi odpowiedzieć normalnie na zgłoszenie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
No tak tak przykład gracza ze świata g po przeładowaniu gry znikł mu Alcatraz na ponad 100 poziomie
( według was to on skasował i oddaliście mu tylko 10 poziomów) ps gracz odszedł z gry
Tu nei bazowałbym tylko na "zeznaniach" gracza, ze mu na alcatraz zniknęło bo nie uwierzę w to xd Pewnie był napruty i sobie skasował sam, albo jak ja kiedys, usuwałem budynki i z rozpędu skasowałem budynek eventowy, a raz prawie perłe (już przesunąłem suwak z rozpędu i się ogarnąłem)
Mógł zrobić bajeczke by mu przywrócili i tyle.

Gotowe formułki są niestety wygodne, ale zabijają realcje support gracz :<
a ze supporterów jest mało, a przyjmowaniem nowych wybrzydzają jak stara panna szukajaca ksiecia to jest jak jest.
 

..TymeK..

Szlachcic zagrodowy
Niestety nie możemy napisać informacji o które prosisz również ze względu na to że o ile większość osób była by zadowolona z odpowiedzi to pewne grono wykorzystało by odpowiedź żeby sprawdzić który bot jest aktualnie sprawny, albo jak go ustawić żeby był sprawny. Podobnie z pushem, zebranie informacji od nas kiedy jest blokada daje informacje również kiedy nie ma blokady.
Już nie wspomnę o tym że zobowiązani jesteśmy przestrzegać polityki prywatności. Tutaj to nawet nie chodzi o naszą grę co o cały ten świat który idzie w dziwnym kierunku, bo jak ktoś użyje swojego imienia i nazwiska w grze ale nie użyje polskich znaków, ty natomiast użyjesz polskich znaków zwracając się do niego to paradoksalnie może cię oskarżyć o wyjawienie jego danych :? może przykład nie do końca trafiony ale jak ktoś się interesuje poprawnością polityczna, RoDo oraz jak działają sądy w US gdzie za brak wzmianki o alergenach na orzeszkach chciano oskarżyć jak nie oskarżono firmę. Bo nie napisali że może zawierać orzechy...

Tak więc również niemożliwość udzielenia informacji na ten temat jest nam wytłumaczona (przez Inno czy team FoE) staramy się przekazać wam dlaczego nie napiszemy że x gracz używał bota, a y gracz pushował konto. Teraz niestety zostaje już tylko pogodzić się z tym i wierzyć nam że się sprawą zajmujemy. Co czasami widać, najbardziej na kontach które się pushowały tam jest najwidoczniejszy efekt.
łatwo sprawdzić czy ktoś dostał bana lub upomnienie
ostatnio dostałem bana za cenzurowane przekleństwo w opisie miasta po czym zgłosiłem gracza który centralnie ma przekleństwo w opisie i co? i nic ja siedziałem na banie za G z kropkami 7 dni a on dalej ma te przekleństwo w opisie ( wasza sprawiedliwość)
 

..TymeK..

Szlachcic zagrodowy
Tu nei bazowałbym tylko na "zeznaniach" gracza, ze mu na alcatraz zniknęło bo nie uwierzę w to xd Pewnie był napruty i sobie skasował sam, albo jak ja kiedys, usuwałem budynki i z rozpędu skasowałem budynek eventowy, a raz prawie perłe (już przesunąłem suwak z rozpędu i się ogarnąłem)
Mógł zrobić bajeczke by mu przywrócili i tyle.

Gotowe formułki są niestety wygodne, ale zabijają realcje support gracz :<
a ze supporterów jest mało, a przyjmowaniem nowych wybrzydzają jak stara panna szukajaca ksiecia to jest jak jest.
nie dorady tak po prostu skasować pełły bo trzeba przeciągnąć suwak więc nie ma opcji a pisał do suportu od razu po tym jak mu perła samoistnie znikła
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie dorady tak po prostu skasować pełły bo trzeba przeciągnąć suwak więc nie ma opcji a pisał do suportu od razu po tym jak mu perła samoistnie znikła
da xd prawie to zrobiłem, jak kasujesz wiele budynków na raz wymagających potwierdzenia (np. twarz starożytnych z wypraw do eventu do zadowolenia) to z rozpędu raz usunąłem bociana całego, a innym razem już przesuwałem pasek do usunięcia perły i się zorienotwałem po przesunięciu i tuż przed kliknięciem potwierdź....

Jeżeli w logach by im wyskoczyło ze nagle zniknęło to w zyciu by nie kombinowali. Jeżeli z logów wynika, ze usunięta to nie mieli obowiązku zwracać
 

..TymeK..

Szlachcic zagrodowy
da xd prawie to zrobiłem, jak kasujesz wiele budynków na raz wymagających potwierdzenia (np. twarz starożytnych z wypraw do eventu do zadowolenia) to z rozpędu raz usunąłem bociana całego, a innym razem już przesuwałem pasek do usunięcia perły i się zorienotwałem po przesunięciu i tuż przed kliknięciem potwierdź....

Jeżeli w logach by im wyskoczyło ze nagle zniknęło to w zyciu by nie kombinowali. Jeżeli z logów wynika, ze usunięta to nie mieli obowiązku zwracać
w logach nic nie było
 
Do góry