Rekrutacja do Zespołu Forge of Empires

Podobnie jak inni gracze otrzymałem informację rekrutacji.

Co oferujemy?

  • Możliwość wspólnego rozwijania polskiej wersji Forge of Empires.
Czy można rozwinąć tylko polską wersję gry i w jaki sposób? Przykład elementu, który różni grę w polskiej wersji językowej od innych wersji językowych, oczywiście poza językiem.
  • Sposobność aktywnego wpływania na społeczność Użytkowników forum i gry.
Rozumiem, porządek w grze i na forum, baniki dla tych którzy nie wytrzymali oraz pomoc dla tych, którzy sobie nie radzą z różnych względów, niekoniecznie zależnych od nich. Czy istnieje jednak możliwość rzeczywistego wpływu na użytkowników? Pytanie pod kątem botów czy multikont, które stały się elementem gry a to sprawia, że wpływ ten jest w rzeczywistości znikomy czy raczej żaden.
  • Możliwość brania udziału w podejmowaniu decyzji związanych z rozwojem projektu.
Nieco to przeczy temu co czytamy na forum czyli że obsługa nie ma żadnego wpływu na rozwój gry co potwierdzają dyskusje dotyczące wspomnianych wyżej multikont, używania nielegalnego oprogramowania oraz GvG, które przeznaczone tylko dla części graczy używających komputerów a mających przy tym tak ogromny wpływ na ranking. Skoro jest taka możliwość to dlaczego nie jest wykorzystywana czy może jej po prostu nie ma a sugestia ma tylko zwabić kandydatów.
  • Zdobycie cennego doświadczenia w supporcie Użytkownika, wymaganego dziś w licznych branżach gospodarki.
  • Okazja uczestnictwa w dorocznym spotkaniu Teamów InnoGames.
  • Przynależność do zgranego zespołu od lat odnoszącego sukcesy na polu zarządzania społecznością.
Chętnie się dowiem jak to wygląda w praktyce, myslę że Ci którzy zastanawiają się nad rekrutacja także pooznaja odpowiedzi na powyższe pytania.
 
No i alternatywa miał rację :(
Support nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące ogłoszenia które stworzył ale wypowiada się na tematy na które na pewno wypowiadać się nie powinien.
Trudno.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
  • Możliwość wspólnego rozwijania polskiej wersji Forge of Empires.
Czy można rozwinąć tylko polską wersję gry i w jaki sposób? Przykład elementu, który różni grę w polskiej wersji językowej od innych wersji językowych, oczywiście poza językiem.

Dołączając do polskiego zespołu Forge of Empires, przede wszystkim można pomóc w rozwoju polskiej wersji gry. Można to zrobić chociażby poprzez pomoc w tłumaczeniach. Ponadto, nasza gra to nie tylko pusty kod - domki, Perły Architektury, Osady Kulturowe, walki, negocjacje. Nasza gra, to przede wszystkim społeczność i w tym aspekcie, dołączając do naszego zespołu, można znacznie przyczynić się do rozwoju tejże społeczności poprzez pomoc w zgłaszanych problemach czy pytaniach, a także dbając o to, by nie dochodziło do konfliktów wewnątrz tej społeczności i by gra toczyła się na zasadach Fair Play.

  • Sposobność aktywnego wpływania na społeczność Użytkowników forum i gry.
Czy istnieje jednak możliwość rzeczywistego wpływu na użytkowników? Pytanie pod kątem botów czy multikont, które stały się elementem gry a to sprawia, że wpływ ten jest w rzeczywistości znikomy czy raczej żaden.

Jak najbardziej. Niemniej, jest to również uzależnione od użytkowników. Ale upominając Gracza o jego niewłaściwym zachowaniu, edukujesz go tym samym, że takie zachowanie nie jest mile widziane w naszej grze. Tym samym możesz nauczyć taką osobę, by więcej takich rzeczy nie robiła.

  • Możliwość brania udziału w podejmowaniu decyzji związanych z rozwojem projektu.
Nieco to przeczy temu co czytamy na forum czyli że obsługa nie ma żadnego wpływu na rozwój gry co potwierdzają dyskusje dotyczące wspomnianych wyżej multikont, używania nielegalnego oprogramowania oraz GvG, które przeznaczone tylko dla części graczy używających komputerów a mających przy tym tak ogromny wpływ na ranking. Skoro jest taka możliwość to dlaczego nie jest wykorzystywana czy może jej po prostu nie ma a sugestia ma tylko zwabić kandydatów.

Nie wszystkie efekty są widoczne natychmiastowo, natomiast jak najbardziej wpływ taki jest. Chociażby poprzez zgłaszanie mniej popularnych, acz interesujących pomysłów z działu Pomysłów. Ponadto, mowa tu o projekcie, nie tylko jako samej gry, ale również jej obsługi. I tu, jako członek zespołu supportu, który jest jednym z trybików tejże obsługi, ma możliwość zabierania głosu w kwestiach związanych z obsługą gry.

Chętnie się dowiem jak to wygląda w praktyce, myslę że Ci którzy zastanawiają się nad rekrutacja także pooznaja odpowiedzi na powyższe pytania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się zgłosił. Wówczas, jak przejdziesz proces rekrutacji, dowiesz się, jak to wygląda w praktyce.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie jest tak źle jak to malują, nie jest tak pięknie jak by się chciało.
Jednak na pewno dodatkowo jest to doświadczenie i zdobywanie umiejętności w obsłudze programu jak i zobaczenie jak to wygląda od wewnątrz. Przeniesienie tego co ma się na ekranie w grze na to jak to jest zrobione. Ja nie miałam za dużo do czynienia z informatykami, a jednak jest to dla mnie fajne doświadczenie.
Dodatkowo z korzyści można dodać że firma potrafi dać certyfikaty jeżeli zrobi jakieś szkolenie. Nie jest to jakaś specjalizacja ale jak ktoś lubi zbierać papierki i chce kontynuować pracę w powiązaniu z cyber grami czy też cyber aplikacjami to może być to dobry start.
Z innych dodatkowych doświadczeń jakie oferujemy to sporo wiedzy jako zespół, wiele osób z nas już wiele lat jest w takich projektach i można się sporo nauczyć choćby jak udzielać odpowiedzi przy kontakcie z klientem.
Tak żeby jeszcze dodać coś na co mamy wpływ jako support. Posiadamy kontakt z firmą na pewno bardziej bezpośredni niż gracz. Są osoby które zaczynały od supportu a teraz pracują w samej siedzibie. Co do wpływu na rozwój są problemy które może wykryć supporter i szukać rozwiązań, poinformować że jest taki problem, działać razem z programistami. Jak najbardziej można samemu działać i zmieniać niekiedy grę na lepsze.

Oczywiście jeszcze dostajemy często kubłem zimnej wody od graczy, żebyśmy nie wpadli w samozachwyt. Ale mimo wszystko dalej sądzę że jest to fajne doświadczenie i w moim przypadku był to następny krok bo sama gra już mi nie wystarczała. (I tak teraz mnie wywalić nie chcą z tego teamu)
 

alternatywa

Rycerz
Z innych dodatkowych doświadczeń jakie oferujemy to sporo wiedzy jako zespół, wiele osób z nas już wiele lat jest w takich projektach i można się sporo nauczyć choćby jak udzielać odpowiedzi przy kontakcie z klientem.
Witaj Kliencie,

dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą Gry.

Dziękujemy za informację. Przyjrzymy się tej sytuacji i w razie konieczności wyciągniemy odpowiednie konsekwencje.

@Natalia16191 Ty to tak na poważnie?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Witaj Kliencie,

dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą Gry.

Dziękujemy za informację. Przyjrzymy się tej sytuacji i w razie konieczności wyciągniemy odpowiednie konsekwencje.

@Natalia16191 Ty to tak na poważnie?

Z ciężkimi klientami również uczymy się rozmawiać.
P.S. Staram się nie wklejać tego samego "gotowca" jeżeli ktoś zgłasza kilkukrotnie, bo wiem że potem prowadzicie między sobą dyskusje że nawet nie czytamy zgłoszeń i wklejamy to samo. A nie mam co więcej napisać w przypadku akurat takiej wiadomości jak podziękować, przyjąć, poinformować że nie napiszemy odpowiedzi na to zgłoszenie "zbanowaliśmy go jupi"
 

Borisel

Hrabia
Z ciężkimi klientami również uczymy się rozmawiać.
P.S. Staram się nie wklejać tego samego "gotowca" jeżeli ktoś zgłasza kilkukrotnie, bo wiem że potem prowadzicie między sobą dyskusje że nawet nie czytamy zgłoszeń i wklejamy to samo. A nie mam co więcej napisać w przypadku akurat takiej wiadomości jak podziękować, przyjąć, poinformować że nie napiszemy odpowiedzi na to zgłoszenie "zbanowaliśmy go jupi"

I w sumie to będzie dobry przykład - waszego wpływu na rozwój gry i forum . Macie teraz możliwość domagania się od firmy zmiany sposobu informacji na dane zgłoszenia . Zamiast wklejania nic nie dającej formułki - bo nie wiem , czy ten gracz został zbanowany , czy moje podejrzenia były słuszne , czy może ja się pomyliłem etc. - to napisanie wprost co się zrobiło - "Dziękujemy za zgłoszenie , bla bla bla , gracz xxx został przez nas sprawdzony i podjęliśmy odpowiednie kroki : ban/ostrzeżenie lub gracz był niewinny i nie znaleźliśmy nic podejrzanego . Już jest więcej info i mniej niedomówień ze strony graczy jeśli by chodziło o bezczynność .
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Już jest więcej info i mniej niedomówień ze strony graczy jeśli by chodziło o bezczynność .

Jest dokładnie tyle samo niedomówień co obecnie. Całość tak czy inaczej opiera się na tym, czy Gracze wierzą w nasze zapewnienia, że zgłoszenie zostało przyjęte i czy podejmiemy stosowne działania.

Skoro obecnie nie jesteś w stanie uwierzyć w nasze zapewnienia, że robimy co w naszej mocy w zgłaszanych kwestiach, udzielenie odpowiedzi, że sprawdziliśmy i nic nie wykryliśmy nic w tej kwestii nie zmieni - bo dlaczego miałbyś nagle uwierzyć, że piszemy prawdę, iż sprawdziliśmy i nic nie wykryliśmy? Zarówno jedna jak i druga odpowiedź opiera się na tym samym - na zaufaniu, że robimy to, co do nas należy.

Co się tyczy informacji o tym, że ktoś został zablokowany.. cóż.. skoro obecnie jesteś w stanie stwierdzić, że ktoś używał niedozwolonego oprogramowania, czy w jakikolwiek inny sposób dopuścił się złamania Zasad Gry, a po Twoim zgłoszeniu już tego nie robi (albo przez jakiś czas tego nie robi), to można założyć, że jednak jakieś konsekwencje ten ktoś poniósł.. albo przynajmniej przestał łamać Zasady Gry (choćby przez jakiś czas) - a chyba o to właśnie chodzi - aby Zasady Gry nie były łamane i gra odbywała się w zgodzie z zasadą fair play.
Czy istotny jest tu powód, dla którego tak się stało? Czy ważne jest, żeby ktoś został zablokowany? Czy zrobi różnicę informacja, że Gracz zmienił swoje postępowanie na skutek zablokowanego konta, ostrzeżenia, czy przestało go to bawić?
 

Borisel

Hrabia
Skoro obecnie nie jesteś w stanie uwierzyć w nasze zapewnienia, że robimy co w naszej mocy w zgłaszanych kwestiach, udzielenie odpowiedzi, że sprawdziliśmy i nic nie wykryliśmy nic w tej kwestii nie zmieni - bo dlaczego miałbyś nagle uwierzyć, że piszemy prawdę, iż sprawdziliśmy i nic nie wykryliśmy? Zarówno jedna jak i druga odpowiedź opiera się na tym samym - na zaufaniu, że robimy to, co do nas należy.
Szczerze mówiąc wolałbym nawet dostać odpowiedź potwierdzającą , że wiecie konkretnie o jaki przypadek /gracza chodzi w zgłoszeniu . Nawet jakbyście napisali że ten gracz został zbadany i nie było nic podejrzanego , a ten gracz nadal by dziwnie (wg mnie) zachowywał się - mam dowód chociaż , że to wy zapewniliście , że pracowaliście nad tą sprawą i coś zrobiliście w tym kierunku . To już lepiej brzmi niż owianie tajemnicą waszego wyniku pracy .


Co się tyczy informacji o tym, że ktoś został zablokowany.. cóż.. skoro obecnie jesteś w stanie stwierdzić, że ktoś używał niedozwolonego oprogramowania, czy w jakikolwiek inny sposób dopuścił się złamania Zasad Gry, a po Twoim zgłoszeniu już tego nie robi (albo przez jakiś czas tego nie robi), to można założyć, że jednak jakieś konsekwencje ten ktoś poniósł.. albo przynajmniej przestał łamać Zasady Gry (choćby przez jakiś czas) - a chyba o to właśnie chodzi - aby Zasady Gry nie były łamane i gra odbywała się w zgodzie z zasadą fair play.
Kiedy robię zgłoszenie (a zrobiłem w mojej karierze może 3 zgłoszenia w tym chyba 2 o podejrzenia) to nigdy nie daję za pewnik że ten gracz ma bota - no bo jak mam wiedzieć , skoro nie posiadam odpowiednich narzędzi by ze 100% pewnością stwierdzić używania bota . Jednakże przy mojej 10 letniej grze potrafię wyłapywać dziwne anomalie , które mogą sugerować nielegalne używanie botów - i każde moje podejrzenie zgłaszam , byście się zainteresowali tą sprawą . Niestety nie wiem czy moje podejrzenia były słuszne bo "tajemnica" ...


Czy ważne jest, żeby ktoś został zablokowany? Czy zrobi różnicę informacja, że Gracz zmienił swoje postępowanie na skutek zablokowanego konta, ostrzeżenia, czy przestało go to bawić
Tak - ta informacja by się przydała . To by znaczyło , że moje podejrzenia były słuszne i tym bardziej widząc podobne takie anomalie - zgłaszałbym więcej takich przypadków - to więcej zbanowanych takich ludzi . A co się stanie z graczem bo zbanowaniu - napiszę kolokwialnie - guzik mnie obchodzi co się stanie z nim po dostaniu perma bana - nigdy nie miałem , nie mam i nie będę miał litości dla takich delikwentów co nawet z grą nie potrafią poradzić i muszą używać czitów , bo nie potrafią inaczej .

//Wulgaryzm, zagwiazdkowany, pozostaje wulgaryzmem. Edytowałem, na bardziej przystępną opcję. Zyleta1991
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Szczerze mówiąc wolałbym nawet dostać odpowiedź potwierdzającą , że wiecie konkretnie o jaki przypadek /gracza chodzi w zgłoszeniu . Nawet jakbyście napisali że ten gracz został zbadany i nie było nic podejrzanego , a ten gracz nadal by dziwnie (wg mnie) zachowywał się - mam dowód chociaż , że to wy zapewniliście , że pracowaliście nad tą sprawą i coś zrobiliście w tym kierunku . To już lepiej brzmi niż owianie tajemnicą waszego wyniku pracy .

Obecnie też to zapewniamy (tj. że pracowaliśmy nad tą sprawą) - każde zgłoszenie, które do nas wpływa, jest przez nas weryfikowane. Informacja, że nic nie wykryliśmy, lub coś wykryliśmy tego nie zmieni. W dalszym ciągu pozostaje tu kwestia zaufania do podejmowanych przez nas działań.

Kiedy robię zgłoszenie (a zrobiłem w mojej karierze może 3 zgłoszenia w tym chyba 2 o podejrzenia) to nigdy nie daję za pewnik że ten gracz ma bota - no bo jak mam wiedzieć , skoro nie posiadam odpowiednich narzędzi by ze 100% pewnością stwierdzić używania bota . Jednakże przy mojej 10 letniej grze potrafię wyłapywać dziwne anomalie , które mogą sugerować nielegalne używanie botów - i każde moje podejrzenie zgłaszam , byście się zainteresowali tą sprawą . Niestety nie wiem czy moje podejrzenia były słuszne bo "tajemnica" ...

W takim razie, zmienię jedno słowo z mojej wypowiedzi. Sens dalej pozostanie ten sam.

Co się tyczy informacji o tym, że ktoś został zablokowany.. cóż.. skoro obecnie jesteś w stanie podejrzewać, że ktoś używał niedozwolonego oprogramowania, czy w jakikolwiek inny sposób dopuścił się złamania Zasad Gry, a po Twoim zgłoszeniu już tego nie robi (albo przez jakiś czas tego nie robi), to można założyć, że jednak jakieś konsekwencje ten ktoś poniósł.. albo przynajmniej przestał łamać Zasady Gry (choćby przez jakiś czas) - a chyba o to właśnie chodzi - aby Zasady Gry nie były łamane i gra odbywała się w zgodzie z zasadą fair play.
Dodam tylko - jeśli Twoje podejrzenie okazało się niesłuszne i ktoś dalej powtarza te podejrzane przez Ciebie akcje, to znaczy, że:
a) nic nie wykryliśmy
b) ktoś nie zmienił swojego postępowania po podjętym przez nas działaniu względem tej osoby

W obu przypadkach nic nie stoi na przeszkodzie, byś dokonał ponownego zgłoszenia.
Po pierwsze - to, że teraz nic nie wykryliśmy, nie znaczy, że w przyszłości tego nie wykryjemy
Po drugie - jak ktoś nie zmienił swojego postępowania, mimo podjętych przez nas działań, te jak najbardziej mogą zostać ponownie podjęte.

Tak - ta informacja by się przydała . To by znaczyło , że moje podejrzenia były słuszne i tym bardziej widząc podobne takie anomalie - zgłaszałbym więcej takich przypadków - to więcej zbanowanych takich ludzi .

Powyższa odpowiedź również myślę, odpowiada w tej kwestii. Argument rozumiem, zgadzam się, że świadomość tego, że podejrzenia są słuszne mogłaby zmotywować do kolejnych zgłoszeń. Natomiast tę świadomość można uzyskać również przez fakt, że w pewnym momencie, jeśli podejrzenia okazały się słuszne, gra będzie wyglądać zupełnie inaczej, jakby lżej, łatwiej podczas rywalizacji z inną gildią, z innymi graczami.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Niestety nie możemy napisać informacji o które prosisz również ze względu na to że o ile większość osób była by zadowolona z odpowiedzi to pewne grono wykorzystało by odpowiedź żeby sprawdzić który bot jest aktualnie sprawny, albo jak go ustawić żeby był sprawny. Podobnie z pushem, zebranie informacji od nas kiedy jest blokada daje informacje również kiedy nie ma blokady.
Już nie wspomnę o tym że zobowiązani jesteśmy przestrzegać polityki prywatności. Tutaj to nawet nie chodzi o naszą grę co o cały ten świat który idzie w dziwnym kierunku, bo jak ktoś użyje swojego imienia i nazwiska w grze ale nie użyje polskich znaków, ty natomiast użyjesz polskich znaków zwracając się do niego to paradoksalnie może cię oskarżyć o wyjawienie jego danych :? może przykład nie do końca trafiony ale jak ktoś się interesuje poprawnością polityczna, RoDo oraz jak działają sądy w US gdzie za brak wzmianki o alergenach na orzeszkach chciano oskarżyć jak nie oskarżono firmę. Bo nie napisali że może zawierać orzechy...

Tak więc również niemożliwość udzielenia informacji na ten temat jest nam wytłumaczona (przez Inno czy team FoE) staramy się przekazać wam dlaczego nie napiszemy że x gracz używał bota, a y gracz pushował konto. Teraz niestety zostaje już tylko pogodzić się z tym i wierzyć nam że się sprawą zajmujemy. Co czasami widać, najbardziej na kontach które się pushowały tam jest najwidoczniejszy efekt.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy osoba, która zakwalifikuje się do zespołu FoE ma dostęp do kodu źródłowego gry/aplikacji ?
Pozdrawiam
:?
A potrzebny?

P.S. nie. Osoby które się klasyfikują zanim zobaczą całość logów przechodzą kilka szkoleń itd. kod nie jest potrzebny i osoby które mają dostęp do kodu mają inny tytuł :rolleyes:
 

Blade1984

Książę
Całość tak czy inaczej opiera się na tym, czy Gracze wierzą w nasze zapewnienia, że zgłoszenie zostało przyjęte i czy podejmiemy stosowne działania.
A co to kościół ducha FoE powstal? Dajcie podstawy zeby Wam wierzyc. Od graczy zgszajacych boty żądacie dowodów, mimo ze powinno wystarczyc samo zgloszenie a czy jest podstawa do zgloszenia to Wy powinniscie sprawdzic. A od nas domagacie sie wiary w wasze zapewnienia. Coraz bardziej bezczelni jestescie w podejsciu do graczy.
Dodam tylko - jeśli Twoje podejrzenie okazało się niesłuszne i ktoś dalej powtarza te podejrzane przez Ciebie akcje, to znaczy, że:

a) nic nie wykryliśmy

b) ktoś nie zmienił swojego postępowania po podjętym przez nas działaniu względem tej osoby

Lub C olaliscie sprawę i tyle.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Od graczy zgszajacych boty żądacie dowodów, mimo ze powinno wystarczyc samo zgloszenie a czy jest podstawa do zgloszenia to Wy powinniscie sprawdzic.

Ktoś Cię musiał wprowadzić błąd. Jedyne czego oczekujemy przy zgłaszaniu podejrzeń korzystania z niedozwolonego oprogramowania, to informacja kiedy i gdzie miała miejsce sytuacja, która wzbudziła podejrzenia. Jest to, wydaje mi się, oczywiste, że skoro podejrzewasz kogoś o stosowanie niedozwolonego oprogramowania, musiałeś być świadkiem sytuacji jego potencjalnego użycia. A tym samym, podanie takiej informacji nie powinno stanowić problemu, a nam zwyczajnie oszczędziłoby czas - zamiast przeszukiwać całą aktywność konta, możemy skupić się na jednej (lub kilku) sytuacji, która wyglądała podejrzanie.

A od nas domagacie sie wiary w wasze zapewnienia.

Tu również błędne wnioski wysnuwasz. Niczego takiego się nie domagamy od Was. Natomiast nie będę zaprzeczał, że chcielibyśmy, abyście wierzyli w nasze zapewnienia. W końcu nie robimy tego, co robimy dla siebie, tylko dla całej społeczności FoE i okłamywanie Was kłóciłoby się z istotą naszej obecności w zespole supportu.
 

Marik

Książę
Tu również błędne wnioski wysnuwasz. Niczego takiego się nie domagamy od Was. Natomiast nie będę zaprzeczał, że chcielibyśmy, abyście wierzyli w nasze zapewnienia. W końcu nie robimy tego, co robimy dla siebie, tylko dla całej społeczności FoE i okłamywanie Was kłóciłoby się z istotą naszej obecności w zespole supportu.
Ufaj ale sprawdzaj. Ile czasu minie zanim dotrze do was, że gracze oczekują konkretów, a nie wiary w to co ktoś robi.? Chcecie porównania ? - proszę bardzo z gry World Of Tanks, tam co jakiś czas support wypuszcza na forum informacje: Za używanie nielegalnego oprogramowania zbanowanych zostało 1468 graczy w tym 456 kont permanentnie. Informacja pokazuje że support to support a nie pseudo informacja kopiuj-wklej, zarazem spełnia też ona wymogi tego RODO o którym tu taki szum robicie, bo nie ma nigdzie wypisanych nazw użytkowników. Można? -można, ale po co. Lepiej trzymać się wiary... I proszę nie piszcie o waszej polityce firmy bo już niejednokrotnie wiele spraw było nią zasłanianych, a po 2 miesiącach owe rzeczy sprzeczne z polityką zostały w cudowny sposób dodane np. kto zamknął sektor na pch
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kiedyś na forum były podsumowania roczne ile zgłoszeń zostało wykonanych, kto wykonał najwięcej. Było też o blokowaniu graczy itd. ja pamiętam, jednak nie wszystkich to obchodziło.

RoDo się zasłaniamy wtedy gdy są powody do namierzenia konta (tak w skrócie) natomiast mogę napisać że za programy automatyzujące grę są nakładane blokady. Podobnie za push, za w sumie wszystkie zasady gry które są łamane.
Tak to w sumie działa. Nie wiem czy możliwe było by podanie na numery zasad, bo czasami łamane jest kilka zasad gry...
 

midh

Wójt
. Podobnie za push
siedzialem cicho ale musze zareagowac :: ujme to tak, napisac, ze Cie poniosla ulanska fantazja to nic nie napisac :))) za push ? przeciez 99 % ofert dam tu za tam to push :))) 99 % .. do wyjatkowo incydentalnych przypadkow trzeba zaliczyc wymiane miedzy swiatami, ktora spelnia wymogi regulaminu
 

GEoMax

Baron
Nie jest tak źle jak to malują, nie jest tak pięknie jak by się chciało.
Jednak na pewno dodatkowo jest to doświadczenie i zdobywanie umiejętności w obsłudze programu jak i zobaczenie jak to wygląda od wewnątrz.
Dodatkowo z korzyści można dodać że firma potrafi dać certyfikaty jeżeli zrobi jakieś szkolenie. Nie jest to jakaś specjalizacja ale jak ktoś lubi zbierać papierki i chce kontynuować pracę w powiązaniu z cyber grami czy też cyber aplikacjami to może być to dobry start.


Jak już tak szczerze opowiadasz o waszych działaniach to mam pytanie ; Czy byłaś już na imprezie teamu suppotu polskiego takiej tete a tete i czy osoby odchodzące dostają laurki albo dyplomy czy tylko wirtualny uścisk dłoni prezesa . Bo z tego co czytam są to tylko zdawkowe informacje. Nie chodzi mi tutaj o wnikliwe analizy i jakieś och ach w stosunku do osób opuszczających team supportu . Pytam z czystej ciekawości. Kolejne pytanie : jeżeli dostałem bana za powiedzmy pyskówkę z innym graczem z wiązanka powiedzmy niestosownych epitetów to jestem na starcie skreślony z możliwości aplikowania do teamu supportu ?
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy byłaś już na imprezie teamu suppotu polskiego takiej tete a tete
Są, w zasadzie były (bo pandemia) tak zwane zloty i są one też dla graczy. Byłam jako gracz raz potem jako team.

czy osoby odchodzące dostają laurki albo dyplomy czy tylko wirtualny uścisk dłoni prezesa
Ciężko mi powiedzieć, ja nie odchodziłam. Ogólnie taki temat jak odejście to decyzja często indywidualna. A jesteśmy grupą ludzi która utrzymuje kontakt (jako team) często odejście nie wiąże się z zakończeniem znajomości itd
Ogólnie to jest bardzo miło i niektórzy nie tylko wirtualnie uściślają sobie dłoń.

jeżeli dostałem bana za powiedzmy pyskówkę z innym graczem z wiązanka powiedzmy niestosownych epitetów to jestem na starcie skreślony z możliwości aplikowania do teamu supportu ?
W teorii supporter powinien być przykładnym graczem nie łamiącym zasad gry. Jednak zgłoszenia są rozpatrywane każde indywidualnie i jest to proces wielopoziomowy.
 

GEoMax

Baron
Są, w zasadzie były (bo pandemia) tak zwane zloty i są one też dla graczy. Byłam jako gracz raz potem jako team.
Ciężko mi powiedzieć, ja nie odchodziłam. Ogólnie taki temat jak odejście to decyzja często indywidualna. A jesteśmy grupą ludzi która utrzymuje kontakt (jako team) często odejście nie wiąże się z zakończeniem znajomości itd
Ogólnie to jest bardzo miło i niektórzy nie tylko wirtualnie uściślają sobie dłoń.
W teorii supporter powinien być przykładnym graczem nie łamiącym zasad gry. Jednak zgłoszenia są rozpatrywane każde indywidualnie i jest to proces wielopoziomowy.

Czyli gdzie się spotkamy ?

Dziękuję za informacje i pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry