Rekompensata za plądrowanie towarów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11629
  • Data rozpoczęcia

Punkty do rankingu za spladrowane towary?


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser11629

Guest
Uwiedziona pomyslem zabrania punktow rankingowych za wycofanie sie z walki, pomyslalam, iz w obecnej sytuacji rankingowej byloby nie od rzeczy potraktowac towary spladrowane jako WYDANE - i po spladrowaniu przyznawac za nie punkty rankingowe spladrowanemu, jako swoista rekompensate.
 

DeletedUser8507

Guest
NIE. Towary są splądrowane przez twoją głupotę (za słaba armia, za późno zebrane) i jest to kara. Jak ktoś ci ukradnie portfel to też nie dostajesz rekompensaty
 

kasia2389

Arcyksiążę
Oczywistym jest, ze ten pomysł jest delikatnie mówiąc nieprzemyślany.
Nikt nie będzie płacił za to samo dwa razy a już na pewno nie zrobią tego twórcy gry.
A tak by było bo punkty za wydanie otrzymaliby obaj gracze płądrujacy i plądrowany.

A jaka to głupota gracza jak ma 3 epoki niżej niż ten, co go plądruje?

W sumie to epoki nic tu do rzeczy nie mają. Bo przegranie obrony miasta a umożliwienie splądrowania budynku, a zwłaszcza towarowego to zupełnie inne sprawy. NA ten drugi temat napisano wiele na forum, więc nie ma co dyskutować.
 

DeletedUser3220

Guest
W sumie to epoki nic tu do rzeczy nie mają. Bo przegranie obrony miasta a umożliwienie splądrowania budynku, a zwłaszcza towarowego to zupełnie inne sprawy. NA ten drugi temat napisano wiele na forum, więc nie ma co dyskutować.
Ale wiadomo, że taki ma gorzej, bo zawsze wszystko ciągle pilnować musi.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ale wiadomo, że taki ma gorzej, bo zawsze wszystko ciągle pilnować musi.
Niestety ale algorytm mieszania sąsiedztw jest bardzo ułomny.
Gdyby sąsiedztwa były dobierane w taki sposób, ze gracz co dwa tygodnie awansowałby o powiedzmy 20 pozycji a to 2 miesiącach znowu spadał na koniec (tylko top byłby na czele :) ) sprawiedliwiej było by, ale to tylko gra, jednemu weźmie, drugiemu da.
 

DeletedUser11629

Guest
Oczywistym jest, ze ten pomysł jest delikatnie mówiąc nieprzemyślany.
Nikt nie będzie płacił za to samo dwa razy a już na pewno nie zrobią tego twórcy gry.
A tak by było bo punkty za wydanie otrzymaliby obaj gracze płądrujacy i plądrowany.

Jesli jest to technicznie mozliwe, to nie, ale nie znam sie, wiec nie ujelam tego w pomysle.
 

DeletedUser12464

Guest
Już to wiedzę - ustawiam opis że o 15:52 mam koniec produkcji i jednego włócznika, zaś pół sąsiedztwa już czuwa żeby pomóc mi zdobyć kilka punktów. Pomysł dobry... chociaż po lekkim namyśle, nie.
 

DeletedUser11629

Guest
No, to juz wiem, jak sie czuje kolega @caelian. Serdeczne dzieki za miazdzacy feedback :( A tak sie staralam, dopieszczalam pomysl tygodniami, nie spiac po nocach... Moglibyscie chociaz napisac, ze genialne, ale i tak odrzuca... :(
 

DeletedUser15227

Guest
@Jomacha Twój pomysł jest genialny, widać że go długo dopracowywałaś nie spiąć zapewne po nocach. Niestety wydaje mi się, że devsi nie będą w stanie wprowadzić tak genialnego pomysłu.
 

DeletedUser11123

Guest
He, he przedni żart. Czemu nikt nie zrozumiał że cały ten temat jest napisany ... ironicznie, żartobliwie
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Okey znalazłem troszkę czasu :)
Temat zamykam, ankieta mówi sama za siebie i jak autor sam potwierdził: pomysł był żartem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry