Reklamy na urządzeniach mobilnych - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
mi się wydaje że ludzie na PC grają inaczej niż ci na tel, nigdy od gracza na tel nie słyszałem żeby coś planował czy przeliczał
gracze na PC nie maja reklam na innych grach, gracze na tel mają, gracze na tel grają w dużej mierze byle jak klikają trochę byle co, gracze na PC, sprawdzają jak najoptymalniej ułożyć sobie misje powtarzalne pod zbiór żeby zarobić jak najwięcej z BG, i zrobić jak najwięcej misii powtarzalnych
Wypraszam sobie. Nie uważam, żebym grając na telefonie "klikał byle co i byle jak". Właśnie napisałeś, że osoby grające na telefonach to jakieś ameby umysłowe nie wiedzące co robią, za to gracze na PC to mistrzowie strategii i planują każdy ruch. Serio ?


mismen napisał:
gracze na PC wydają niektórzy 1h dziennie na GvG, gracze na tel nie

I czego to ma dowodzić ? Gracze grający przez aplikację nie mają w ogóle dostępu do GVG


mismen napisał:
na pc liczy się podczas walk też refleks i szybkość, na tel tylko %do ataku.

Ale tylko dlatego, że na telefonach pola działają znacznie wolniej i osoby grające poprzez aplikację nie są w stanie konkurować z kllikaczami komputerowymi.

mismen napisał:
gracze na tel to z mojej perspektywy wyłącznie nowi gracze

A z perspektywy mojej i jednej z gildii w których jestem, ponad 75% członków w prawie pełnej gildii to osoby które od ponad 5 lat grają przez aplikację. To, że Ty nie znasz takich osób to nie znaczy że ich nie ma.



PS. Jeśli ktoś chce poznać opinie graczy, którzy muszą sobie teraz radzić z reklamami, to zapraszam do Sklepu Play i proszę sobie poczytać komentarze użytkowników aplikacji. Bo tu na forum niestety nikt się nie wypowiada, a zdaje się że przytłaczająca większość graczy, którzy zostali zmuszeni do oglądania reklam, ma bardzo negatywne odczucia.

Jakim cudem ktoś w ogóle wpadł na to, żeby jednej grupie dać reklamy a innej nie ?
 
Ostatnia edycja:

Hans Voralberg

Wicehrabia
@up Dokładnie tak jak piszesz
Jeszcze jedno. Skoro "balans" dla reklam jest jaki jest, to ci co "muszą" (mobile) oglądać te reklamy, powinni być gratyfikiwani znacznie lepiej np. 5 diamentami za reklamę dodatkow lub nagrodami x2. W obecnej sytuacji klikanie np. powozu gdzie są 3PR (sic!) jest bezsensowne i może tylko początkujący gracz na to się złapie
 

Borisel

Hrabia
Dlatego się cieszę , że gram na pc . Reklamy ogólnie mnie doprowadzają do białej gorączki - jeden z największych i niepotrzebnych syfów , bez którego człowiek by się obszedł beż żadnej traumy . A ludzie grający na mobilce , by skorzystać z nowych funkcji muszą oglądnąć reklamę (ciekawe czego ? leku na hemoroidy?) i jeszcze 30 sekund . Wyrazy współczucia . Chyba tym księgowym z inno coś mało sypnęło euraskami , to musieli gdzieś wcisnąć reklamy by odrobić sobie money, money .
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
W związku z licznymi zapytaniami, jakie do nas wpływają, doprecyzowaliśmy nieco ogłoszenie w następującym fragmencie.
Poprzednio mogliście przeczytać:

Warto również nadmienić, że nie u wszystkich Graczy reklamy będą widoczne. Gracze którzy dokonali zakupów w grze od czasu założenia konta - nie napotkają reklam.

Obecnie natomiast akapit ten brzmi następująco:
Warto również nadmienić, że nie u wszystkich Graczy reklamy będą widoczne. Gracze którzy dokonywali regularnych zakupów w grze od czasu założenia konta - nie napotkają reklam.

Przepraszamy za nieprecyzyjne sformułowanie, jeśli kogoś wprowadziło ono w błąd. Mamy nadzieję, że to nieco rozjaśni wątpliwości.
Natomiast jest nam niezmiernie przykro, lecz w związku z tym, że o wyświetlaniu reklam decyduje nasz system, niestety nie możemy obecnie ujawnić sposobu jego funkcjonowania.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Nie wierzę w to co czytam. Mam nadzieję, że użytkownicy apki mobilnej wystawią wam zgodnie zasłużoną ocenę 1 bo robicie wszystko, żeby ich zniechęcić do gry i traktujecie jak gorszy sort albo graczy 3 kategorii.
Czy firma czyta komentarze uzytkownikow aplikacji w sklepie play? Bo tu na forum nikt nie zagląda i znajdzie się pewnie jeden albo dwa negatywne komentarze, natomiast tam są ich SETKI. WSZYSTKIE NEGATYWNE. róbcie tak dalej a za chwilę bedziecie mogli tą aplikacje usunąć bo nikt nie będzie z niej korzystać.
 
Ostatnia edycja:

Auraya

Hrabia
deweloper powienien przeniesc co ciekawsze funkcje wlasnie na tel, a na pc dac jak najwiecej wyskakujacych banerow z reklamami -zwlaszcza po zakonczeniu walki na pch i gvg - by ostatecznie zrezygnowac z tej wersji... swietny sposob na pozbycie sie graczy korzystajacych z wspomagaczy :haha:
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
deweloper powienien przeniesc co ciekawsze funkcje wlasnie na tel, a na pc dac jak najwiecej wyskakujacych banerow z reklamami -zwlaszcza po zakonczeniu walki na pch i gvg - by ostatecznie zrezygnowac z tej wersji... swietny sposob na pozbycie sie graczy korzystajacych z wspomagaczy :haha:
Wystarczy by gra zamiast w przeglądarce była w zewnętrznym kliencie. Wtedy wszystko dałoby się wykryć.
 

aza III

Wójt
Naprawdę nie wiem kto u was odpowiada za marketing ale musi chyba być blisko powiązany z kims ważnym. Gracze skarżą się na nierówności wynikające z tego, że niektórzy gracze dostają funkcje ułatwiające gre...hmmm powiększmy te różnice, niech jedni dostają fanty za darmo a jak reszta nie chce do nich tracić dystansu niech ogląda reklamy za które dostajemy hajs. Janusze biznesu...
 

Danielek123458

Szlachcic zagrodowy
Nigdy to najgorsyz pomysł n a świecie będą tylko przeszkadzać. Ja te grę wybrałem bo nie ma w niej reklam więc... Sami wiecie
 
Do góry