Reklamy na urządzeniach mobilnych - komentarze

Auraya

Hrabia
czy to znaczy że testy a/b zostały rozstrzygnięte i reklamy zostaną z nami już na zawsze ?
 

Borisel

Hrabia
Nie wiem - ja się cieszę , że gram na przeglądarce i nie będę musiał oglądać jakichś durnych reklam - nawet jakby miały trwać 10 sekund - nie będę marnować 10 sekund na oglądanie czegoś co mnie nie interesuje . Zastanawia mnie jak zrobiliście z wejściem do tawerny na mobilkach - na przeglądarce by wejść w ogóle na tawernę , chcąc nie chcąc automatycznie mi daje te bonusy . A jak w przypadku mobilek to będzie wyglądało ? Będą musieli oglądać jakieś durne reklamy , by zebrać srebro czy zakupić bonus ?
 

chemik12

Wicehrabia
Nie, poprostu wybierasz odpowiednia zakładkę - dotyczy to urządzeń mobilnych (gram mi w przeglądarce i na mobilu)
 

Zostaw II

Szlachcic zagrodowy
Ja gram na dwa światy
na głównym k jedyna różnica to tawerna wyglądała tylko gorzej ale mówię se ok może być
ale po zalogowaniu na c miałem całe miasto zawalone jakimiś skrzynkami xD
Tak się traci graczy, dla mnie oglądanie mojego miasta to była najlepsza przyjemność z gry i teraz ten znaczek już się za bardzo wyróżnia, jeszcze zamek i ta kareta zależnie od epoki komponowało się do miasta, tak reklamy to już nie.
Od wielu lat jestem użytkownikiem adblocka i nie mam reklam ale chciałem zobaczyć jak działa ta masowa motywacja i nie ogarnąłem reklamy, tam trzeba coś kliknąć i co chwile cię przenosi na jakąś stronę, masakra.
Diablo immortal pobiera na telefon jak mi się spodoba to do foe już nie wrócę
 

Nudel 1306

Szlachcic
Brawo zarząd inno games. Strzał w kolano perfekt. Prawie jak ''spece'' z netflixa :)
Reklamy na pewno zachęcą nowych graczy i spowodują, że starsza wiara pozostanie w grze.
Ta gra nie doczeka do końca roku jak będzie wprowadzanych więcej takich ''usprawnień''.
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Przycisk automotywacji sąsiadów zamieńcie na przycisk aotospuszczania manta.
Dodatkowo sugeruję przycisk autopladrowania, autozbiorów, autoPCH i I teraz uwaga bo mnie poniesie: AutoGVG i sam zakłada oblegi na nieprzylegających sektorach a za reklamy po 5 minut z opcją oblegow po drugiej stronie mapy a po 7 minutach reklam opcją oblegow w Brazie!!!

Wtedy zrobicie furorę...:)
 

ucel

Baron
Warto również nadmienić, że nie u wszystkich Graczy reklamy będą widoczne. Gracze którzy dokonali zakupów w grze od czasu założenia konta - nie napotkają reklam.
To ile tej kasy trzeba wydac? B u mnie reklamy sie pojawiaja mimo kupna pakietu startowego.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
A mi się ta zmiana bardzo podoba poza jednym aspektem, kolejny raz użytkownicy aplikacji mobilnych są traktowani jako gracze drugiej kategorii i muszą męczyć się z reklamami, podczas gdy "lepszy sort" czyli grający na komputerach, reklam nie uświadczają. Jaki jest tego powód i dlaczego w ogóle nie planujecie wprowadzać reklam dla przeglądarek ? Przecież tu nie chodzi o jedną-dwie reklamy dziennie, tylko tych reklam jest kilkadziesiąt żeby zmotywować, zebrać nowe wydarzenia czy dostać bonus w tawernie. Jedna reklama trwa ok 30 sekund, więc tak na oko dojdzie kolejne 10 minut w grze, aby gracze aplikacji mobilnej cieszyli się tym samym, co użytkownicy aplikacji będą mieć bez poświęcania dodatkowego czasu na grę. A jak jeszcze ktoś ma poboczne światy na aplikacji mobilnej, to w ogóle powinien zwolnić się z pracy żeby mieć czas na oglądanie reklam.
 

Auraya

Hrabia
A mi się ta zmiana bardzo podoba poza jednym aspektem, kolejny raz użytkownicy aplikacji mobilnych są traktowani jako gracze drugiej kategorii i muszą męczyć się z reklamami, podczas gdy "lepszy sort" czyli grający na komputerach, reklam nie uświadczają. Jaki jest tego powód i dlaczego w ogóle nie planujecie wprowadzać reklam dla przeglądarek ? Przecież tu nie chodzi o jedną-dwie reklamy dziennie, tylko tych reklam jest kilkadziesiąt żeby zmotywować, zebrać nowe wydarzenia czy dostać bonus w tawernie. Jedna reklama trwa ok 30 sekund, więc tak na oko dojdzie kolejne 10 minut w grze, aby gracze aplikacji mobilnej cieszyli się tym samym, co użytkownicy aplikacji będą mieć bez poświęcania dodatkowego czasu na grę. A jak jeszcze ktoś ma poboczne światy na aplikacji mobilnej, to w ogóle powinien zwolnić się z pracy żeby mieć czas na oglądanie reklam.

hah widocznie testy a/b pokazały, że z funkcjonalności na tel korzysta mało osób i pewnie w ogólnym przebiegu nie zaburzy to równowagi między graczami ;>
 

mismen

Szlachcic zagrodowy
czy można prosić o dodanie funkcji wysłania firmie pieniędzy, tak żeby nie otrzymać niczego w grze
chcę docenić pracę osób tworzących grę, ale nie lubię uzyskiwać żadnej przewagi w grze za pieniądze.
posiadane pieniądze nie są według mnie częścią rozgrywki, dlatego nie chcę ich używać do budowania przewagi
proszę o wprowadzenie tego tak żeby z poziomu gry po takiej wpłacie nie dało się odróżnić mojego konta od konta nie wpłacającego nic
 

mismen

Szlachcic zagrodowy
hah widocznie testy a/b pokazały, że z funkcjonalności na tel korzysta mało osób i pewnie w ogólnym przebiegu nie zaburzy to równowagi między graczami ;>
pewnie zaburzy u niewielkiej liczby osób, i to kolejne narzędzie ułatwiające nowym graczą szybciej osiągać szczyty, niż robili to starzy gracze.
rozumiem że takie mechaniki są w grze potrzebne, ale proszę robić to tak żeby nie dewaluować dostępnych w grze statystyk, jak monety, towary, pr, czy bonus do ataku
im więcej ktoś ma bonusu do ataku tym kolejny jest mniej wart, po wejściu do epoki mars, im wyższa epoka tym bonus do ataku jest mniej wart
 

mismen

Szlachcic zagrodowy
A mi się ta zmiana bardzo podoba poza jednym aspektem, kolejny raz użytkownicy aplikacji mobilnych są traktowani jako gracze drugiej kategorii i muszą męczyć się z reklamami, podczas gdy "lepszy sort" czyli grający na komputerach, reklam nie uświadczają. Jaki jest tego powód i dlaczego w ogóle nie planujecie wprowadzać reklam dla przeglądarek ? Przecież tu nie chodzi o jedną-dwie reklamy dziennie, tylko tych reklam jest kilkadziesiąt żeby zmotywować, zebrać nowe wydarzenia czy dostać bonus w tawernie. Jedna reklama trwa ok 30 sekund, więc tak na oko dojdzie kolejne 10 minut w grze, aby gracze aplikacji mobilnej cieszyli się tym samym, co użytkownicy aplikacji będą mieć bez poświęcania dodatkowego czasu na grę. A jak jeszcze ktoś ma poboczne światy na aplikacji mobilnej, to w ogóle powinien zwolnić się z pracy żeby mieć czas na oglądanie reklam.
mi się wydaje że ludzie na PC grają inaczej niż ci na tel, nigdy od gracza na tel nie słyszałem żeby coś planował czy przeliczał
gracze na PC nie maja reklam na innych grach, gracze na tel mają, gracze na tel grają w dużej mierze byle jak klikają trochę byle co, gracze na PC, sprawdzają jak najoptymalniej ułożyć sobie misje powtarzalne pod zbiór żeby zarobić jak najwięcej z BG, i zrobić jak najwięcej misii powtarzalnych
gracze na PC wydają niektórzy 1h dziennie na GvG, gracze na tel nie. na pc liczy się podczas walk też refleks i szybkość, na tel tylko %do ataku. na PC prawie nie ma starych graczy którzy i tak grają już w mocno inną grę niż zaczynali, gracze na tel to z mojej perspektywy wyłącznie nowi gracze, (albo emigraci wiadomo :)
mógłbym się pokusić o wypisanie wszystkich zmian bo lubię brać wszystkie czynniki pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, ale chyba tyle wystarczy
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ja nie wiem jak ktoś może popierać wprowadzanie reklam. Kurcze, co jest fajnego w dostaniu 3 pr za ogladanie reklam pół minuty. Czy kilku towarów.
To może być wow, dla nowiutkich kont. Dla rozwiniętych to jest nic nie warte, a tylko zżera czas, gdzie zamiast poklikać, pogadac, musze oglądać reklame.
Czekam tylko na dodanie do forgeplus usunięcia reklam. Bo to jest logiczne następstwo.
 

ucel

Baron
Ja nie wiem jak ktoś może popierać wprowadzanie reklam. Kurcze, co jest fajnego w dostaniu 3 pr za ogladanie reklam pół minuty. Czy kilku towarów.
To może być wow, dla nowiutkich kont. Dla rozwiniętych to jest nic nie warte, a tylko zżera czas, gdzie zamiast poklikać, pogadac, musze oglądać reklame.
Czekam tylko na dodanie do forgeplus usunięcia reklam. Bo to jest logiczne następstwo.
No ale to ma podobno tak dzialac:

Warto również nadmienić, że nie u wszystkich Graczy reklamy będą widoczne. Gracze którzy dokonali zakupów w grze od czasu założenia konta - nie napotkają reklam.

Tylko ze nie dziala.
 

FancyEhrig

Szlachcic zagrodowy
Gram głównie na telefonie ostatnio i bardzo mi się podoba opcja motywacji wszystkich za obejrzenie reklamy. Nie mogłam się doczekać aż zostanie to wprowadzone, w końcu nie trzeba się męczyć z przesuwaniem listy znajomych.
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Gram głównie na telefonie ostatnio i bardzo mi się podoba opcja motywacji wszystkich za obejrzenie reklamy. Nie mogłam się doczekać aż zostanie to wprowadzone, w końcu nie trzeba się męczyć z przesuwaniem listy znajomych.
Na PC masz to samo bez reklam. A w tym czasie możesz albo lać sąsiadów albo drapać się po tyłku...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Znowu to zrobili, Okno z nagrodami za wsparcie nie zamyka sie po kliknięciu w dowolnym miejscu ekranu.

Postuluję, aby natychmiast albo jeszcze prędzej Wydawca gry spowodował, aby wszystkie okna można było zamykać klikając gdzie bądź.
Oczywiście z wyjątkiem, ma się rozumieć, okien z "Promocjami".
Zasadą powinno być zamykanie a tylko okna "specjalne" pozbawione by były tej możliwości.
 
Do góry