Reanimacja jednostek nie tylko zaraz po walce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6763
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być możliwość reanimacji jednostek w późnijeszym czasie?

  • Tak zdecydowanie

    Głosy: 5 45,5%
  • Nie musi być

    Głosy: 4 36,4%
  • Hejtuje bo muszę :p

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser6763

Guest
Proponuję, aby możliwość reanimowania jednostek udostępnić nie tylko zaraz po walce ale również w oknie zarządzania armią. Mogłyby się tam przez 24 godziny w osobnej zakładce pojawiać jednostki zabite aby w przypadku gdy:
* Przeoczymy stratę
* Padnie wtyczka - np w gvg to się czasem zdarza
* Padnie bateria w lapku
Można było odzyskać cenną jednostkę - szczególnie jeśli są to jednostki niezależne pozyskane z zadania.
 

DeletedUser625

Guest
A to są osoby które używają diamentów do wskrzeszania jednostek? o_O
 

DeletedUser6763

Guest
Jak tracę niezależne z epok wyższych niż aktualnie jestem (postęp na ten moment) to i owszem :))
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dla mnie nie fajnie,
Prowadzimy walki gvg zbijacie oblężenie, jednostki wam padły nam tez ale jest spokój wiec nie reanimujesz jednostki.
Po czasie zakładamy 2 oblężenie twoi koledzy już sobie poszli więc ty wyciągasz jednostki z piachu/
Nie reanimowałeś ich wcześniej bo po co a teraz na szybkiego szale na swoją stronę przechylasz.

P.S. I tak mozna sobie produkcje przyspieszyć a o niezależne się dba ;)
 

DeletedUser6763

Guest
Tak, ale natychmiastowa produkcja kosztuje 50 diamentów, a wskrzeszenie 45. Dlatego pewnie tak jemu na tym zależy. :)


Dla mnie po fakcie mogą kosztować nawet 100 diamentów - geneza pomysłu była taka, że już 2 razy walczyłem i traciłem jednostkę niezależną z wyższej epoki(raz to był czołg z modernizmu a raz poborowy jak byłem jeszcze w przemyśle) i wywalało mnie z gry.

Takie jednostki są bezcenne bo można je zdobyć praktycznie tylko z zadań i zapłaciłbym za nie nawet te 100 diamków, bo dzięki jednemu czołgowi z modernu - mam pierwsze miejsce w PvP będąc w postępie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Widzisz ty masz jakieś wytłumaczenie, a ja mówię o korzyściach płynących dla innych ;)

Reanimacje powinno się robić na cmentarzu :p
 

DeletedUser6763

Guest
Widzisz ty masz jakieś wytłumaczenie, a ja mówię o korzyściach płynących dla innych ;)

Reanimacje powinno się robić na cmentarzu :p

Jeśli reanimacja w późniejszym czasie byłaby droższa twój argument traci sens:)
 

DeletedUser6763

Guest
Nie, nie traci sensu, bo jak przeczytasz reanimacja po czasie niesie korzyści dla mnie zbyt duże

Tak ale weź pod uwagę, że 100 Diamentów to sporo - więc bardziej opłacałoby na szybko rekrutować jednostki bo tam płacisz 50 diamentów, czy też wskrzeszać zaraz po walce (45).
 

Mikekun

Książę
Według mnie pomysł spalony. Podważasz jedną z najważniejszych funkcji ewentualnego konta premium które mówi nam że za diamenty możemy wskrzesić jednostki które poległy po ewentualnej stoczonej bitwie. Dlatego też jestem na nie z takiego typu ideami. Proszę zanim coś zaproponujesz przejrzyj też temat o nazwie Masz pomysł ? Najpierw zajrzyj tutaj. . Jest tam bowiem odnośnik mówiący o tym że takie typu ułatwienia co proponujesz nigdy nie wejdą. Za łatwo też być nie może.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8

Guest
Jeszcze do przemyślenia, ale przenoszę do Perełek, aby się nie zgubił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry