Ranking pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13299
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby w rankingu pereł wyszkukiwarka szukała pereł?


  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser13299

Guest
Czy jest szansa na to aby wyszukiwarka w rankingu pereł służyła do wyszukiwania pereł a nie graczy?
W obecnej sytuacji ta wyukiwarka jest o kant tyłka, bo jedyne co można sprawdzić to jakie perły posiada wyszukiwany gracz albo przewalać tony stron żeby znaleźć interesujace nas perły.

Gildie wyszukuje się po nazwach
Graczy wyszukuje się po nickach
Medale tak samo jak graczy - no ale to normalne
a Perły wyszukuje się po graczach... delikatnie mówiac, bez sensu
 

DeletedUser10892

Guest
teraz jest bardzo very ok, pozdrawiam Asertywny, swiat G ;P
 

DeletedUser

Guest
mi się podoba jak jest za łatwo by było np nowy gracz wyszukałby sobie perłę jaką chce i patrzył na końcówki później do znajomych że pomoże ukończyć i ma dobre zwroty + plany:) a tak jak jest teraz trzeba przeszukać połowę graczy np na najnowszym serwerze by otrzymać plany do chateau
 

Shran

Szlachcic zagrodowy
A mnie się ten pomysł podoba. KeYse nie można widzieć wszystkiego w czarnych barwach. Wyszukiwanie po perłach może dać odpowiedź o wyższych poziomach, której niektórzy np. ja, poszukują. Trudno jest znaleźć info ile PR potrzeba do ukończenia np. od 11 do 15 poziomy Drezdeńskiego Kościoła Mariackiego. A tak po wyszukaniu perły od razu miałbym podgląd i mógł rozplanować strategię rozwoju takiej perły.
Nie mówiąc już o przeglądaniu bonusów jakie dają perły powyżej 10 poziomu ;)
JESTEM ZA!
 

DeletedUser13910

Guest
Świetny pomysł, można zobaczyć kto ma wyższy poziom perły od nas i o ile ;) Mnie się bardzo podoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astrotaurus

Hrabia
Uważam, że pomysł taki sobie...
Ktoś zainteresowany dość szybko zorientuje się jakiej Perły na jakim poziomie w granicach jakiej strony rankingu szukać.
Gdyby była wyszukiwarka po Perłach i wyrzuciłaby 300 stron np. samego Alcatraz to nie byłoby zbytnie ułatwienie.
Ale jakby taka wyszukiwarka była to by była! ;)
 
Do góry