Ranking gildii

  • Rozpoczynający wątek Ceasar
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest Twój stosunek do przedstawionej niżej modernizacji?

  • Jestem za.

    Głosy: 1 33,3%
  • Jestem przeciw.

    Głosy: 2 66,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3

DeletedUser

Guest
To już od jakiegoś czasu mnie dręczy i uważam, że dobrze byłoby poznać opinie innych graczy.

Myślę, że przelicznik punktów gildii jest zły. Sumowanie punktów wszystkich członków jest metodą niedokładnie odzwierciedlającą rzeczywistą siłę sojuszu.

Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby dzielenie pkt. gildii przez liczbę członków, tak aby pkt. gildii były średnią arytmetyczną pkt. jej członków.

W temacie http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=1457 została poruszona ta kwestia, ale jest jedną z wielu propozycji zawartych w większym pomyśle i uważam, że ma mniejsze szanse "przebicia".

Dlatego zakładam ten temat z tylko jedną propozycją. Czekam na Wasze opinie na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Do czasu wprowadzenia chociażby postulowanych w tym zlinkowanym temacie zmian, nie ma najmniejszego sensu tworzyć rankingu gildii.
On teraz i tak niczemu nie służy, niczego nie pokazuje i nie ma żadnego zastosowania.
Nabierze sensu dopiero jak pojawią się osobne punkty rozwoju gildii, tylko pośrednio zależne od rozwoju graczy, a dające bezpośredni wyraz ich wkładu w gildię. Inny sposób liczenia punktów to tylko kosmetyka...
 
Do góry