[Inne] Ramy czasowe 12h

Czy zamienić produkcję towarową 2d na 12h i produkcję narzędzi 5min. na 12h

  • Tak

    Głosy: 3 15,8%
  • Nie

    Głosy: 14 73,7%
  • nie mam zdania

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19

Tarohoro

Szlachcic
Zakladam nowy temat pomimo tego, że w innym watku trochę dyskusja już była.

Proponuję w budynkach towarowych zamienić produkcję 2d na 12h
Produkcja 2d jest całkiem bez sensu i wątpię żeby ktoś z niej korzystał. Ratusz, budynki eventowe, perły i inne trzeba zbierać raz na dobę, więc po kiego licha produkcja 2d?
Logowanie się co 2d to duże straty z innych budynków, więc produkcja 2d jest zupełnie nietrafiona.
Proszę rozważyć zmianę produkcji towarów 2d na 12h

Produkcję narzędzi 5min. zamienić na produkcję 12h.
Te 5 min chyba tylko do zadań potrzebne, bo niewiele więcej daje 3x5 od 15min. Zatem, żeby nie rozwalać grafiki na dodatkowe okienko, proszę FoE rozważyć zamianę ramy 5min. na 12h.
5 minutowa produkcja jest praktycznie nieprzydatna.
Nie każdy może zebrać co 8 h, zwłaszcza osoby pracujące, a to chyba większośc graczy na FoE. Zamiast co 8h zbiera się nieregularnie, albo robi produkcję na 1d, co jednak się nie opłaca. 5min produkcja praktycznie zbędna, a 12h byłoby przydatne kiedy co 8h nie idzie robić
Oczywiście należy też zmienić zadania z 5 min. na 15min z mniejszą ilością wykonania.
5min produkcja mogłaby ewentualnie zostać na wioskach, chociaż też znikoma przydatność.
 

Markiz.

Książę
Nie każdy może zebrać co 8 h, zwłaszcza osoby pracujące, a to chyba większośc graczy na FoE.
Osoby bezrobotne, emeryci, itp. też grają w tę grę i dzięki produkcji 5min mogą zebrać 144 razy produkcję zaopatrzenia w ciągu 12h. Będzie tego zapewne sporo więcej niż jedna produkcja 12h.
Nie powinno się dyskryminować mniejszości, jeśli rzeczywiście jest tak, jak napisane powyżej.
 
Zmieniłem zdanie, nie lubię gdy autorzy postów udają omnibusów, stąd zmiana wpisu.
 
Ostatnia edycja:

Tarohoro

Szlachcic
Jezu, co jest z wami, niech robi 15 min zamiast 5, bardzo mała róznica.
Proponuje zamianę 5 minut na 12 h żeby nie dodawać nowych ram czasowych, ale jak FoE da radę dodać, to niech zostanie 5 min.
Dla NIEKUMATYCH - wywalić 5 minut i dodać 12h wtedy bedzie 15min. 1h 4h 8h 12h i 1d
 
Ostatnia edycja:

Tarohoro

Szlachcic
Widzę, że tu niektórzy nie ogarniaja prostych spraw, trudno.
Powiem tak, gdyby od początku nie było 5 minut, a teraz bym zaproponował, to na pewno wielu zaraz by sie pytało, a po co 5 minut?!
To jest kwestia przyzwyczajenia i tyle. Zamiana 5min. na 12h nie oznacza, że musisz klepać w ten sam guzik! Wtedy na 1 miejscu bedzie zresztą 15min.
Jest 6 pól i o to mi chodzi, żeby zachować symetrię i nie dodawać roboty webmasterom, więc nie dodajemy nowej ramy, tylko jedną usuwamy, a inną wstawiamy. Zostaje 6 ram do wyboru.
 

dawid17612

Hrabia
jak ktoś posiada 15-20 kowali, i ma misje zrób 55 razy produkcje to gracz poświęci te 15-20 min i to zrobi, ale jak ma wchodzić co 15 min, przez 1-2 godziny, i marnować czas..
to jest gra przeglądarkowa ludzie chcą wejśc szybko zrobić misje i mieć spokój moim zdaniem to nie przejdzie.
nawet jak zmiejszysz liczbe wymaganych produkcji w misjach to i tak marnowanie czasu w realu
 

Tarohoro

Szlachcic
Znowu to samo! Co jest z wami, ludziska? Nie macie kalkulatorów? sa w telefonie i kompie, wiecie.
Jak nie będzie 5 minut, to zadania musiały by być dostosowane, to po pierwsze. Masz zadania 5 minutowe, bo istnieje taka ram czasowa.
Jak masz 15-20 kowali, a ilość powtórzeń podzielsz na 3, to tyle samo czasu zajmie.
Wszyscy się zafiksowali na tych zadaniach, nie wiem dlaczego. Powiedz, czy normalnie cos produkujesz na 5 minut? To jest strata czasu!
Nawet w zadaniu uruchamiasz te 5 minut i czekasz, na zakonczenie, a przy 15 minutach, to byś zrobil cos innego przynajmniej, na inny świat zajrzysz, czy cokolwiek.
. Zadania nie są problemem, problem, to bez sensu rama czasowa 5 minut, do której są porobione bez sensu zadania!
 

dawid17612

Hrabia
ty chyba czegoś nie ogarniasz z tego co widze, :D hhahahaha
niema czegoś takiego jak zrób 55 razy 5 min, produkcje...
Misja po prostu brzmi :
ukończ produkcje 55 razy, np.
tam niema sposobu produkcji 5, 15, 1h, 4h,8h,
poprostu się przyjeło że najszybciej i najłatwiej jest zrobić to na produkcji 5min,

ty nie jesteś twórcą gry, adminem, żadnym członkiem Team FOE, czy Suportu, aby FOE zmiejszyło ilość wymaganych produkcji bo ty masz takie wydzi mi sie,
tak czy siak misja dalej będzie brzmieć : Ukończ produkcje np. 55 razy
ty nie potrafisz zrozumieć że ludzie nie chcą tracić czasu, na produkcje 15min,.
 

dawid17612

Hrabia
moja znajoma ma same Ewentowe każdego po 10szt., skasujmy wszystkie produkcyjne, 1 budynek z każdej epoki wystarczy najlepiej ten za diaksy
hahahaha...:D
 

Tarohoro

Szlachcic
Nie twierdziłem, że nikt nie używa i prosze czytać dokładnie i ze zrozumieniem. Może ktos uzywa, jakieś nieliczne osoby.
Stwierdziłem, że produkcja 5 min jest w praktyce nieprzydatna i odczepcie sie od zadań! Zadania mozna zmienić.
Uzywasz 24h i inne są tobie niepotrzebne, w porządku, ale patrzymy na wszystkich użytkowników. Inni używają często 1h 4h 8h, więc zostaje.
Zgadza się? Chodzi o to żeby pozbyć się ramy czasowej, którą uzywa znikoma liczba osób, a w to miejsce dać bardziej praktyczną ramę czasową.
Twój argument jest po prostu wydumany, nie proponuje ramy 12h bo MI taka pasuje, a inne wywalamy.
 
Ostatnia edycja:

Tarohoro

Szlachcic
Z automatu musiałyby zniknąć zadania 5 minutowe, a poza tym twórcy gry nie są idiotami i musieliby dopasować zadania do nowych ram.
 

dawid17612

Hrabia
Tarofides osobiście to ja nic do ciebie nie mam, pomysł jaki jest taki jest, fajnie że coś kombinujesz.

Prosze FOE team czy kto kolwiek kto zarządza tymi działami aby wprowadzić jakieś ogranieczenie dla graczy, np.
minimum rok czasu gry, albo przynajmniej 80.000.000 punktów taki przykład, ale tylko w dziale pomysły, ponieważ większąść woli pisać z graczami którzy grają już minimum rok czasu lub 2 lata, i znają dobrze gre.

jakaś ankieta na tą moją propozycje też nie byłoby głupie.. :D
 

Tarohoro

Szlachcic
Dawid i ja nic nie mam do Ciebie, że sobie podocinalismy, to mi lata, nie tak łatwo się obrażam. Nie wiem czy ktoś sie poskarżył, ale moderatorka Żyleta rozwaliła dyskusję usuwając rzeczowe posty.
Szczerze jestem zdziwiony całą dyskusją i tym, że jesteście tak przywiązani do produkcji 5 minut, bo potrzebna do zadań. A ja jej nie używam? Owszem, używam. Przydatne raz w tygodniu, albo rzadziej.
To, że ktos gra rok czy dłużej nie znaczy, że dobrze zna grę, błąd generalizacji. Ile lat już grasz, a błednie twierdziłeś, że nia ma zadań typu produkcja 15 min. 22 razy. Są takie zadania.
Szkoda czasu na te jałowe dyskusje i już nie będę udawał omnibusa.
PS. Duży, nietrafnie użyłeś tego określenia, doucz się

Koniec tematu
 
Do góry