Ramka dla oznaczenia gracza ktorego odwiedzamy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13518
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13518

Guest
Witam ostatnio zauważyłem złotą ramkę przy swoim nicku super by było gdyby była jeszcze w innym kolorze ramka dla gracza którego właśnie odwiedzamy w sprawie motywowania, restaurowania, plądrowania:)

Ps. prosze o u mieszczd nie do dzialów pomysly bo coś nie mogę sam:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
narzędzia tematu, tam coś jest o ankiecie

a co do pomysłu - a po co?
 

DeletedUser13518

Guest
dożo motywuje a często mi się zdarza zapomnieć jak ten gościo u którego jestem ma na imię no i klikam bez sensu wchodząc do miasta za daleko:p może i to tylko moja wadliwa pamięć krótkotrwała:p
 

DeletedUser

Guest
Żebyś się nie pomylił kogo motywujesz... Ja motywuję dzień dnia 170 osób na F i to akurat by mi się przydało. Czasami popełniłem błąd czytając opis niewłaściwej osoby.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Już zostało wprowadzone coś takiego, ale w trochę innej postaci. Może nie jest to ramka, ale dość widoczna nakładka na avatarze Gracza ;)
 

DeletedUser625

Guest
Ale na Twoim portrecie, a w pomyśle chodzi żeby pokazywało u kogo teraz jesteś. :) Poza tym jest autowparcie więc opcja niepotrzebna.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale na Twoim portrecie, a w pomyśle chodzi żeby pokazywało u kogo teraz jesteś. :) Poza tym jest autowparcie więc opcja niepotrzebna.

?

Ramka jest na naszym, tak. Ale jak u kogoś wchodzimy, to wtedy na ich portretach jest nakładka, wzór, nie wiem jak to nazwać, który pokazuje u kogo jesteśmy :p
 

Mikekun

Książę
witajcie

Pomysł jest ciekawy jednakże zbędny. Szybko bowiem aktualnie można się kapnąć gdzie ostatnio byliśmy, dzięki zegarowi który pokazuje nam czas potrzebny do kolejnej motywacji, natomiast jeśli danej osoby nie mieliśmy zmotywowanej lub odnowionej to pokazuje nam przecież słowo "wsparcie".

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
witajcie

Pomysł jest ciekawy jednakże zbędny. Szybko bowiem aktualnie można się kapnąć gdzie ostatnio byliśmy, dzięki zegarowi który pokazuje nam czas potrzebny do kolejnej motywacji, natomiast jeśli danej osoby nie mieliśmy zmotywowanej lub odnowionej to pokazuje nam przecież słowo "wsparcie".

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

A przeczytałeś pomysł? Bo chyba nie ;)

Ta ramka, już obecna w innej postaci, ma pokazywać u kogo obecnie jesteśmy. Jeżeli przewijasz pasek i masz 5 osób do motywacji, to jak zgadniesz, u kogo obecnie jesteś? Bo chyba nie przez przycisk "wsparcia"...
 

Mikekun

Książę
Ta ramka, już obecna w innej postaci, ma pokazywać u kogo obecnie jesteśmy. Jeżeli przewijasz pasek i masz 5 osób do motywacji, to jak zgadniesz, u kogo obecnie jesteś? Bo chyba nie przez przycisk "wsparcia"...

Oj, Hikari36 w zależności w jaki sposób motywujesz. Faktycznie bowiem jak używasz tylko wsparcia możesz się zgubić. Jednakże jak chodzisz i odwiedzasz miasto to widzisz w prawym górnym rogu gdzie jesteś. U osoby jakiej jesteś. Dlatego też uważam tą ramkę za zbędną ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Oj, Hikari36 w zależności w jaki sposób motywujesz. Faktycznie bowiem jak używasz tylko wsparcia możesz się zgubić. Jednakże jak chodzisz i odwiedzasz miasto to widzisz w prawym górnym rogu gdzie jesteś. U osoby jakiej jesteś. Dlatego też uważam tą ramkę za zbędną ;)

Oj, Mikekun, a ja pisałem kilka postów wyżej, że taka "ramka" w innej postaci już istnieje (nie tytułowa ramka, tylko nakładka)...
I jest nawet lepiej widoczna, niż nick u góry ekranu...
dxtc91av663a.jpg

Co do wsparcia - ramka się i tak nie pokaże, bo klikamy "Wsparcie" z naszego miasta bez potrzeby odwiedzania innych...
 

DeletedUser8110

Guest
Naprawdę wystarczy informacja u góry ekranu :)
Chowam do Szuflady, a na przyszłość proszę o zapoznanie się z zasadami działu Pomysły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry