Quo Vadis Inno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
W sumie to trochę na zasadzie "nie ważne co mam byle sąsiad nie miał lepiej".
Każdy tak może zrobić więc trochę nie rozumiem problemu. Mi na to szkoda czasu, ale jak komuś się chce pół dnia logować po wszystkich światach żeby wspomagać jeden główny to życzę powodzenia.

Z drugiej strony to nawet jestem ciekaw pomysłu jak można by to ukrócić. Ale takiego pomysłu żeby to było przejrzyście i sprawiedliwie zrobione.
 

DeletedUser13279

Guest
Nie chodzi o sąsiada, bo zrobił to na co mu gra pozwala.
Chodzi o opracowanie gry.
Przecież to już PERPETUUM MOBILE!
 

DeletedUser16939

Guest
notronex bardzo dziekuje za wystawienie mojego miasta na forum wiem ze milosc nie wybiera ale nie gustuje w chlopaczkach wiec poszukaj sobie innej milosci bo ja Ci jej nie odwzajemnie
 

DeletedUser7261

Guest
Co w tym złego? Sam chciałbym mieć takie miasteczko :>
 

DeletedUser13279

Guest
i o co chodzi......!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Widziałem wiele takich miast. Jedynym minusem jest to, że wymagają motywacji, motywacji i jeszcze raz motywacji. Już ten fakt jest pewnym ograniczeniem.
 

DeletedUser13279

Guest
Motywacja nie jest żadnym problemem. 140 znajomych 80 gildia i sąsiedzi dają komfort w motywacji!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13910

Guest
I co z tego? Gość ma takie miasto i takie budynki jakie chce. Jaki masz z tym problem? Wybudował arkę, więc ma z tego korzyści. Jeśli sam nie potrafisz wbić jej na taki poziom to nie jego wina. -.-
 

DeletedUser2383

Guest
Możliwe, że autorowi nie chodzi o to, że "kolega" ma za dużo ŚW i Bazarków, ale o to, że to wygląda co najmniej dziwacznie ze względu na wymiar bycia "odwzorowaniem miasta" jakie mogłoby istnieć w danej epoce, no chyba że dążymy do tego, by nasze polis wyglądały utopijnie.
 

DeletedUser7795

Guest
Według mnie to właściciel tego konta musiał wydać kasę żeby zdobyć tyle Świątyń wiedzy i bazarów co jest kompletnym wariactwem. Ale cóż... jego kasa, jego sprawa na co ją wydaje.
Gracz ten ma odblokowane 605 poziomów Arki.

Moim zdaniem wprowadzenie nieograniczonych poziomów właśnie doprowadziło do tego jak teraz wyglądają niektóre miasta. Żadnych domów czy budynków kulturowych. Same świątynie i bazary. Byle by było jak najwięcej PR.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Moim zdaniem wprowadzenie nieograniczonych poziomów właśnie doprowadziło do tego jak teraz wyglądają niektóre miasta. Żadnych domów czy budynków kulturowych. Same świątynie i bazary. Byle by było jak najwięcej PR.
Chodzi o nieskrępowany przepływ środków płatniczych od graczy do Inno.
 

DeletedUser16730

Guest
Według mnie to właściciel tego konta musiał wydać kasę żeby zdobyć tyle Świątyń wiedzy i bazarów co jest kompletnym wariactwem. Ale cóż... jego kasa, jego sprawa na co ją wydaje.

Przeliczając ile mam w ciągu pół roku bez wydawania kasy potrzebował na to 4 lata. Nie wiadomo też ile ma na innych światach miast ze studniami z których może na to przeznaczać diamenty.

Gracz ten ma odblokowane 605 poziomów Arki.

A z Arką to nie jest trochę reakcja łańcuchowa? Im jesteś dalej tym masz więcej i masz na to żeby była większa?

Moim zdaniem wprowadzenie nieograniczonych poziomów właśnie doprowadziło do tego jak teraz wyglądają niektóre miasta. Żadnych domów czy budynków kulturowych. Same świątynie i bazary. Byle by było jak najwięcej PR.

Przyznam się bez bicia, że rajcuje mnie taki scenariusz i mam nadzieję, że będę miał na tyle cierpliwości żeby też tak mieć.

Najgorsze nie jest to, że ktoś ma jakieś miasto, takie czy inne. Tylko to, że się uważa iż ma najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Sądzenie, że ma się uniwersalne rozwiązanie żeby wszyscy byli szczęśliwi to auto pułapka. Kończy się tak, że samemu jest się nieszczęśliwym kiedy się widzi, że każdy ma własne priorytety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5256

Guest
Nie każdy stawia tylko świątynie wiedzy, inni lubią z deka powalczyć. Nie sądzę żeby tak miało wyglądać większość miast bo ja tak nie zrobię. 50 sztuk ŚW wystarczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry