Pytanie

Jaką serię chciałbyś/chciałabyś ,żebym napisał?

  • Żadną

  • Pełny poradnik do gry

  • Ogólne porady

  • Poradniki do budynków koło miasta

  • Poradniki do epok

  • Poradnik do ataku

  • Poradnik do foe helpera

  • Inne (napisz w komentarzu)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Leahord

Szlachcic
Witam! Zastanawiam się nad napisaniem nowej serii na forum: tylko nie mogę się zdecydować jaką. Dlatego proszę Was o wybranie jednej opcji z ankiety. Pozdrawiam.
 

Blade1984

Książę
Soryy ze to napisze. Ale daj sobie spokoj z poradnikiem do helpera, bo jesli bedzie taki jak poprzedni poradnik do gry to tylko zrobisz nowym graczom krzywde.
 

Leahord

Szlachcic
Dajcie spokój. Forum jest potem by pisać. Z tego co wychodzi to tylko pare osób ma prawo uczestniczenia w dyskusjach a reszta jest skreślona. Jedna osoba miała rację, najlepszym rozwiązaniem jest nie czytać forum.

Zamiast napisać konstruktywne porady to od razu jest wykluczanie i hejt. Innymi słowy: hańba i masakra.
 

dawid17612

Hrabia
tu nie chodzi oto że ktoś zabrania pisać, ale zrobiłeś już tyle wątków na siłe.. że są one tragiczne, chcesz sie brać za coś co ci nie wychodzi, zapytałeś o opinie graczy i dostałeś 18 na nie... co utrwala to co napisałęm że ty nie umiesz pisać poradników itp.

po co na siłe chcesz innych przekonać że cos umiesz jak nie umiesz.. nic na siłe... zapytałeś o opinie i ją dostałeś.. :D
chcesz robić poradniki to polecam ci youtube potem zrobisz jeden wątek gdzie będziesz zrobisz sobie liste adresów, i będziesz ją tylko edytować,

ty będziesz miec to co chcesz i będziesz czół się potrzebny i że niby robisz coś pożytecznego, i innym nie będziesz zawalał forum, bo skoro lista będzie edytowana i dodawane linki to ci co chcą będą go obserwować, a ci co nie to poprostu nawet im się nie zaświetli, i tez będą zadowoleni, zę nie muszą wchodzić i czytac twoich wypocin.
 

Leahord

Szlachcic
Jak nie umiem to trzeba się nauczyć:) A praktyka uczy najlepiej Wyciagam wnioski. Proszę o KONSTRUKTYWNĄ poradę, któa moze mnie czegoś nauczyć, jak pisać poradniki itd. A jak nie to po prostu nie czytać i nie odpowiadać - proste.
 

dawid17612

Hrabia
nie twórz poradników i też proste..:D hahhahahaha...

polecam zakup jakiś książek z działu ---> jak być asertywnym i kreatywnym
albo jak zostać nauczycielem czy jak nauczać czy cos w tym stylu..:D

chcesz nad sobą pracować to czytaj więcej, i się ucz..:D

podam ci przykład na sobie, kiedyś miałem w szkole 6 lat, francuskiego i na nic się to przydało bo nic nie umiem hahahaha..
ale za to sam nauczyłem się Angielskiego, tak dobrze ze byłem tłumaczem charytatywnie na internecie, a teraz robie certyfikat,
więc jak chcesz się rozwijać to czytaj więcej i się rozwijaj..:D
 

GEoMax

Baron
Witam! Zastanawiam się nad napisaniem nowej serii na forum: tylko nie mogę się zdecydować jaką. Dlatego proszę Was o wybranie jednej opcji z ankiety. Pozdrawiam.
Przypadkowo tutaj jestem , ale jeżeli mogę i mam wybrać to wybieram opcje 8 .
Teraz są modne porady kulinarne, każdy gotuje , może coś w tym temacie ? :)
Pozdrawiam :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Znowu o jedzeniu... Nieeee....
To jak kolejny poradnik o ćwiczeniach.... Nieeee
Ja chcę poradnik jak usunąć pliki cookies i pamięć podręczną przeglądarki oraz ogólne utrzymanie przeglądarki w dobrej formie. Oraz takie samo działanie na aplikacji 8>
 
Do góry