Pytanie o rozbudowę cmentarza - event Halooween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18590

Guest
Mam w swoim mieście stary cmentarz (2 poz. tego budynku) z epoki jesieni średniowiecza. Jestem obecnie w epoce postępowej i znów mamy event Halooweenowy. Moje pytanie jest takie czy jeśli teraz zdobędę rozbudowę cmentarza to dostanę go na nowo jako budynek w poz. 1 ale w obecnej epoce? Zakładam że tak, więc chcę użyć jeden przedmiot który trzymam od dawna do renowacji budynku eventowego do danej epoki. Wówczas mój obecny stary cmentarz zamieni się z jesieni średniowiecza na postępową wg mnie powinienem wtedy dostać rozbudowę cmentarza do poz. 3, a nie w poz. 1 nowy. Mam jednak obawy czy to tak zadziała.. Jak myślicie? Jeśli by nie zadziałało byłby zły że zużyłem taki fajny przedmiot i nic z tego...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Możesz wybrać albo ulepszenie albo nowy cmentarz poz. 1, ulepszenie automatycznie podnosi poziom.

Będziecie mogli także zdobyć Zestawy cmentarne podczas tego eventu, dzięki którym będziecie mogli ulepszyć już wybudowany w Waszym mieście cmentarz, lub wybudować cmentarz na poziomie pierwszym.
 

DeletedUser18590

Guest
Dzięki. Czyli mogę trzymać sobie przedmiot do odrestaurowania budynku eventowego na zapas dalej lub wykorzystać do czegoś innego. :) :) Super bo ten przedmiot to perełka, straszna rzadkość w sumie ;)
 

DeletedUser18590

Guest
Nie ma za co. Cieszę się i ja. A poważnie to nie wiem... ale ja od roku mam tylko jeden taki przedmiot. Może dlatego że nie uczestniczę często w wyprawach gildyjnych itp.. ?? Sam chciałbym wiedzieć jak ich więcej zdobyć ;)
 

astrotaurus

Hrabia
Dzięki. Czyli mogę trzymać sobie przedmiot do odrestaurowania budynku eventowego na zapas dalej lub wykorzystać do czegoś innego. :) :)
A po co ci jakiś zapas?
Większy efekt z jednego budynku, to możliwośc zwolnienia miejsca po innym, niepotrzebnym już budynku.
A teren to jest cos czego zawsze w tej grze jest za mało.
I zestawu do ulepszenia cmentarza nie wykorzystasz do niczego innego, niż ulepszenie cmentarza.

Super bo ten przedmiot to perełka, straszna rzadkość w sumie ;)
W pewnych okolicznosciach, na pewnym etapie gry cmentarz jest rzeczywiście korzystny w porównaniu z wieloma budynkami dającymi zadowolenie.
Później też będzie dobrze go mieć - jak wiele innych szybko budujących sie budynków - choćby dla wykonywania zadań typu "zdobądź 15000 zadowolenia". Realnej wartości w codzienności miasta cmentarz miał nie będzie.
Ja osobiście nawet na najmłodszym świecie H, gdzie jestem w Jesieni nie mam ani jednego budynku kulturowego dla samego zadowolenia. Zadowolenia mam dość z Pereł i budynków eventowych dających inne, ważniejsze bonusy (jak choćby % ataku), a zadowolenie tylko przy okazji.

Popatrz na miasta graczy na swoim świecie - miasta na wysokim poziomie tylko przez sentyment, czy lenistwo właściciela mogą mieć budynki kulturowe czy mieszkalne...

od roku mam tylko jeden taki przedmiot. Może dlatego że nie uczestniczę często w wyprawach gildyjnych itp.. ?? Sam chciałbym wiedzieć jak ich więcej zdobyć
Cmentarz jest budynkiem eventowym. Z Halloween i znikąd indziej.
I generalnie budynki eventowe sa ciekawsze.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18590

Guest
Czekaj czekaj, ja pisałem o przedmiocie do odrestaurowania budynku, a nie o budynku, ale czy ja dobrze zrozumiałem? Nie potrzebny zapas? Mam masę budynków eventowych ze starych epok i jeśli jakikolwiek bym wybrał żeby go upgreadować do obecnej epok toi taki budek presperował by znacznie lepiej przecież. Do teraz go nie użyłem bo nie mogę się zdecydować który będzie najkorzystniej no i se czeka w inwentarzu w sumie nie wiem na co...
 

DeletedUser222

Guest
Przy zmianie epoki zużyłem tego kilkadziesiąt do upgrade ŚW i ŚO, żeby sypały więcej monet :) Wpadają głównie z wypraw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry