Pytanie o promocje na diamenty

Status
Zamknięty.
Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektórzy mają obecnie promocję na diamenty +200% a inni nie ? tak samo, niektóre osoby mają po raz kolejny w tej chwili ofertę specjalną na zakup 1000 diamentów w cenie 500, a inni nie ? czy to są promocje dla wybranych , dla lepszego sortu ? inne osoby z gildii też nie mają żadnych promocji. sytuacja występuje po raz kolejny w ostatnim czasie. dodam jeszcze, że ja na swoim koncie nie mam żadnych promocji, ale druga osoba grająca na drugim laptopie w tej samej sieci domowej już takie promocje ma
 

0nyx

Szlachcic zagrodowy
ja również chciałbym się dowiedzieć dlaczego jedni mają promocję na diamenty, a inni nie. ja mam w tym czasie "promocję" na "pakiet armii", "pakiet budynków" albo "pakiet badań" , promocji 200% na diamenty brak. już nie wspominam o dzisiejszej promocji która podwaja diamenty, bo jej nigdy na oczy nawet nie widziałem, a była już co najmniej 4 razy
 
Ostatnia edycja:
sytuacja się powtarza po raz kolejny, dlatego bardzo proszę kogoś z zespołu żeby odpowiedział na poniższe pytania :

1. dlaczego nie każdy ma promocję na diamenty?
2. jakim kluczem kierujecie się, decydując kto ma promocję na diamenty a kto musi je kupować po normalnej cenie?
3. czy jest to zgodne z polskim/unijnym prawem, żeby osoby z jednego kraju za ten sam produkt od jednego dostawcy płaciły różne ceny ?

foe1.pngfoe3.png
 

Wojcieszy

Szlachcic zagrodowy
3. czy jest to zgodne z polskim/unijnym prawem, żeby osoby z jednego kraju za ten sam produkt od jednego dostawcy płaciły różne ceny ?
xD Nie no... tak na prawdę to sklepy płacą ogromne kary za urządzanie promocji, bo warszawiak zgłasza grupę sklepów za to, że osoby z Krakowa płacą w promocji za masełko złotóweczkę, a on w tym czasie nie ma promocji i musi zapłacić 2 złotóweczki :/
Nie wiem jak to jest dokładnie w FoE, ale w The-West (też gra od InnoGames) promocja na walutę premium jest rozdawana losowo (na podstawie jakiegoś wzoru), lecz z tego co gracze zauważyli (nie ma potwierdzenia od administracji), osoby które nigdy nie kupiły waluty premium, mogą częściej złapać ,,te lepsze promocje" i po powrocie do gry po dłuższym czasie nieaktywności, też promocja wchodzi... tylko, że to w TW... w FoE to może być spisek administracji, i support codziennie przez 3 godziny wypisuje na karteczkach nicki wszystkich graczy i losuje z bębna w pralce kilka osób i im ręcznie ustawia promocje :hide:
 
Status
Zamknięty.
Do góry