Pytanie na temat GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Witam , mam pytanie głownie do suportu ale też do doświadczonych graczy uczestniczących w gvg , czy spotkał sie ktoś z was z takim przypadkiem lub zgłoszeniem że gildia oblega sektor przeciwnik zbija potem znowu gildia oblega sa 4 powaznie uszkodzone sloty obronne następuje zbicie i sekunde potem kolejne oblezenie i tu pojawia sie cud , w sektorze pojawiają sie 4 swieze armie , plus dwa dokupione za surowce sloty obsadzone nowym wojskiem a wszystko to w niecałą sekunde. Czy tylko na serwerze C takie cudowne obrony sektora sie zdarzaja czy na innych tez?
Ewentualnie może ktoś wie jak przeciwstawić sie takiemu procederowi ? bo to mówiąc delikatnie robi sie smieszne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13172

Guest
Wystarczy mieć szybki internet oraz dobry sprzęt i takie rzeczy to nic nadzwyczajnego :)
 

DeletedUser14806

Guest
ale jak dobrze pewnie wiesz zeby odblokować 1 slot za surowce trzeba wykonac kilka czynnosci ktore zajmują kilka sekund , kupienie 2 slotów i wrzucenie jeszcze do nich armii to juz conajmniej 3-4 sekundy przy dobrych wiatrach , opisywany tu przypadek to 4 armie obronne plus dwa odblokowane sloty w 1 sekunde , czy szybki internet , dobre umiejętnosci i duże szczęscie jest wytłumaczeniem?
 

DeletedUser13172

Guest
Jak podzielisz to na kilka osób z szybkim sprzętem to jak najbardziej wykonalne :) Możesz mieć np drobne opóźnienie wizualne. Myślisz, że jeszcze nie można tego zrobić, a druga strona już działa.
Inny przykład: wczoraj patrzyłam na sektor, na który miało pójść oblężenie- nie widziałam ani założenia oblężenia, ani żadnych wygranych walk nad sektorem. Po fakcie się dowiedziałam, że było oblężenie i czemu nie biłam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
masz racje , moga byc opoznienia wizualne i wogole super zgrana ekipa z kosmicznym internetem ale jak wytłumaczysz czas? przecierz 1 sekunda u nich i 1 sekunda u nas to ten sam czas wykonanie 8 czynnosci w 1 sekunde nawet przy takich bardzo extremalnie sprzyjających warunkach jak opisujesz nie jest mozliwe bo gra czesto sie laguje i to każdemu bez wzgledu na to czy ma wolny czy szybki internet. Dodam ze taka konfiguracja nawet jesli by powstała to napewno nie była by bezbłędna bo bezbłedny moze byc program , robot , system , ale nie człowiek.
 

DeletedUser13172

Guest
Ten sam czas, ale jak ktoś ma dobry sprzęt to mu tak nie zacina i jest do przodu o ok 1 sek w stosunku do reszty. Wtedy zanim Ty zdążysz zareagować to druga strona już wrzuca armię.
 

DeletedUser14806

Guest
No dobrze a jesli kazdy ma taki sam sprzet taki sam internet LTE i wogole jest zgrany a mimo to nadal strona przeciwna wykonuje takie magiczne ruchy jak to wytłumaczysz?:)
 

DeletedUser12464

Guest
Czy tylko na serwerze C takie cudowne obrony sektora sie zdarzaja czy na innych tez?

Gram tylko na C, jak mam czas to wspieram gildię w GvG (a raczej wspierałem bo wszyscy wolą katować wyprawy ;)) i potwierdzam. Cuda, cuda, cuda, lepsze niż w okolicy świąt "bożego narodzenia". Ale myszka z funkcją makra nie jest zakazana lub team nie ma możliwości łapać użytkowników skracających sobie drogę do wygranej więc jest jak jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry