Pytanie do doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22196
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20434

Guest
Szczerze - nie wiem. Swój usunąłem. Jakoś mnie nie chcą atakować
 

McPietro

Wójt
Oczywiście, że się opłaca. Będąc w Średniowieczu masz w Klasztorze poważne oparcie jeśli chodzi o obronę. Prędzej czy później będą atakować Twoje miasto. Na tym etapie przed atakiem lustruje się miasto do zaatakowania sprawdzając jakie ma produkcje wojskowe i jakie ma obiekty dające % do obrony. Często sam widok Klasztoru zniechęca do zaatakowania. 3 - 4 epoki dalej może stwierdzisz, że na tle nowych obiektów dających % do obrony Klasztor to "pikuś" i go usuniesz, ale do epoki Przemysłowej (a może i dalej) będzie on dobrą inwestycją.
 

McPietro

Wójt
Rytualne płomienie trzeba najpierw zdobyć (eventy lub linie zadań) Klasztor zdobywa się już we wczesnym średniowieczu, a w tej epoce nie ma dostępnych innych budynków dających % do obrony. W nawiązaniu do wypowiedzi gracza Atli - 3 rytualne płomienie to 24% do obrony, ale 3 rytualne płomienie i Klasztor, to już 24% do obrony :-).
Oczywiście każdy zrobi jak uważa, a opinii co do korzyści z różnych obiektów w grze będzie znacznie więcej i warto poczytać, posłuchać i wtedy jest się czym kierować. Są przecież też tacy gracze, co w ogóle nie stawiają na obronę koncentrując się na produkcji. Napadnie ktoś to napadnie, trochę sobie splądruje i coś zabierze. A niech mu na zdrowie idzie. Koszty obrony (obiekty z %, budynki wojskowe, produkcja wojska, Alcatraz itd) są wysokie, o zajmowanym miejscu nie wspomnę. W to miejsce można więcej produkować towarów, więcej PR zdobywać, handlować towarami itd :-)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Są przecież też tacy gracze, co w ogóle nie stawiają na obronę koncentrując się na produkcji. Napadnie ktoś to napadnie, trochę sobie splądruje i coś zabierze. A niech mu na zdrowie idzie. Koszty obrony (obiekty z %, budynki wojskowe, produkcja wojska, Alcatraz itd) są wysokie, o zajmowanym miejscu nie wspomnę. W to miejsce można więcej produkować towarów, więcej PR zdobywać, handlować towarami itd :-)
Każdy budynek obronny to tylko strata cennego pola gry.
Najlepszy budynek obronny to BUDZIK.
 

chemik12

Wicehrabia
Aby zdobyć rytualne płomienie wystarczy robić WG. Ale tak jak mój przedmówca - najlepsza obrona to Zegarek. Co z tego że Cię pokona, jeśli nic nie zyska (fakt, jedynie punkty za wygraną bitwę).
 

DeletedUser21873

Guest
Nie mogę schować klasztoru do ekwipunku przy pomocy przedmiotu przechowaj budynek - czy to normalne? Mogę go tylko usunąć
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Przechowanie budynku działa tylko w przypadku budynków zdobytych w eventach, natomiast klasztor jest budynkiem, który można zdobyć poprzez linię zadań, także tak, to normalne, można go jedynie usunąć.
 

DeletedUser21873

Guest
Przechowanie budynku działa tylko w przypadku budynków zdobytych w eventach, natomiast klasztor jest budynkiem, który można zdobyć poprzez linię zadań, także tak, to normalne, można go jedynie usunąć.
Aha, dzięki. Już nie pamiętam jak go zdobyłem, a teraz już go tak nie potrzebuje więc chyba pójdzie do skasowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry