Push pereł achitektury brak reakcji suportu czy wspieranie oszustów?

Marik

Książę
Mineło 11 dni od mojego zgłoszenia multikont i perfidnego pushu, który psuje rozgrywkę. Stwierdziłem, że skoro przez 11 dni nie zostały podjęte ŻADNE działania jak ban czy kasacja pereł jak to było kiedyś, może warto nagłośnić sprawę. Jak z botami walczy się tak samo jak z takimi oszustami to woła to o pomstę do nieba. Chodzi o kilku graczy: Pajonkova( teraz Papryk Rozgwiazda), Pajonk, Qrvik, Pantak74 są to konta z żelaza, pushowane przez Grzmot1111 i AMYLAZ. Kilka pereł postawione jak virgo, kraken, ta itp postawione w 1h na 10 lvl z minimalnym wkładem własnym, 60 lvl arki zrobione w 1 dzień (topy 345 zarezerwowane z zyskiem dla reszty z wymienionej trójki) z ogromną statą graczy Grzmot1111 i AMYLAZ. NIe trzeba mieć specjalnych uprawnień do sprawdzenia czy to push czy nie, wystarczy zwykłe konto albo strona z rankingiem graczy i ewentualnie narzędzie do sprawdzenia ip. 15 minut i spawa załatwiona, a tu 11 dni i sprawa olana dodaje SS możecie sprawdzić sami, to ułamek tego co tam się odwaliło:

Świat Bpajonk arka.pngqrvik.pngpajonk.png
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Uczciwości w tej grze się nie uświadczy Przemku. Można to jedynie nagłaśniać i tak to nic nie da. Rację mają Ci co płacą. Tak było, jest i będzie.
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
To jest słaby przykład... na G jest taki gracz jak Tomi496, większość pereł zbudował sobie w ten sposób m.in. Arkę na 180. Poniżej dam Wam kilka screenów, a co na to support? Zupełni NIC. I od razu uprzedzę, nie są to wymiany, tylko ewidentny push, bo tamte konta to zwykłe multi odziedziczone w spadku.
Oszust tomi.png
 

Załączniki

  • Oszust tomi2.png
    Oszust tomi2.png
    485,3 KB · Wyświetlenia: 40
  • Oszust tomi3.png
    Oszust tomi3.png
    419,9 KB · Wyświetlenia: 38

LimakT

Baronet
Nic nie zrobią bo w tej grze 70% graczy pushuje swoje perły. Popatrz sobie na poziomy pereł na nowym świecie. Myślisz ,że bez pushu by dali rade takie poziomy porobić :p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A może byś pokazał screeny z aktywności tych graczy, którzy wrzucali te PR? Bo może wrzucają także innym graczom, albo inni wrzucają im?
Bo w żadnym miejscu nie ma zakazu wrzucania PR innym graczom... problem jeżeli robisz tylko to (moim zdaniem) Ale jeżęli grasz, bijesz gpc i przy okazji wszystko wrzucasz innym to co to za push?
 

Marik

Książę
A może byś pokazał screeny z aktywności tych graczy, którzy wrzucali te PR? Bo może wrzucają także innym graczom, albo inni wrzucają im?
Bo w żadnym miejscu nie ma zakazu wrzucania PR innym graczom... problem jeżeli robisz tylko to (moim zdaniem) Ale jeżęli grasz, bijesz gpc i przy okazji wszystko wrzucasz innym to co to za push?
Zawsze możesz wbić na B i zobaczyć samemu, wbijać pr możesz ale logiczne jest że robiąc poziom wystawiasz wszystkie miejsca, a w tych przypadkach były wbijane tylko miejsca 12 z ogromną stratą albo dodatkowo miejsca 34 były wbijane pod spory zysk tylko i wyłącznie przez jedne i te same osoby. Ile osób normalnie podnosi ci arkę z 20 poziomu do 80 w 1 dzień wbijając i za 3.0 jak nie więcej? Oba konta dały towary pod kilka pereł i w jeden dzień wbiły je na 10 lvl, właściciel nie wbił ani pr. Jak sam widzisz to nie jest zwykłe wrzucanie pr, no chyba że oddanie komuś 100 000 pr w jeden dzień jest normalne.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zawsze możesz wbić na B i zobaczyć samemu, wbijać pr możesz ale logiczne jest że robiąc poziom wystawiasz wszystkie miejsca, a w tych przypadkach były wbijane tylko miejsca 12 z ogromną stratą
Prawdę mówiąc, to u mnie też Arka ma na top 1 i 2 ogromną stratę. Nie ma to jednak nic wspólnego z pushem. Mało tego, chociaż trudno uwierzyć, to są miejsca oddane za 1,9. :haha:
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Zawsze możesz wbić na B i zobaczyć samemu, wbijać pr możesz ale logiczne jest że robiąc poziom wystawiasz wszystkie miejsca, a w tych przypadkach były wbijane tylko miejsca 12 z ogromną stratą albo dodatkowo miejsca 34 były wbijane pod spory zysk tylko i wyłącznie przez jedne i te same osoby. Ile osób normalnie podnosi ci arkę z 20 poziomu do 80 w 1 dzień wbijając i za 3.0 jak nie więcej? Oba konta dały towary pod kilka pereł i w jeden dzień wbiły je na 10 lvl, właściciel nie wbił ani pr. Jak sam widzisz to nie jest zwykłe wrzucanie pr, no chyba że oddanie komuś 100 000 pr w jeden dzień jest normalne.
Ale wrzutka 1,9 jest umowna i IG nic do tego nie na. Na 1,9 często są te same nicki i co? też push?
czym się różni wpłacanie na 5.0 od 1,9? dopóki się rozwijasz to przecież grasz. A nie ma nakazu, że masz PR wydac na to i na to
 

Auraya

Hrabia
o ile się nie mylę, push jest zakazany tylko jeśli to jedyny cel powstania konta ["czytałam" regulamin dość dawno, mogę się mylić]... a że są różne umowy między graczami, czy to 1,9+x, czy wymiany między-światowe, czy zwroty, czy może ktoś kończy grę i chce po prostu podzielić majątek- to trudno dojść prawdy...
mnie to rozgrywki nie psuje jednak, perły innych graczy mnie nie interesują
 

LimakT

Baronet
o ile się nie mylę, push jest zakazany tylko jeśli to jedyny cel powstania konta ["czytałam" regulamin dość dawno, mogę się mylić]... a że są różne umowy między graczami, czy to 1,9+x, czy wymiany między-światowe, czy zwroty, czy może ktoś kończy grę i chce po prostu podzielić majątek- to trudno dojść prawdy...
mnie to rozgrywki nie psuje jednak, perły innych graczy mnie nie interesują
Wymiany światowe to nic innego jak pushowanie pereł. Zasoby PR zdobyte na pobocznym świecie przerzucasz na główny świat więc inaczej się tego nazwać nie da. Natomiast support przymyka na to oko bo każdy już to robi. Banują tylko skrajne przypadki. Jak np ktoś w 1 dzień postawi sobie od razu Arkę na 80 poziom z wymienionych PR.
 

Borisel

Hrabia
O ile wiem ludzie handlują pr za towary . Więc jak chcecie im udowodnić że robią coś źle skoro handel między serwerami jest legalny ?
 

LimakT

Baronet
O ile wiem ludzie handlują pr za towary . Więc jak chcecie im udowodnić że robią coś źle skoro handel między serwerami jest legalny ?
Zazwyczaj robią wszystko na raz. Handlują towarami za PR, wymieniają PR między światami i wymieniają PR z multikont. Podaj mi jeszcze kto konkretnie zatwierdził legalność wymiany PR między serwerami.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wymiany światowe to nic innego jak pushowanie pereł. Zasoby PR zdobyte na pobocznym świecie przerzucasz na główny świat więc inaczej się tego nazwać nie da. Natomiast support przymyka na to oko bo każdy już to robi. Banują tylko skrajne przypadki. Jak np ktoś w 1 dzień postawi sobie od razu Arkę na 80 poziom z wymienionych PR.
Niestety ja sie nie zgodzę. owszem nie podoba mi się ten proceder, ale nie do końca widze punkt regulaminu z którym to jest sprzeczne.
Istnienie tylko by pchać komuś perły? ok złe, ale jak coś grasz, robisz eventy, stawiasz budynki, walczysz na WG to cóż. Jednak gra.
 
Do góry