Punkty

  • Rozpoczynający wątek Cube
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odjęło jeszcze komuś punkty? Bo kolejny raz mam -400 pkt...
 

DeletedUser

Guest
Mi ponad 1000 ubyło, ticket wysłany, czekam na wyjaśnienia i rekompensatę.
 

DeletedUser

Guest
za co ty chcesz rekompensate za stracone pare pkt
nie jestescie pierwsi i nie ostatni ktorym pkt skacza i bylo juz kilka razy mowione ze tak sie bedzie dziac poki nie zrobia dobrego systemu naliczania pkt co moze potrwac do konca wersji beta
 

DeletedUser

Guest
za co ty chcesz rekompensate za stracone pare pkt

Za ponad dzień gry w plecy. Jak nie rekompensata to przynajmniej z powrotem moje 1000 punktów. Coś takiego nie powinno się dziać na tym etapie bety, coś takiego nie powinno się dziać nawet w alpha testach.
 

DeletedUser1724

Guest
haha, a ja dzisiaj dziwnym trafem dostałem 700 pkt więcej po usunięciu budynku do marmuru i postawieniu tylko 2 rzeźników lecz tylko ich postawienie, jeszcze w trakcje budowy ^_^

Ps. Te skoki pkt też zauważyłem lecz chyba nigdy z tym nic nie zrobią puki nie uproszczą naliczania pkt pod względem tylko i wyłącznie wydanych monet i zaopatrzenia co by wyelminowało sztuczne nabijanie pkt wojskiem :)
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli nie punkty zdobyte w bitwach, to jaki by był sens atakowania innych graczy? Najlepiej byłoby iść w ekonomię, i prawdopodobnie każdy by tak robił. 0 urozmaicenia.
 

DeletedUser101

Guest
Programiści cały czas próbują udoskonalić system punktowy tak, żeby nikt nie był pokrzywdzony, dlatego skoki w punktach są i raczej będą przy każdej aktualizacji.
 

DeletedUser1724

Guest
Programiści cały czas próbują udoskonalić system punktowy tak, żeby nikt nie był pokrzywdzony, dlatego skoki w punktach są i raczej będą przy każdej aktualizacji.

Jeżeli już programiści uporaliby się z tym skokiem punktowym poszczególnych graczy to powinno się wyzerować ten ranking i jechać od zera bo w tedy można powiedzieć, że nikt pokrzywdzony już nie będzie bo każdy wystartuje od 0 :)
 

DeletedUser101

Guest
Apocalypto no nie do końca. Osoby, które maja już praktycznie całe miasto zabudowane i nie maja/albo maja tylko kilka sztuk powiększenia terenu zostaną pokrzywdzeni, bo nie będą wstanie już postawić nowych budynków. Jedyne wyjście to kasowanie i zamiana, ale jest to mało opłacalne....
 
Do góry