PUNKTY w PERŁACH PC kontra IPHONE

Status
Zamknięty.

SZEFO

Szlachcic zagrodowy
TO jawny przekręt w grze!!!! Domagam się poprawy i równych zasad dodawania punktów dla PC i mobilnych. W smartphonie można wpisać ilość punktów dodanych do perły, a w kompie trzeba stukać po 10 z jednym wyjątkiem jak się ma ok 100 nazbierane jednorazowo. Czyli ktoś mobilnie może cię przeskoczyć w każdej chwili zanim nastukasz powyżej kilku setek. Proszę o poparcie użytkowników, jeśli ktoś tego doświadczył to zna ten problem, jeśli nie to przestrzegam odpowiedź suportu cyt. to zamierzone !!!!!
Aktywni gracze poprzyjcie protest przeciw równym i równiejszym !!!!
 

DeletedUser7795

Guest
@SZEFO nie wiem jak jest na Iphionie z systemem iOS ale na Androidzie nie da się wpisać ilości PR jakie chcesz dodać do perły. Fakt, można w ciągu kilkinastu sekund wbić kilkaset PR.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mobilka działa identycznie na tych systemach. Chyba tylko czas aktualizacji się różni, ale to nie ważne.
 

DeletedUser7795

Guest
@Natalia fakt, jest to niesprawiedliwe wobec graczy, którzy grają tylko na PC. Mnie też dwa razy przebili. W ciągu kilkunastu sekund gość dodał 400 PR i mnie przebił.
 

DeletedUser13279

Guest
O jak fajnie, powstał temat pokrewny mojemu.
Ja pytałem o dokładną liczbę dokładnie 140 i wbijanie szybkie pr z opcją bonusu, tutaj kolega dodał opcję szybkiego przebijania poprzez uzupełnianie paska olbrzymią ilością pr i uruchomieniu tego zestawu jeśli inna osoba jest bliska jego stanowi, zamykając od razu poziom.
Support pisze że jest gites.
Bo co mają pisać jak sami nie wiedzą.
Tym sposobem kilku cwaniaków ma lepiej niż inni.
No i telefony mają z opcją 3G (trzy gadżety) w jednym.
Telewizor, plejstejszyn i wibrator.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Wbijanie PR powinno odbywać się tak samo zarówno na PC jak i w wersji mobilnej aby każdy miał takie same szanse.

Przykład:
Wbijam w Arkę na 40 poziomie połowę wymaganych PR, ktoś kto wbija przez wersję mobilną na pewno mnie wyprzedzi, bo klikając bardzo szybko w przycisk "dodaj 10 PR" zrobi to szybciej niż ja przez wersję PC.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Do całego tematu:
Gra dostępna jest za darmo na przeglądarce jak i na telefonie, konta są powiązane, urządzenia nie posiadają szczególnych wymagań technicznych. Ktoś grający na pc, może grać na telefonie.
Różnice w dodawaniu pr były zawsze, przypominam że z telefonu jeszcze niedawno wchodziło się w inwentarz brało dychę wychodziło i wchodziło w perłę, dodawało.
Kontynuując powoływanie się na brak "smartfona" równoważę z brakiem dostępu do pc.
Ja wyciskam wszystko co najlepsze z przeglądarki i telefonu, chwale to sobie.
Co do zamierzonych różnic między przeglądarką, a mobilką. Tak są pewne różnice które są planowane, niektóre wymuszone.

P.S. Szkoda że apka tyle waży.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie szkoda . Może szepniesz do góry żeby jej diete dali ;)
Nawet głośno się wypowiedziałam na ten temat, usłyszałam coś pomiędzy "staramy się odciążyć, nie wszystko można mieć" i symboliczne mlaski.
Ciekawa byłam/jestem działania aplikacji po przejściu na html, ale tu przyznaje się bez bicia że aplikacje nie są moim konikiem, nawet komórka nim nie jest, wiec może html a aplikacja to dwie inne bajki. Może expert by wiedział :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry