Punkty w grze

Status
Zamknięty.

nikt123

Szlachcic zagrodowy
Witajcie. Mam pytanie dotyczące ilości punktów w grze. Obecnie posiadam 6412087 punktów. Chciałbym dowiedzieć się od jakich dokładnie parametrów zależy ich ilość? Przeanalizowałem ranking i wyciągnąłem wnioski, że zdarza się że inni gracze, będący w epoce niżej lub nawet dwóch są wyżej ode mnie. Czy na ilość punktów ma wpływ także realizowanie zadań związanych z główną linią gry?
 

Kasia Jelonek I

Szlachcic zagrodowy
Punkty otrzymujesz za walki, wydanie towarów lub wybudowanie budynków. Niektórzy gracze nie inwestują PR w badania, które pozwalają przejść do kolejnej epoki, tylko np. w perły architektury, więc tkwią w jednej epoce, a miasto mają rozbudowane i toczą wiele bitew, dlatego są wyżej w rankingu :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Cytując naszą wiki, https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Ranking_Graczy :
"Za każdym razem, gdy wydany zostanie towar (drzewko rozwoju, perły architektury, negocjacje sektorów i tak dalej), odpowiednia ilość punktów zostanie dodana do rankingu. Jedynym wyjątkiem jest Targowisko - wydane tam towary nie będą wliczane do rankingu (aby uniknąć ewentualnych nadużyć). Wartość punktów dodawanych do rankingu różni się w zależności od tego, z jakiej epoki jest dany towar (im wyższa epoka, tym więcej punktów)".
 
Status
Zamknięty.
Do góry