Punkty rozwoju

Jesteś za tym aby te punkty wróciły


  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Chyba takiego pomysłu jeszcze nie było.
Co z punktami rozwoju, które wydaliśmy na perły innych graczy a te konta zostały skasowane lub gracz już nie gra w grę (a ma "x" diamentów że konto nie zostanie usunięte).
Chciałbym je odzyskać tak jak i większość graczy.

Co o tym sądzicie ? Może i głupi pomysł a może i nie.

Mam kilkadziesiąt PR w perłach graczy a oni i tak się nie rozwijają i tak można czekać aż do końca naszego Układu Słonecznego tj za około 5 mld lat +- 500 000 lat.
 

DeletedUser7261

Guest
No to dołóż punkty do końca poziomu i coś nie coś odzyskasz. Nie przemawia do mnie ta propozycja, każdy wkład w Perłę oznacza pewne ryzyko i nie zawsze się te punkty zwracają. Taka kolej losu.
 

Mikekun

Książę
Również jestem na nie, bowiem moje stanowisko jest zbliżone do kolegi robba. Perły to perły i jak w nie inwestujesz musisz być też przygotowany i na to że możesz również mocno stracić jeśli dana osoba przestanie grać. Dlatego też nie można w pewnym momencie przestać w nie inwestować. Zresztą według mnie aktywność konta nie zależy tylko i wyłącznie od tego czy ma się diamenty na nim, ale i też czy ludzie do niego przychodzą i właśnie rozwijają perły. Dzięki temu gracz może powrócić do gry. Dopiero jak osoby przestaną je odwiedzać oraz konto nie będzie posiadało diamentów rusza proces likwidacji.

pozdrawiam Mikekun
 

chudya

Hrabia
Nie pogniewałbym się gdyby pkt wróciły, obojętnie w jaki sposób.
Natomiast, że nie gra jakiś gracz to pół biedy, ale pytanie brzmi, jak robi sobie przerwę w grze, po kiego grzyba ODŁĄCZA perły i to się nazywa złośliwość. Bo w ten sposób blokuje dostęp do danej perły.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Inwestujesz na własne ryzyko, włączając w to możliwość, że dany gracz przestanie grać, odłączy Perły i wiele innych możliwości. Jeżeli chcesz jednak coś z tego mieć, polecam zastosować się do rady roby - dołożyć do końca i nie inwestować dalej.
 

DeletedUser8110

Guest
Popieram wszystkie poprzednie wypowiedzi :)
Proszę też na przyszłość zapoznać się z zasadami działu Pomysły.
Chowam do Szuflady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry