Punkty Rozwoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12592
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł jest dobry?

  • Tak

    Głosy: 2 18,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 9,1%
  • Nie

    Głosy: 8 72,7%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser12592

Guest
Punktów Rozwoju jest tylko 10 lepiej by było jak co dwie epoki zwiększała się ich ilość o 1 punkt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
za duże ułatwienie
PS. Mógłbyś sprawdzać w wyszukiwarce czy nie było jeszcze twojego pomysłu?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
I w zasadach? :)
Przecież oprócz tych 10 podstawowych, mozna też dostawać z Pereł, co już jest duzym plusem więc... nie ;)
 

DeletedUser

Guest
10 jest dobre tak przynajmiej przez noc mogę sobie uzbierać rano wrzucić 10 i od nowa zbierać pkt'y a tak to bym nie miał max'a i bym musiał wczesniej schodzic z gry zeby rano mieć max więc jestem na nie
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wiem. Te z Pereł mniej więcej tak działają :) Przecież zwiększenie limitu to też zwiększenie punktów na dobę :) A że Perły dają kilkanaście dodatkowych punktów, to też jakby zwiększenie limitu, prawda? :)
 

DeletedUser

Guest
Wiem. Te z Pereł mniej więcej tak działają :) Przecież zwiększenie limitu to też zwiększenie punktów na dobę :) A że Perły dają kilkanaście dodatkowych punktów, to też jakby zwiększenie limitu, prawda? :)

+punkty z ratusza jak któraś gildia ma ten poziom +świątynia wiedzy
 

DeletedUser4428

Guest
Wiem. Te z Pereł mniej więcej tak działają :) Przecież zwiększenie limitu to też zwiększenie punktów na dobę :) A że Perły dają kilkanaście dodatkowych punktów, to też jakby zwiększenie limitu, prawda? :)

Zaczynam się gubić O.o
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Zobacz. Masz 10 punktów na pasku i załóżmy w tym czasie zbierasz dodatkowe 5 punktów z Pereł. To tak samo by było, gdybyś miał 11 punktów na pasku i 4 punkty z Pereł. Gdyby teraz jeszcze zwiększyć pasek o tyle, ile jest w pomyśle, to trochę za dużo by ich wychodziło ;)
Ewentualnie zawsze na równi z tym pomysłem można obniżyć ilość punktów z Pereł, ale to by się niektórym nie spodobało...
 

DeletedUser

Guest
Ja bym proponował wprowadzenie perły z Postmodernizmu (np. Pałac Kultury i Nauki), który będzie dawał PR ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ależ 2 Perły z Postmodernizmu już są, i nie będziemy tu planować nowych (znowu z Polski) :)
 

DeletedUser11123

Guest
Zaczynam się gubić O.o

nie Ty jeden :)

jakaś dziwna matematyka doszła tu do głosu. ale wg tej co ja znam ilość punktów na dobę nie ulegnie żadnej zmianie. Rozszerzenie paska może co najwyżej wpłynąć na zmniejszenie ilości punktów, które w ciągu doby ulegną zmarnowaniu.
 

Mikekun

Książę
*Wymiana złota na zaopatrzenie, zaopatrzenia na złoto, kupno surowców za złoto i inne pomysły by było za wygodnie
Za wygodnie być nie może. I nie będzie : )

Sądzę że ten tekst zamyka temat na dodatkowe Punkty Rozwoju. Jak też piszą i inne osoby, również pr dają cuda więc zwiększyć limit po tylko aby był większy jest bezsensu. Jestem na nie :)

pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie będzie nigdy więcej niż 10 punktów rozwoju w pasku.
Było pomysłów o tym już sporo, wystarczy użyć wyszukiwarki, która mimo potężnego wyglądu nie jest trudna w obsłudze :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry