Punkty rozwoju

  • Rozpoczynający wątek kulka1001
  • Data rozpoczęcia

jestes za czy nie


  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser

Guest
Witam mam propozycję do FOE jesli nie chcecie zwiekszyc licznika punktów rozwoju to moja propozycja jest taka żeby 01 był naliczany po 30 min. lub 45 min. co o tym sądzice .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
1. Gdzie ankieta ?
2. Problem poruszany n-ty raz.
3. I tak twoja propozycja nic nowego nie wnosi do tematu.
4. Nawet jeżeli coś wnosi to i tak twórcy nie chcą niczego w tej kwestii zmienić, bo twierdzą, że możesz przecież sobie kupić punkty rozwoju za diamenty.
 

DeletedUser

Guest
1 juz jest
2 trudno
3 a moze
4 moze wplynac to na dynamike gry i wymagac wiekszego skupienia na grze jesli hcialo by sie skorzystac z takiej opcji
 

DeletedUser

Guest
Za szybko surowce produkujesz czy co?? Według mnie to jest zbędne, niepotrzeba żadnego przyspieszania.
 

DeletedUser1724

Guest
Haaa tylko kolego drogi zapomniałeś o jednym ważnym aspekcie. Teraz wydając 10 punktów na raz czy kilka nadal mamy tą 1h do następnego punktu, a tym czasem wprowadzając Twój pomysł byłby śmieszny bowiem siedzieli by No Lify i wydawali każdy nowy punkt by mieć tylko jak najkrótszy czas do następnego :p

Zresztą śmierdzi mi to pomysłem z większą ilością punktów rozwoju, który spotkał się ze sporą krytyką no ale ryzykuj ^^
 

DeletedUser426

Guest
Nie wiem dlaczego ale jakos nawet nie mam ochoty krytykować tak beznadziejnych pomysłow xD
 
Do góry