punkty prestiżu gildii

Status
Zamknięty.

jarekb11

Szlachcic zagrodowy
WITAM
Glidie mam od niedawna i nie bardzo jeszcze kumam jak to oi końca jest z tym prestiżem i potencjałem.
Galerie sław i Statuy honoru dodają potencjał tak? tak samo jak sektory na mapie GvG.Więc jaki jest przelicznik Potencjał-prestiż ?
bo od dwóch dni gildia ma identychną ilość prestiżu a przecież jednak w gildi jest kilkanaście statuł , galerii a + jakieś sektory ?Teoretycznie o 20.00 powinien się nabijać prestiż a tu od końca PCH licznik stoi.Więc jak to jest??
i 2 pytanie. czy ten prestiż sie dzieli na ilość graczy w gildii? bo ostatnio doszło do gildii pare osób to spadła gildia w rankingu o 40 pozycji.
Tak to działa??
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Potencjał gildii buduje kolejne jej poziomy. Podczas codziennego podsumowania o godz. 20:00 sumowany jest wygenerowany tego dnia potencjał i dodawany do zebranego wcześniej. Każda Galeria sław i Statua Honoru codziennie, Wyprawy, PCH są źródłem punktow budujących poziom gildii.
Ranking serwera ustawiony jest wg prestiżu (nie potencjału). Jego źródłem są sektory na GvG, aktualna ilość punktów ligowych PCH i poziom gildii.
Chyba to wszystko, jeżeli o czymś zapomniałam, to pewnie ktoś uzupełni :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry