Przyspieszenie początkowych Epok - Test A/B - komentarze

Marik

Książę
Info z bety się potwierdza, możliwość zdobycia jednostek z wyższyche epok zostaje wyeliminowana. Tak z ciekawości Inno naprawdę wierzy, że wyciągnie ludzi z niskich epok?.... (ps. polecam ograniczyć używki ;p)
 

Molthess

Baron
Ja na jednym ze światów i tak dalej pozostanę w żelazie. Tak mi tam pasuje. Dyktujecie tylko graczom jak mają grać. Coraz bardziej mi żal wydanych pieniędzy na rozbudowę sytemu zamkowego. Te wszystkie zmiany idą zmierzają w niedobrym kierunku. Teraz kilkukrotnie zastanowię się czy ładować jeszcze pieniądze w tą grę.
 
Ostatnia edycja:
Czy brak pobocznej i bonusowej linii zadań nie poskutkuje przypadkiem okrojeniem ilości darmowych diaxów do zdobycia? :?

Ps. Przeskoczenie niskich epok i tak gucio trwa i kosztuje. Jak na ogół nie jestem przesadnie anty zmianom wprowadzanym w aktualizacjach, tak tutaj jestem dość mocno sceptyczny
 
"Wszystkie zmiany mają zastosowanie od Żelaza do Kolonialnej."
Jak będę np. w Żelazie to mogę robić mapę z Industrialnej po niższych kosztach. To akurat ułatwienie dla pozostających w niskich epokach, bo można szybciej i taniej rozszerzenia z mapy ogarnąć.
Krótsza linia zadań głównych i brak pobocznych to też mniej zasobów a te przecież dawały możliwość przesuwania się w drzewku.

"Koszt i czas budowy większości budynków został zmniejszony"
A zwrot kosztów po ich usunięciu pozostał bez zmian? Jeśli tak to może się opłaca stawiać i usuwać dla zadań powtarzalnych.
 

Auraya

Hrabia
obawiam się, że na polskim forum ten wątek będzie czysto spekulacyjny. tutaj udzielają się raczej starsi stażem gracze, których ta zmiana nie dotyczy - co najwyżej może kiedy wyjdzie Mount Killmore, ale to już będzie trochę za późno na zmiany...
 

ucel

Baron
Przysieszenia nie znalazlem, ale od wczoraj na wszystkich swiatach zalaczyl mi sie bonus za logowanie :)
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Dostaniemy taki ładny temat jak na forum EN? -> KLIK

Moje uwagi, tak na szybko, odnośnie tych testów:
1. Premia (kamienie milowe) za logowanie:
- logicznie by było, żeby druga skrzynia zawierała 100 PR, bo jest: 50-50-150-200
- byłoby też dobrze, gdyby 3 skrzynia (kamień milowy) zawierała zestaw Placu zwycięzców (z upem)
- nagrody za dzienne logowanie, jakie są każdy widzi (no może nie wszyscy ;) ) ale ilość takich np medali, też powinna być (nawet symbolicznie) zwiększana, a nie, że przez trzy dni (pod rząd) taka sama ilość.
- jedna nagroda wydaje się być bardzo... śmieszna, a mianowicie... 2 PR. Litości! 5 PR to już chyba takie skrajne minimum

2. Podgląd bonusów z pereł
- na plus

3. Lewa strona ekranu, czyli zadania, wyzwania... w jednej ikonce:
- tutaj, myślę, że to kwestia przyzwyczajenia

Screenshot_20230817-190253.png
 
Ostatnia edycja:

Hans Voralberg

Wicehrabia
niestety po raz kolejny dostęp do nagród dostali tylko nieliczni. słabe to strasznie
Nie ma czego żałować 34 PR na miesiąc, 60 szt towarów, kilka kk medali, kilka butelek premii do monet(sic!), kilka kk młotków...
To jest pewne za codzienne logowanie, dup... nie urywa.
Jedyny plus, to zawartość skrzynek ( z czterech), z których MOŻEMY pozyskać w miarę średnie/dobre nagrody. Zaznaczam MOŻEMY, bo w śród nich są i... medale.
 

Auraya

Hrabia
darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda; ciekawy jest algorytm dobierania graczy do tych testów i ciekawe po co istnieje serwer beta...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Testujemy testujemy, a ty graczu kombinuj:
Na wersji przeglądarkowej grupy testowej niestety Drzewko technologii nie jest poprawnie wyświetlane. Błąd ten jest w trakcie naprawy."
Dyskusja o niczym, bo gracze dotknięci tą rewelacją raczej nie korzystają z forum, pytają innych w grze, a oni nic co tym nie wiedzą.
 
Do góry