Przyspieszenie Gry na starszym komputerze/laptopie

DeletedUser

Guest
Taki mini poradniczek który przyspieszy znacznie działanie gry jak też przeglądanie stron,facebooka itp.

a więc by skorzystać z tego przyspieszenia musicie pobrać przeglądarkę K-Meleon stworzona przez twórców Mozilla Firefox jest bardzo szybka i ze wszystkich przeglądarek najszybsza - nie ma żadnych dodatków i innych badziewi które spowalniają przeglądanie,granie i działanie komputera jedynym minusem jest brak jezyka polskiego w starszych wersjach był lecz małe zainteresowanie przeglądarką sprawiło że w najnowszej wersji jest w języku angielskim chyba też w niemieckim,rosyjskim i francuskim.

Po zainstalowaniu najlepiej w opcjach wyłączyć:

Browsing Options-> History Settings
* Remember user's browsing history
oraz wyczyścić przyciskiem clear
*Finding Websites:
Search Engine ustawić na Google
Web Search,Multisearch itp także.

To wszystko sprawi że nie będzie zapisywana historia co także przyspieszy oraz kiedy wpiszemy zamiast adresu url np forge of empire to od razu wskoczy nam na google z wyszukiwanym wyrazem forge of empire.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Maxthon też ma swoją taką wersję. Gdy miałem windows 10 to wgrałem właśnie tą wersję, gdy patrzyłem co to jest :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest

Przeglądarka bardzo okrojona bardzo szybka lecz nadal K-meleon jest szybszy animacja na filmikach youtube czasami się przycina na Maxthonie Nitro a dźwięk charczy? (jeśli ktoś ma coś podobnego niech napisze)

testując włącz grę Forgę of Empire i w 2 karcie Piosenkę bądź filmik na youtube na k-meleonie można forge of empire + youtube + facebook wiadomości.

Mimo wszystko jeśli ktoś nie chce używac K-meleona to Maxthon jest bardzo szybki z stron internetowych można wyczytać że o 30% szybsza od innych.

Mój stary laptopik ma tylko 2GB ram :)
 

DeletedUser4614

Guest
używam maxthon ,,, hoho chyba odkąd wprowadzili skalowanie, a potem przymusowe przyspieszenie... czyli od kiedy poszukiwałem rozwiązań jak tu grać w GvG i PvP bez zgrzytów.... Niestety sie nie da... chyba ze ktos ma swiezutki system co miesiac i 16 - 32 gb ramu... ale pytanie po co multimedialny komputer do gry przeglądarkowej ... Do tego jeszcze trzeba dopisać zamule niewydajne serwery FOE, na które notorycznie nasz sprzęt musi czekać.
 

DeletedUser4614

Guest
aha. w sprawie wolnych komputerów , to w pracy wchodzę na starym komputerze Dell Optiplex 780 (2gb ramu) i na przeglądarce Firefox i jako tako hula ( minus spowolnienia od serwera FOE) ... jestem podłączony do światłowodu
 
Do góry