Przypadkowo skasowanan perła .....

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19181
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19181

Guest
No właśnie, zdarzyło się Wam ? Jak support do tego podchodzi ? Można odzyskać czy nie ma opcji ?
 

DeletedUser7795

Guest
Jak nie napiszesz do nich to się nie dowiesz. Każdy przypadek rozpatrywany jest inaczej...
 

DeletedUser19181

Guest
Zastanawiam jak to się może przypadkowo zdarzyć przy podwójnym zabezpieczeniu. Przypadkowo kliknąć na perłę, przypadkowo odptaszkować przycisk i przypadkowo go kliknąć. Trzy przypadkowe ruchy to chyba trochę dużo.

Np. niezabezpieczony telefon w kieszeni z grą na ekranie. mało prawdopodobne a jednak możliwe :/
 

DeletedUser19181

Guest
Jak nie napiszesz do nich to się nie dowiesz. Każdy przypadek rozpatrywany jest inaczej...

Niestety muszę się z Tobą nie zgodzić. Po kontakcie z suportem w dalszym ciągu wiem tyle co i przed czyli nic. Nota bene praca supportu w tej grze to chyba raczej nie jest najwyższych lotów bo czekać 4 dni na odpowiedz to cokolwiek za długo.
 

Fatherland

Książę
Da się skasować przypadkiem. Nawet budynki z inwentarza da się skasować przypadkiem. To że jest nie do wyobrażenia nie oznacza że nie da się tego zrobić przypadkiem. Gdyby tak było, to by ludzie przewidywali to i nie robili błędów. A błędy będą zawsze bo można tylko zapobiegać skutkom a nie błędom. I tutaj rola supportu by umiał pojąć jaka jest jego rola.
 

bartekmod

Książę
mi się kiedyś zdarzyło skasować kilka paczek PR z inwentarza, zanim zorientowałem się, że nie wrzucam ich na pasek i nie dodaję do techa... takie zamroczenie chwilowe :p
 

DeletedUser16965

Guest
Przywrócić perłę mozna, ostatnie batalie ze skryptem dowodzą tego.. ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Nie wiem, czy można przypadkiem skasować perłę, ale zapewne tak, skoro da się przypadkiem wyłączyć potwierdzenie użycia diaxów i stracić 400 diaxów na niepotrzebne plany, też przypadkiem, bo przy szybkiej motywce na apce... Support bywa litościwy dla głupców i odzyskałam te diaxy, w ciągu max doby. Odzyskałam też przypadkowo skasowane tarasy, ale kiedyś skasowanej studni mi nie zwrócili - myślę, że w jakichś 80% takie przypadki są rozpatrywane na korzyść graczy, chyba że ktoś ewidentnie przegina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry