[Forum ogólne] przycisk "wróg"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20097
  • Data rozpoczęcia

czy chciałbyś dodatkowy klawisz "sąsiad wróg"?


  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser20097

Guest
witam

regularnie wspomagam znajomych i sasiadow, ale nie chce wspomagac tych co mnie atakuja, tyle ze latwo sie zagapic gdy sie jedzie hurtowo. chetnie wiec zobaczylbym dodatkpwy przycisk obok "+ znajomy" ktory blokowalby klawisz "wesprzyj". co Wy na to?
 

kasia2389

Arcyksiążę
egularnie wspomagam znajomych i sasiadow, ale nie chce wspomagac tych co mnie atakuja,
Rób to z historii zdarzeń, dodatkowo atakuj tych co Ciebie atakują. Zauważ, ze plądrując również masz szanse na plan.
Motywacja z historii zdarzeń ma jeszcze kilka zalet, ale nie będę o tym pisał, bo nie tego dotyczy temat.
 

DeletedUser20269

Guest
Jak coś to też często daję wrogom niechcący wsparcie ;)
 

DeletedUser20269

Guest
Rób to z historii zdarzeń, dodatkowo atakuj tych co Ciebie atakują. Zauważ, ze plądrując również masz szanse na plan.
Motywacja z historii zdarzeń ma jeszcze kilka zalet, ale nie będę o tym pisał, bo nie tego dotyczy temat.
To zrób gdzieś temat i te zalety wymień bo chcę sprawdzić czy czegoś o histori wydarzeń nie wiem.
I jeśli chodzi o wspieranie z histori jest jeden problem -jak ktoś nie daje nam wsparcia nie ma go w histori. Twórca mówi o wspieraniu sąsiadów. Jak sąsiad nie da mu wsparcia nie ma go w histori- zatem jak ma go wesprzeć ?
 
Do góry