Przycisk "Stop" podczas kręcenia na kole w nowym evencie nic nie daje.

Status
Zamknięty.

MKSPL55

Szlachcic zagrodowy
Witajcie zauważyłem że po wciśnięciu "Stop" podczas kręcenia na kole nic się nie dzieje.Niby koło szybciej przestaje się kręcić,ale nagroda wydaje się już z góry narzucona przez system po wciśnięciu "Zakręć".Zaobserwowałem to gdy monety zaliczyły mi się do zadania zanim je w ogóle wylosowałem.Myślałem że to przez lagi jednak kolejnym razem znowu to samo,znowu zaliczyło mi monety przed ich wylosowaniem.Dodam że na pasku ich od razu nie pokazuje,tylko kiedy się wylosują.Dlatego doszedłem do wniosku że albo twórcy zrobili przycisk który nic nie daje i zapomnieli wyłączyć powiadomienia w misjach albo to u mnie jest problem z internetem.Dlatego chciałem się dowiedzieć od was czy wy też mieliście taką sytuacje czy tylko ja mam taki problem.Oczywiście jeśli się mylę to przepraszam za niepotrzebne robienie zamieszania.
 

Markiz.

Książę
Odkąd pamiętam, tak było. Stop służy jedynie do odrobinę wcześniejszego zatrzymania koła, niż zrobi to za nas system.
 

hddk

Hrabia
Całe to koło to tylko animacja, jak twierdzą twórcy gry, Ale zdawało mi się zawsze, że losowanie nagrody następuje w chwili wciśnięcia "Stop", a potem koło staje tam, gdzie system wylosował nagrodę :) Tak czy siak, rzecz nie warta uwagi, choć podobno niektórzy mają swój system losowań na koło :)

Jeśli zauważyłeś, że inne zadanie zaliczyło Ci monety od razu po wciśnięciu "Zakręć" to może rzeczywiście nagroda jest losowana w tym momencie :) Bo to że zalicza wcześniej albo że na pasku pokazuje się wcześniej, niż wynika z animacji to akurat norma. Negocjacje do zadań też zalicza wcześniej niż wyświetli się wynik, podobnie np. diaksy za konflikt w GPC pokazują się na pasku wcześniej, i wiele innych.

Ogólnie ściema jak wszelkie loterie w FoE :D
 
Ostatnia edycja:

Poldek44

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie. Własnie zakręciłam kołem i nim nacisnęłam STOP już, wiedziałam że "wygrałam" zaopatrzenie, ponieważ zaliczyło mi zadanie "Zbierz zaopatrzenie". Także naciskanie przycisku STOP nic nie daje, system już wcześniej wybiera za nas nagrodę :(
 

Blade1984

Książę
Nagrody na kole swoją drogą, mnie wkurza ten kompas. Za KAŻDYM razem jak trafię 3 to w następnym trafiam 1, jak dla mnie mogliby na kompasie zrobic same 2:mad:
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Tak jak zostało wspomniane, samo kręcenie kołem i przycisk stop to efekty wizualne, które nie mają wpływu na to, co zostanie wylosowane.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry