[Komunikacja] Przycisk "INFO" przy tematach

Podoba ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    8

Weroniikaaa

Szlachcic zagrodowy
Witam


Chciałbym aby przy tematach w wiadomościach był przycisk "INFO" w którym można by wpisać zasady działu. Mam tu na myśli konkretnie tematy Gildyjne aby każdy nowy członek mógł kliknąć i poznać jakie zasady panują w wątku np: Handel lub 1.9



Pozdrawiam
Weronika
 

McPietro

Wójt
Myślę, że to nie jest dobry pomysł. W chwili obecnej mamy już ekran "zapaskudzony" różnymi informacjami niekoniecznie cały czas potrzebnymi w czasie naszych działań na mieście. Informacje o zasadach panujących w Gildii są (a przynajmniej powinny być) dostępne w profilu Gildii, bo tam zaglądają gracze, którzy poszukują gildii dla siebie. Tam można zajrzeć nie będąc jeszcze członkiem Gildii i dowiedzieć się jakie są wymogi, jakie zasady i czy mam szanse zostać przyjęty do tej konkretnej Gildii, czy podołam wymogom. Dla członków Gildii najlepszym miejscem na takie stałe informacje jest Forum Gildii. Tam można dostać się jedynie będąc członkiem Gildii i tam można pisać o sprawach, które są wyłącznie do wiadomości członków Gildii, tam można umieścić regulamin a w nim szczegółowe informacje o zasadach działania poszczególnych wątków.
 

Weroniikaaa

Szlachcic zagrodowy
Myślę, że to nie jest dobry pomysł. W chwili obecnej mamy już ekran "zapaskudzony" różnymi informacjami niekoniecznie cały czas potrzebnymi w czasie naszych działań na mieście. Informacje o zasadach panujących w Gildii są (a przynajmniej powinny być) dostępne w profilu Gildii, bo tam zaglądają gracze, którzy poszukują gildii dla siebie. Tam można zajrzeć nie będąc jeszcze członkiem Gildii i dowiedzieć się jakie są wymogi, jakie zasady i czy mam szanse zostać przyjęty do tej konkretnej Gildii, czy podołam wymogom. Dla członków Gildii najlepszym miejscem na takie stałe informacje jest Forum Gildii. Tam można dostać się jedynie będąc członkiem Gildii i tam można pisać o sprawach, które są wyłącznie do wiadomości członków Gildii, tam można umieścić regulamin a w nim szczegółowe informacje o zasadach działania poszczególnych wątków.



Rozumiem ale informacje miały by być na zasadzie chmurki która byłaby widoczna tylko po kliknięciu więc ekran nie byłby zapaskudzony, wiem ze wszytkie informacje sa dostępne gdzieś w opisie ale często sie rozmywają.
 

carpatka

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Dla członków Gildii najlepszym miejscem na takie stałe informacje jest Forum Gildii. Tam można dostać się jedynie będąc członkiem Gildii i tam można pisać o sprawach, które są wyłącznie do wiadomości członków Gildii, tam można umieścić regulamin a w nim szczegółowe informacje o zasadach działania poszczególnych wątków.
Tylko, że Forum Gildii działa na kompie z mobilków jest niewidoczne, często stosowanym rozwiązaniem jest temat gildyjny ( wiadomość grupowa), gdzie są dodani ludzie z Gildii, tam są np regulaminy i wszelkie info niezwykle ważne dla Gildii
Ważne jest tylko to, aby nie spamować w takim temacie :)
 

Weroniikaaa

Szlachcic zagrodowy
Tylko, że Forum Gildii działa na kompie z mobilków jest niewidoczne, często stosowanym rozwiązaniem jest temat gildyjny ( wiadomość grupowa), gdzie są dodani ludzie z Gildii, tam są np regulaminy i wszelkie info niezwykle ważne dla Gildii
Ważne jest tylko to, aby nie spamować w takim temacie :)


Właśnie ja gram na telefonie i do forum nie mam dostępu.
 
Do góry