Przeróbki w menu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Która opcja zmiany menu bardziej Ci odpowiada?

  • Menu A

    Głosy: 6 10,3%
  • Menu B

    Głosy: 38 65,5%
  • Coś innego (wpiszę swoją propozycję)

    Głosy: 10 17,2%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 4 6,9%

  • W sumie głosujących
    58
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A może zamiast bawić się w zmiany menu sprawić, by po walkach i stracie wojska nad wszystkimi budynkami zapalał się księżyc zamiast nad luźno wyrywkowymi? Bez sensu jest przeze mnie klikanie 60 budynków militarnych - szybciej zrobić przeładowanie strony.

Kosmetykę bym zostawił, a zajął się ważnymi problemami. Głosu nie oddaję bo po co - przeforsowane i tak będzie zdanie supportu (jak zawsze).
 

DeletedUser8507

Guest
Po to właśnie została umieszczona ankieta żeby poznać zdanie graczy.
Ta, ale gdzie ,,nie" albo jest dobrze jak jest, a co do wypowiedzi bryff że dobrze nie jest, no ale jest dobrze! Chyba nikt nie narzeka? przynajmiej nie ja

- - - Zaktualizowano - - -

Po to właśnie została umieszczona ankieta żeby poznać zdanie graczy.
Ta, ale gdzie ,,nie" albo jest dobrze jak jest, a co do wypowiedzi bryff że dobrze nie jest, no ale jest dobrze! Chyba nikt nie narzeka? przynajmiej nie ja
 

DeletedUser8

Guest
Gdyby nie było skarg i narzekań na obecną sytuację to nie powstałyby takie pomysły i ankiety :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak były wysyłane na support to oczywiste, że nie pokażą :) tak samo przy wiadomościach prywatnych, a na Forum raczej się takie nie pojawiały ;)
Co do pomysły Szczupaka/keirarota - mi ( ponieważ to moje zdanie ) wciąż nie podoba się wstawianie rankingu w menu, który uważam za mniej potrzebny bo jest do niego dostęp z górnego paska, w miejsce Mapy GvG - teraz jest szybszy i łatwiejszy dostęp do niej, tak jak do mapy świata, więc opcja B wciąż lepszy jak dla mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Nadal uważam że "wyrzucenie" skrótu do Skarbca na zewnątrz zamiast rankingu byłoby lepsze. Albo Skarbca do Handlu.
 

DeletedUser675

Guest
Menu A odpada, bo niepotrzebnie jest tam przycisk Ranking - do niego można wejść przez górne menu, więc niepotrzebnie jest dwa razy. Poza tym bardzo czesto korzysta sie z wiadomosci, wiec ukrywanie tego w podmenu nie jest dobrym pomyslem.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli już koniecznie musicie namieszać ( uważam że jest dobrze ) to przynajmniej nie przestawiajcie pozycji do których jesteśmy przyzwyczajeni. Myślę że wymiana przycisku Ranking i gildia możecie sobie nazwać Gildia i w podmenu dać ranking lub w ogóle go usunąć. Zawsze mogę sobie kliknąć na górze w mój ranking. Najważniejsze żeby nie przesuwać innych guzików. Jesteśmy do nich przyzwyczajeni :)
 
Pytanie podobne do tego: "Kto jest twoim wzorem do naśladowania i dlaczego właśnie Lenin" ;)
Jeszcze nie wiem, która opcja mi się mniej podoba, jak się zastanowię to na tę zagłosuję...
A przydała by się taka zmiana, polegająca na tym, że jak otwiera się ranking i wybiera jakiegoś gracza, to żeby istniała możliwość powrotu do rankingu a nie z powrotem do miasta.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8507

Guest
Ech, ja mam taki pomysł aby wszystkie rzeczy odnośnie gildii były w jednym miejscu, zdjęcia nie pokażę, bo nie robiłem ale po prostu byłby 1przycisk dla gildii i było by dobrze, po prostu tam by było wszystko schowane
 

DeletedUser10115

Guest
Menu

W górnej linii ikony dotyczące miasta (buduj, inwentarz, technologie, prowincje, armia)
W dolnej komunikacja (targ, wiadomości, forum gildii, gildia, wojny gildii)

menu_gry.png

Nie jest potrzebne podmenu. Przycisk ranking jest zbyteczny, bo do rankingu jest dostęp u góry.
Przycisk Forum FoE także nie jest potrzebny, bo na forum można wejść ze strony startowej. Mogłoby to być wyraźniej tam oznaczone.
Proponuję skarbiec zostawić w menu gildii. Przycisk wojen powinien być łatwo dostępny, bo jest często używany przez graczy, którzy walczą w GvG. Pozostałym nie powinien specjalnie przeszkadzać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a kiedy zostaną dostosowane do wielkości okienek cyferki pokazujące stan złota i zaopatrzenia? bo mi się już nie mieszczą :)
 

DeletedUser9373

Guest
Jak już ma być zmiana to według mnie opcja B, mam nadzieję że ikona forum gildii nie będzie w takim miejscu że zasłoni pole widzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Czemu my MUSIMY dodawać opcję NIE, a Wy członkowie teamu nie musicie? Może komuś w ogóle żaden wariant nie pasuje?
 

DeletedUser625

Guest
Bo to chyba było propozycja prosto z IG a team tylko ją przedstawił. Tak mi się wydaje.
 

DeletedUser5506

Guest
Czemu my MUSIMY dodawać opcję NIE, a Wy członkowie teamu nie musicie? Może komuś w ogóle żaden wariant nie pasuje?

Bo propozycja nie mogla nie wejsc, bo zmiana dotyczyla GvG ktore bylo pewne ze wejdzie i to dla naszego dobra bylo ze mamy wybor wiec nie wiem co narzekasz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry